MZK.PLBiałystok
 sobota, 20 IVniedziela, 21 IVponiedziałek, 22 IVwtorek, 23 IV 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku Sokólska - Szkoła

rozkład jazdy obowiązuje 2024-04-20

04
4:31
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 429 → Halicka - Pętla 507 🚳 ♿
4:55
Elektrociepłownia - Pętla 449 → Niewodnicka - Spokojna 524 🚳 ♿
4:57
Elektrociepłownia - Pętla 451 → Transportowa - Pętla 522 🚳 ♿
5:06
Elektrociepłownia - Pętla 459 → Leśna Dolina - Pętla 536 🚳 ♿
05
5:12
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 510 → Halicka - Pętla 548 🚳 ♿
5:31
Wiejska - Pogodna 513 → Zagumienna 532 🚳 ♿
5:27
Elektrociepłownia - Pętla 521 → Niewodnicka - Spokojna 556 🚳 ♿
5:44
Elektrociepłownia - Pętla 537 → Leśna Dolina - Pętla 614 🚳 ♿
6:09
Kleosin - Kraszewskiego 538 → Zagumienna 610 🚳 ♿
5:49
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 547 → Halicka - Pętla 625 🚳 ♿
6:05
Gen. Maczka - Świętokrzyska 554 → Niewodnicka - Spokojna 634 🚳 ♿
6:05
Elektrociepłownia - Pętla 559 → Transportowa - Pętla 630 🚳 ♿
06
6:09
Elektrociepłownia - Pętla 602 → Leśna Dolina - Pętla 639 🚳 ♿
6:22
Wiejska - Pogodna 604 → Zagumienna 623 🚳 ♿
6:21
Elektrociepłownia - Pętla 614 → Halicka - Pętla 657 🚳 ♿
6:32
Gen. Maczka - Świętokrzyska 621 → Niewodnicka - Spokojna 701 🚳 ♿
6:32
Elektrociepłownia - Pętla 625 → Leśna Dolina - Pętla 703 🚳 ♿
6:59
Kleosin - Kraszewskiego 628 → Zagumienna 700 🚳 ♿
6:49
Elektrociepłownia - Pętla 643 → Niewodnicka - Spokojna 718 🚳 ♿
6:55
Elektrociepłownia - Pętla 648 → Halicka - Pętla 732 🚳 ♿
6:59
Elektrociepłownia - Pętla 652 → Leśna Dolina - Pętla 730 🚳 ♿
7:25
Kleosin - Kraszewskiego 653 → Zagumienna 726 🚳 ♿
07
7:15
Elektrociepłownia - Pętla 709 → Transportowa - Pętla 741 🚳 ♿
7:30
Gen. Maczka - Świętokrzyska 718 → Niewodnicka - Spokojna 759 🚳 ♿
7:50
Kleosin - Kraszewskiego 718 → Zagumienna 751 🚳 ♿
7:27
Elektrociepłownia - Pętla 720 → Leśna Dolina - Pętla 758 🚳 ♿
7:29
Elektrociepłownia - Pętla 722 → Halicka - Pętla 806 🚳 ♿
7:46
Elektrociepłownia - Pętla 740 → Niewodnicka - Spokojna 815 🚳 ♿
8:15
Kleosin - Kraszewskiego 743 → Zagumienna 816 🚳 ♿
7:50
Elektrociepłownia - Pętla 743 → Boboli - Cmentarz 824 🚳 ♿
7:51
Elektrociepłownia - Pętla 745 → Transportowa - Pętla 817 🚳 ♿
8:06
Elektrociepłownia - Pętla 759 → Halicka - Pętla 843 🚳 ♿
08
8:41
Kleosin - Kraszewskiego 809 → Zagumienna 842 🚳 ♿
8:17
Elektrociepłownia - Pętla 810 → Leśna Dolina - Pętla 848 🚳 ♿
8:30
Gen. Maczka - Świętokrzyska 818 → Niewodnicka - Spokojna 859 🚳 ♿
8:32
Elektrociepłownia - Pętla 826 → Transportowa - Pętla 858 🚳 ♿
8:41
Elektrociepłownia - Pętla 834 → Halicka - Pętla 918 🚳 ♿
9:08
Kleosin - Kraszewskiego 836 → Zagumienna 909 🚳 ♿
8:43
Elektrociepłownia - Pętla 836 → Leśna Dolina - Pętla 914 🚳 ♿
8:53
Elektrociepłownia - Pętla 847 → Niewodnicka - Spokojna 922 🚳 ♿
09
9:07
Elektrociepłownia - Pętla 900 → Leśna Dolina - Pętla 938 🚳 ♿
9:35
Kleosin - Kraszewskiego 903 → Zagumienna 936 🚳 ♿
9:14
Elektrociepłownia - Pętla 908 → Transportowa - Pętla 941 🚳 ♿
9:15
Elektrociepłownia - Pętla 908 → Halicka - Pętla 953 🚳 ♿
9:27
Gen. Maczka - Świętokrzyska 915 → Niewodnicka - Spokojna 957 🚳 ♿
9:35
Elektrociepłownia - Pętla 928 → Boboli - Cmentarz 1010 🚳 ♿
10:06
Kleosin - Kraszewskiego 933 → Zagumienna 1007 🚳 ♿
9:53
Elektrociepłownia - Pętla 947 → Niewodnicka - Spokojna 1023 🚳 ♿
9:55
Elektrociepłownia - Pętla 948 → Halicka - Pętla 1033 🚳 ♿
9:56
Elektrociepłownia - Pętla 950 → Transportowa - Pętla 1023 🚳 ♿
9:57
Elektrociepłownia - Pętla 950 → Leśna Dolina - Pętla 1029 🚳 ♿
10
10:35
Kleosin - Kraszewskiego 1002 → Zagumienna 1036 🚳 ♿
10:23
Elektrociepłownia - Pętla 1016 → Boboli - Cmentarz 1058 🚳 ♿
10:35
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1023 → Niewodnicka - Spokojna 1105 🚳 ♿
10:32
Elektrociepłownia - Pętla 1025 → Halicka - Pętla 1110 🚳 ♿
11:03
Kleosin - Kraszewskiego 1030 → Zagumienna 1104 🚳 ♿
10:39
Elektrociepłownia - Pętla 1033 → Transportowa - Pętla 1106 🚳 ♿
10:48
Elektrociepłownia - Pętla 1041 → Leśna Dolina - Pętla 1120 🚳 ♿
10:56
Elektrociepłownia - Pętla 1050 → Niewodnicka - Spokojna 1126 🚳 ♿
11:31
Kleosin - Kraszewskiego 1058 → Zagumienna 1132 🚳 ♿
11:05
Elektrociepłownia - Pętla 1058 → Halicka - Pętla 1143 🚳 ♿
11
11:12
Elektrociepłownia - Pętla 1105 → Boboli - Cmentarz 1147 🚳 ♿
11:21
Elektrociepłownia - Pętla 1115 → Transportowa - Pętla 1148 🚳 ♿
11:31
Elektrociepłownia - Pętla 1125 → Niewodnicka - Spokojna 1201 🚳 ♿
12:00
Kleosin - Kraszewskiego 1127 → Zagumienna 1201 🚳 ♿
11:38
Elektrociepłownia - Pętla 1131 → Leśna Dolina - Pętla 1210 🚳 ♿
11:42
Elektrociepłownia - Pętla 1135 → Halicka - Pętla 1220 🚳 ♿
11:53
Elektrociepłownia - Pętla 1147 → Transportowa - Pętla 1220 🚳 ♿
12:28
Kleosin - Kraszewskiego 1155 → Zagumienna 1229 🚳 ♿
12:03
Elektrociepłownia - Pętla 1156 → Boboli - Cmentarz 1238 🚳 ♿
12:03
Elektrociepłownia - Pętla 1157 → Niewodnicka - Spokojna 1233 🚳 ♿
12
12:17
Elektrociepłownia - Pętla 1210 → Halicka - Pętla 1255 🚳 ♿
12:29
Elektrociepłownia - Pętla 1222 → Leśna Dolina - Pętla 1301 🚳 ♿
12:56
Kleosin - Kraszewskiego 1223 → Zagumienna 1257 🚳 ♿
12:34
Elektrociepłownia - Pętla 1228 → Transportowa - Pętla 1301 🚳 ♿
12:35
Elektrociepłownia - Pętla 1229 → Niewodnicka - Spokojna 1305 🚳 ♿
12:52
Elektrociepłownia - Pętla 1245 → Leśna Dolina - Pętla 1324 🚳 ♿
12:55
Elektrociepłownia - Pętla 1248 → Halicka - Pętla 1333 🚳 ♿
13:25
Kleosin - Kraszewskiego 1252 → Zagumienna 1326 🚳 ♿
13
13:12
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1300 → Niewodnicka - Spokojna 1342 🚳 ♿
13:17
Elektrociepłownia - Pętla 1310 → Boboli - Cmentarz 1352 🚳 ♿
13:19
Elektrociepłownia - Pętla 1313 → Transportowa - Pętla 1346 🚳 ♿
13:27
Elektrociepłownia - Pętla 1320 → Halicka - Pętla 1405 🚳 ♿
13:53
Kleosin - Kraszewskiego 1320 → Zagumienna 1354 🚳 ♿
13:41
Elektrociepłownia - Pętla 1335 → Niewodnicka - Spokojna 1411 🚳 ♿
13:42
Elektrociepłownia - Pętla 1335 → Leśna Dolina - Pętla 1414 🚳 ♿
14:19
Kleosin - Kraszewskiego 1346 → Zagumienna 1420 🚳 ♿
13:59
Elektrociepłownia - Pętla 1353 → Transportowa - Pętla 1426 🚳 ♿
14:02
Elektrociepłownia - Pętla 1355 → Halicka - Pętla 1440 🚳 ♿
14
14:07
Elektrociepłownia - Pętla 1400 → Leśna Dolina - Pętla 1439 🚳 ♿
14:13
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1401 → Niewodnicka - Spokojna 1443 🚳 ♿
14:47
Kleosin - Kraszewskiego 1414 → Zagumienna 1448 🚳 ♿
14:37
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1425 → Niewodnicka - Spokojna 1507 🚳 ♿
14:32
Elektrociepłownia - Pętla 1426 → Transportowa - Pętla 1459 🚳 ♿
14:33
Elektrociepłownia - Pętla 1426 → Boboli - Cmentarz 1508 🚳 ♿
14:38
Elektrociepłownia - Pętla 1431 → Halicka - Pętla 1516 🚳 ♿
15:15
Kleosin - Kraszewskiego 1442 → Zagumienna 1516 🚳 ♿
14:58
Elektrociepłownia - Pętla 1451 → Leśna Dolina - Pętla 1530 🚳 ♿
15
15:06
Elektrociepłownia - Pętla 1500 → Niewodnicka - Spokojna 1536 🚳 ♿
15:13
Elektrociepłownia - Pętla 1506 → Halicka - Pętla 1551 🚳 ♿
15:13
Elektrociepłownia - Pętla 1507 → Transportowa - Pętla 1540 🚳 ♿
15:43
Kleosin - Kraszewskiego 1510 → Zagumienna 1544 🚳 ♿
15:23
Elektrociepłownia - Pętla 1516 → Leśna Dolina - Pętla 1555 🚳 ♿
15:21
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1519 → Zagumienna 1522 🚳 ♿
15:37
Elektrociepłownia - Pętla 1531 → Niewodnicka - Spokojna 1607 🚳 ♿
16:12
Kleosin - Kraszewskiego 1539 → Zagumienna 1613 🚳 ♿
15:48
Elektrociepłownia - Pętla 1541 → Leśna Dolina - Pętla 1620 🚳 ♿
15:48
Elektrociepłownia - Pętla 1542 → Transportowa - Pętla 1615 🚳 ♿
15:56
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1554 → Halicka - Pętla 1634 🚳 ♿
16
16:17
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1605 → Niewodnicka - Spokojna 1647 🚳 ♿
16:12
Elektrociepłownia - Pętla 1605 → Leśna Dolina - Pętla 1644 🚳 ♿
16:40
Kleosin - Kraszewskiego 1607 → Zagumienna 1641 🚳 ♿
16:30
Elektrociepłownia - Pętla 1624 → Transportowa - Pętla 1657 🚳 ♿
16:39
Elektrociepłownia - Pętla 1632 → Boboli - Cmentarz 1714 🚳 ♿
17:08
Kleosin - Kraszewskiego 1635 → Zagumienna 1709 🚳 ♿
16:42
Elektrociepłownia - Pętla 1636 → Niewodnicka - Spokojna 1712 🚳 ♿
16:41
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1639 → Halicka - Pętla 1719 🚳 ♿
17:04
Elektrociepłownia - Pętla 1657 → Leśna Dolina - Pętla 1736 🚳 ♿
17
17:37
Kleosin - Kraszewskiego 1704 → Zagumienna 1738 🚳 ♿
17:13
Elektrociepłownia - Pętla 1707 → Transportowa - Pętla 1739 🚳 ♿
17:19
Elektrociepłownia - Pętla 1713 → Niewodnicka - Spokojna 1748 🚳 ♿
17:29
Elektrociepłownia - Pętla 1722 → Leśna Dolina - Pętla 1800 🚳 ♿
17:26
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1724 → Halicka - Pętla 1803 🚳 ♿
18:05
Kleosin - Kraszewskiego 1732 → Zagumienna 1806 🚳 ♿
17:50
Elektrociepłownia - Pętla 1744 → Niewodnicka - Spokojna 1819 🚳 ♿
17:53
Elektrociepłownia - Pętla 1746 → Leśna Dolina - Pętla 1824 🚳 ♿
17:54
Elektrociepłownia - Pętla 1748 → Transportowa - Pętla 1820 🚳 ♿
18:22
Kleosin - Kraszewskiego 1750 → Zagumienna 1823 🚳 ♿
18
18:13
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1811 → Halicka - Pętla 1850 🚳 ♿
18:19
Elektrociepłownia - Pętla 1812 → Leśna Dolina - Pętla 1850 🚳 ♿
18:27
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1815 → Niewodnicka - Spokojna 1856 🚳 ♿
18:50
Kleosin - Kraszewskiego 1818 → Zagumienna 1851 🚳 ♿
18:36
Elektrociepłownia - Pętla 1830 → Transportowa - Pętla 1902 🚳 ♿
18:48
Elektrociepłownia - Pętla 1842 → Niewodnicka - Spokojna 1917 🚳 ♿
19:19
Kleosin - Kraszewskiego 1847 → Zagumienna 1920 🚳 ♿
18:56
Elektrociepłownia - Pętla 1849 → Leśna Dolina - Pętla 1927 🚳 ♿
18:58
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1856 → Halicka - Pętla 1935 🚳 ♿
19
19:18
Elektrociepłownia - Pętla 1912 → Niewodnicka - Spokojna 1947 🚳 ♿
19:20
Elektrociepłownia - Pętla 1913 → Leśna Dolina - Pętla 1951 🚳 ♿
19:48
Kleosin - Kraszewskiego 1916 → Zagumienna 1949 🚳 ♿
19:44
Elektrociepłownia - Pętla 1937 → Leśna Dolina - Pętla 2015 🚳 ♿
19:43
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1941 → Halicka - Pętla 2020 🚳 ♿
19:51
Elektrociepłownia - Pętla 1945 → Niewodnicka - Spokojna 2020 🚳 ♿
20:19
Kleosin - Kraszewskiego 1947 → Zagumienna 2020 🚳 ♿
19:59
Elektrociepłownia - Pętla 1953 → Transportowa - Pętla 2025 🚳 ♿
20
20:11
Elektrociepłownia - Pętla 2004 → Leśna Dolina - Pętla 2042 🚳 ♿
20:18
Elektrociepłownia - Pętla 2012 → Niewodnicka - Spokojna 2047 🚳 ♿
20:48
Kleosin - Kraszewskiego 2016 → Zagumienna 2049 🚳 ♿
20:28
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2026 → Halicka - Pętla 2104 🚳 ♿
20:39
Elektrociepłownia - Pętla 2032 → Leśna Dolina - Pętla 2109 🚳 ♿
20:51
Elektrociepłownia - Pętla 2045 → Niewodnicka - Spokojna 2120 🚳 ♿
21:19
Kleosin - Kraszewskiego 2048 → Zagumienna 2120 🚳 ♿
20:59
Elektrociepłownia - Pętla 2052 → Leśna Dolina - Pętla 2129 🚳 ♿
21
21:08
Elektrociepłownia - Pętla 2102 → Transportowa - Pętla 2133 🚳 ♿
21:08
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2106 → Halicka - Pętla 2144 🚳 ♿
21:25
Elektrociepłownia - Pętla 2118 → Leśna Dolina - Pętla 2155 🚳 ♿
21:26
Elektrociepłownia - Pętla 2120 → Niewodnicka - Spokojna 2155 🚳 ♿
21:58
Kleosin - Kraszewskiego 2127 → Zagumienna 2159 🚳 ♿
21:54
Elektrociepłownia - Pętla 2148 → Niewodnicka - Spokojna 2223 🚳 ♿
22:03
Elektrociepłownia - Pętla 2156 → Leśna Dolina - Pętla 2233 🚳 ♿
22
22:38
Kleosin - Kraszewskiego 2207 → Zagumienna 2239 🚳 ♿
22:21
Elektrociepłownia - Pętla 2215 → Transportowa - Pętla 2246 🚳 ♿
22:22
Elektrociepłownia - Pętla 2215 → Halicka - Pętla 2258 🚳 ♿
22:30
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2219 → Niewodnicka - Spokojna 2259 🚳 ♿
22:30
Elektrociepłownia - Pętla 2223 → Leśna Dolina - Pętla 2300 🚳 ♿
22:28
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2226 → Zagumienna 2229 🚳 ♿
22:48
Elektrociepłownia - Pętla 2242 → Al. Niepodległości - Lawendowa 2313 🚳 ♿
23
23:28
Elektrociepłownia - Pętla 2321 → Leśna Dolina - Pętla 2358 🚳 ♿
23:29
Elektrociepłownia - Pętla 2323 → Transportowa - Pętla 2354 🚳 ♿
Razem 189 pozycji

7 relacji z tego przystanku