MZK.PLBiałystok
 niedziela, 14 IVponiedziałek, 15 IVwtorek, 16 IVśroda, 17 IV 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku 1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej

rozkład jazdy obowiązuje 2024-04-14

04
4:44
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 444 → Halicka - Pętla 522 🚳 ♿
05
5:10
Elektrociepłownia - Pętla 507 → Niewodnicka - Spokojna 542 🚳 ♿
5:26
Elektrociepłownia - Pętla 523 → Transportowa - Pętla 554 🚳 ♿
5:47
Elektrociepłownia - Pętla 544 → Niewodnicka - Spokojna 619 🚳 ♿
06
6:01
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 601 → Halicka - Pętla 639 🚳 ♿
6:36
Kleosin - Kraszewskiego 608 → Zagumienna 640 🚳 ♿
6:18
Al. Piłsudskiego - Kościelna 612 → Sochonie - Pętla 638 🚳 ♿
6:29
Elektrociepłownia - Pętla 626 → Niewodnicka - Spokojna 701 🚳 ♿
6:35
Elektrociepłownia - Pętla 632 → Transportowa - Pętla 704 🚳 ♿
7:08
Kleosin - Kraszewskiego 640 → Zagumienna 712 🚳 ♿
6:47
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 647 → Halicka - Pętla 726 🚳 ♿
07
7:16
Elektrociepłownia - Pętla 713 → Niewodnicka - Spokojna 748 🚳 ♿
7:25
Al. Piłsudskiego - Kościelna 719 → Sochonie - Pętla 745 🚳 ♿
7:57
Kleosin - Kraszewskiego 728 → Zagumienna 801 🚳 ♿
7:32
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 732 → Halicka - Pętla 811 🚳 ♿
7:45
Elektrociepłownia - Pętla 742 → Transportowa - Pętla 814 🚳 ♿
7:46
Elektrociepłownia - Pętla 743 → Niewodnicka - Spokojna 818 🚳 ♿
08
8:31
Kleosin - Kraszewskiego 802 → Zagumienna 835 🚳 ♿
8:17
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 817 → Halicka - Pętla 856 🚳 ♿
8:26
Elektrociepłownia - Pętla 823 → Transportowa - Pętla 855 🚳 ♿
8:46
Al. Piłsudskiego - Kościelna 840 → Wasilków - Kościelna 916 🚳 ♿
8:55
Gen. Maczka - Świętokrzyska 847 → Niewodnicka - Spokojna 927 🚳 ♿
9:20
Kleosin - Kraszewskiego 851 → Zagumienna 924 🚳 ♿
09
9:02
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 902 → Halicka - Pętla 942 🚳 ♿
9:07
Elektrociepłownia - Pętla 904 → Transportowa - Pętla 936 🚳 ♿
9:15
Elektrociepłownia - Pętla 912 → Niewodnicka - Spokojna 948 🚳 ♿
9:54
Kleosin - Kraszewskiego 925 → Zagumienna 958 🚳 ♿
9:49
Elektrociepłownia - Pętla 946 → Transportowa - Pętla 1018 🚳 ♿
9:48
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 948 → Halicka - Pętla 1028 🚳 ♿
10
10:35
Kleosin - Kraszewskiego 1005 → Zagumienna 1039 🚳 ♿
10:18
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1010 → Niewodnicka - Spokojna 1051 🚳 ♿
10:22
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1016 → Sochonie - Pętla 1042 🚳 ♿
10:30
Elektrociepłownia - Pętla 1027 → Transportowa - Pętla 1059 🚳 ♿
10:33
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1033 → Halicka - Pętla 1113 🚳 ♿
11:09
Kleosin - Kraszewskiego 1039 → Zagumienna 1113 🚳 ♿
10:46
Elektrociepłownia - Pętla 1043 → Niewodnicka - Spokojna 1119 🚳 ♿
11
11:12
Elektrociepłownia - Pętla 1109 → Transportowa - Pętla 1141 🚳 ♿
11:18
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1118 → Halicka - Pętla 1158 🚳 ♿
11:48
Kleosin - Kraszewskiego 1118 → Zagumienna 1152 🚳 ♿
11:43
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1135 → Niewodnicka - Spokojna 1216 🚳 ♿
11:42
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1136 → Wasilków - Kościelna 1212 🚳 ♿
11:53
Elektrociepłownia - Pętla 1150 → Transportowa - Pętla 1222 🚳 ♿
12:22
Kleosin - Kraszewskiego 1152 → Zagumienna 1226 🚳 ♿
12
12:03
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1203 → Halicka - Pętla 1243 🚳 ♿
12:17
Elektrociepłownia - Pętla 1214 → Niewodnicka - Spokojna 1250 🚳 ♿
12:35
Elektrociepłownia - Pętla 1232 → Transportowa - Pętla 1304 🚳 ♿
13:04
Kleosin - Kraszewskiego 1234 → Zagumienna 1308 🚳 ♿
12:48
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1248 → Halicka - Pętla 1328 🚳 ♿
13
13:06
Elektrociepłownia - Pętla 1303 → Transportowa - Pętla 1335 🚳 ♿
13:07
Elektrociepłownia - Pętla 1304 → Niewodnicka - Spokojna 1340 🚳 ♿
13:36
Kleosin - Kraszewskiego 1306 → Zagumienna 1340 🚳 ♿
13:18
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1312 → Sochonie - Pętla 1338 🚳 ♿
13:33
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1333 → Halicka - Pętla 1413 🚳 ♿
13:47
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1339 → Niewodnicka - Spokojna 1420 🚳 ♿
13:46
Elektrociepłownia - Pętla 1343 → Transportowa - Pętla 1415 🚳 ♿
14:26
Kleosin - Kraszewskiego 1356 → Zagumienna 1430 🚳 ♿
14
14:19
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1419 → Halicka - Pętla 1459 🚳 ♿
14:23
Elektrociepłownia - Pętla 1420 → Transportowa - Pętla 1452 🚳 ♿
14:34
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1428 → Wasilków - Kościelna 1504 🚳 ♿
14:36
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1428 → Niewodnicka - Spokojna 1509 🚳 ♿
14:59
Kleosin - Kraszewskiego 1429 → Zagumienna 1503 🚳 ♿
15
15:03
Elektrociepłownia - Pętla 1500 → Niewodnicka - Spokojna 1536 🚳 ♿
15:06
Elektrociepłownia - Pętla 1503 → Transportowa - Pętla 1535 🚳 ♿
15:04
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1504 → Halicka - Pętla 1544 🚳 ♿
15:39
Kleosin - Kraszewskiego 1509 → Zagumienna 1543 🚳 ♿
15:46
Elektrociepłownia - Pętla 1543 → Transportowa - Pętla 1615 🚳 ♿
15:51
Elektrociepłownia - Pętla 1548 → Niewodnicka - Spokojna 1624 🚳 ♿
15:49
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1549 → Halicka - Pętla 1629 🚳 ♿
16:22
Kleosin - Kraszewskiego 1552 → Zagumienna 1626 🚳 ♿
16
16:11
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1605 → Sochonie - Pętla 1631 🚳 ♿
16:22
Elektrociepłownia - Pętla 1619 → Niewodnicka - Spokojna 1655 🚳 ♿
16:26
Elektrociepłownia - Pętla 1623 → Transportowa - Pętla 1655 🚳 ♿
16:53
Kleosin - Kraszewskiego 1623 → Zagumienna 1657 🚳 ♿
16:34
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1634 → Halicka - Pętla 1714 🚳 ♿
17
17:34
Kleosin - Kraszewskiego 1704 → Zagumienna 1738 🚳 ♿
17:09
Elektrociepłownia - Pętla 1706 → Transportowa - Pętla 1738 🚳 ♿
17:12
Elektrociepłownia - Pętla 1709 → Niewodnicka - Spokojna 1744 🚳 ♿
17:28
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1722 → Sochonie - Pętla 1748 🚳 ♿
17:24
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1724 → Halicka - Pętla 1803 🚳 ♿
18:15
Kleosin - Kraszewskiego 1746 → Zagumienna 1819 🚳 ♿
17:57
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1749 → Niewodnicka - Spokojna 1829 🚳 ♿
18
18:06
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1806 → Halicka - Pętla 1845 🚳 ♿
18:19
Elektrociepłownia - Pętla 1816 → Transportowa - Pętla 1848 🚳 ♿
18:50
Kleosin - Kraszewskiego 1821 → Zagumienna 1854 🚳 ♿
18:41
Elektrociepłownia - Pętla 1838 → Niewodnicka - Spokojna 1913 🚳 ♿
18:50
Al. Piłsudskiego - Kościelna 1844 → Wasilków - Kościelna 1920 🚳 ♿
18:56
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1856 → Zagumienna 1859 🚳 ♿
19:28
Kleosin - Kraszewskiego 1859 → Zagumienna 1932 🚳 ♿
19
19:21
Elektrociepłownia - Pętla 1918 → Niewodnicka - Spokojna 1953 🚳 ♿
19:41
Elektrociepłownia - Pętla 1938 → Transportowa - Pętla 2010 🚳 ♿
19:41
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1941 → Halicka - Pętla 2020 🚳 ♿
20:12
Kleosin - Kraszewskiego 1943 → Zagumienna 2016 🚳 ♿
20
20:10
Elektrociepłownia - Pętla 2007 → Niewodnicka - Spokojna 2042 🚳 ♿
20:26
Al. Piłsudskiego - Kościelna 2020 → Sochonie - Pętla 2046 🚳 ♿
20:50
Kleosin - Kraszewskiego 2021 → Zagumienna 2054 🚳 ♿
20:48
Elektrociepłownia - Pętla 2045 → Niewodnicka - Spokojna 2120 🚳 ♿
20:50
Elektrociepłownia - Pętla 2047 → Transportowa - Pętla 2118 🚳 ♿
21:22
Kleosin - Kraszewskiego 2054 → Zagumienna 2126 🚳 ♿
21
21:11
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2111 → Halicka - Pętla 2149 🚳 ♿
21:37
Elektrociepłownia - Pętla 2134 → Niewodnicka - Spokojna 2209 🚳 ♿
22:08
Kleosin - Kraszewskiego 2140 → Zagumienna 2212 🚳 ♿
21:58
Elektrociepłownia - Pętla 2155 → Transportowa - Pętla 2226 🚳 ♿
22
22:41
Kleosin - Kraszewskiego 2213 → Zagumienna 2245 🚳 ♿
22:25
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2217 → Niewodnicka - Spokojna 2257 🚳 ♿
22:39
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2239 → Zagumienna 2242 🚳 ♿
22:52
Elektrociepłownia - Pętla 2249 → Al. Niepodległości - Lawendowa 2320 🚳 ♿
Razem 125 pozycji

7 relacji z tego przystanku