MZK.PLBiałystok
 sobota, 20 IVniedziela, 21 IVponiedziałek, 22 IVwtorek, 23 IV 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku Zagumienna

rozkład jazdy obowiązuje 2024-04-20

04
4:33
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 430 → Halicka - Pętla 508 🚳 ♿
4:57
Elektrociepłownia - Pętla 450 → Niewodnicka - Spokojna 525 🚳 ♿
4:59
Elektrociepłownia - Pętla 452 → Transportowa - Pętla 523 🚳 ♿
05
5:08
Elektrociepłownia - Pętla 500 → Leśna Dolina - Pętla 537 🚳 ♿
5:14
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 511 → Halicka - Pętla 549 🚳 ♿
5:14
Zagumienna 514 → Kleosin - Kraszewskiego 545 🚳 ♿
5:29
Elektrociepłownia - Pętla 522 → Niewodnicka - Spokojna 557 🚳 ♿
5:46
Elektrociepłownia - Pętla 538 → Leśna Dolina - Pętla 615 🚳 ♿
5:39
Zagumienna 539 → Kleosin - Kraszewskiego 610 🚳 ♿
5:51
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 548 → Halicka - Pętla 626 🚳 ♿
6:07
Gen. Maczka - Świętokrzyska 555 → Niewodnicka - Spokojna 635 🚳 ♿
06
6:07
Elektrociepłownia - Pętla 600 → Transportowa - Pętla 631 🚳 ♿
6:11
Elektrociepłownia - Pętla 603 → Leśna Dolina - Pętla 640 🚳 ♿
6:05
Zagumienna 605 → Kleosin - Kraszewskiego 636 🚳 ♿
6:23
Elektrociepłownia - Pętla 615 → Halicka - Pętla 658 🚳 ♿
6:34
Gen. Maczka - Świętokrzyska 622 → Niewodnicka - Spokojna 702 🚳 ♿
6:34
Elektrociepłownia - Pętla 626 → Leśna Dolina - Pętla 704 🚳 ♿
6:29
Zagumienna 629 → Kleosin - Kraszewskiego 701 🚳 ♿
6:51
Elektrociepłownia - Pętla 644 → Niewodnicka - Spokojna 719 🚳 ♿
6:57
Elektrociepłownia - Pętla 649 → Halicka - Pętla 733 🚳 ♿
7:01
Elektrociepłownia - Pętla 653 → Leśna Dolina - Pętla 731 🚳 ♿
6:54
Zagumienna 654 → Kleosin - Kraszewskiego 726 🚳 ♿
07
7:17
Elektrociepłownia - Pętla 710 → Transportowa - Pętla 742 🚳 ♿
7:32
Gen. Maczka - Świętokrzyska 719 → Niewodnicka - Spokojna 800 🚳 ♿
7:19
Zagumienna 719 → Kleosin - Kraszewskiego 751 🚳 ♿
7:29
Elektrociepłownia - Pętla 721 → Leśna Dolina - Pętla 759 🚳 ♿
7:31
Elektrociepłownia - Pętla 723 → Halicka - Pętla 807 🚳 ♿
7:48
Elektrociepłownia - Pętla 741 → Niewodnicka - Spokojna 816 🚳 ♿
7:44
Zagumienna 744 → Kleosin - Kraszewskiego 816 🚳 ♿
7:52
Elektrociepłownia - Pętla 744 → Boboli - Cmentarz 825 🚳 ♿
7:53
Elektrociepłownia - Pętla 746 → Transportowa - Pętla 818 🚳 ♿
08
8:08
Elektrociepłownia - Pętla 800 → Halicka - Pętla 844 🚳 ♿
8:10
Zagumienna 810 → Kleosin - Kraszewskiego 842 🚳 ♿
8:19
Elektrociepłownia - Pętla 811 → Leśna Dolina - Pętla 849 🚳 ♿
8:32
Gen. Maczka - Świętokrzyska 819 → Niewodnicka - Spokojna 900 🚳 ♿
8:34
Elektrociepłownia - Pętla 827 → Transportowa - Pętla 859 🚳 ♿
8:43
Elektrociepłownia - Pętla 835 → Halicka - Pętla 919 🚳 ♿
8:37
Zagumienna 837 → Kleosin - Kraszewskiego 909 🚳 ♿
8:45
Elektrociepłownia - Pętla 837 → Leśna Dolina - Pętla 915 🚳 ♿
8:55
Elektrociepłownia - Pętla 848 → Niewodnicka - Spokojna 923 🚳 ♿
09
9:09
Elektrociepłownia - Pętla 901 → Leśna Dolina - Pętla 939 🚳 ♿
9:04
Zagumienna 904 → Kleosin - Kraszewskiego 939 🚳 ♿
9:16
Elektrociepłownia - Pętla 909 → Transportowa - Pętla 942 🚳 ♿
9:17
Elektrociepłownia - Pętla 909 → Halicka - Pętla 954 🚳 ♿
9:29
Gen. Maczka - Świętokrzyska 916 → Niewodnicka - Spokojna 958 🚳 ♿
9:37
Elektrociepłownia - Pętla 929 → Boboli - Cmentarz 1011 🚳 ♿
9:34
Zagumienna 934 → Kleosin - Kraszewskiego 1009 🚳 ♿
9:55
Elektrociepłownia - Pętla 948 → Niewodnicka - Spokojna 1024 🚳 ♿
9:57
Elektrociepłownia - Pętla 949 → Halicka - Pętla 1034 🚳 ♿
9:58
Elektrociepłownia - Pętla 951 → Transportowa - Pętla 1024 🚳 ♿
9:59
Elektrociepłownia - Pętla 951 → Leśna Dolina - Pętla 1030 🚳 ♿
10
10:03
Zagumienna 1003 → Kleosin - Kraszewskiego 1038 🚳 ♿
10:25
Elektrociepłownia - Pętla 1017 → Boboli - Cmentarz 1059 🚳 ♿
10:37
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1024 → Niewodnicka - Spokojna 1106 🚳 ♿
10:34
Elektrociepłownia - Pętla 1026 → Halicka - Pętla 1111 🚳 ♿
10:31
Zagumienna 1031 → Kleosin - Kraszewskiego 1106 🚳 ♿
10:41
Elektrociepłownia - Pętla 1034 → Transportowa - Pętla 1107 🚳 ♿
10:50
Elektrociepłownia - Pętla 1042 → Leśna Dolina - Pętla 1121 🚳 ♿
10:58
Elektrociepłownia - Pętla 1051 → Niewodnicka - Spokojna 1127 🚳 ♿
10:59
Zagumienna 1059 → Kleosin - Kraszewskiego 1134 🚳 ♿
11:07
Elektrociepłownia - Pętla 1059 → Halicka - Pętla 1144 🚳 ♿
11
11:14
Elektrociepłownia - Pętla 1106 → Boboli - Cmentarz 1148 🚳 ♿
11:23
Elektrociepłownia - Pętla 1116 → Transportowa - Pętla 1149 🚳 ♿
11:33
Elektrociepłownia - Pętla 1126 → Niewodnicka - Spokojna 1202 🚳 ♿
11:28
Zagumienna 1128 → Kleosin - Kraszewskiego 1203 🚳 ♿
11:40
Elektrociepłownia - Pętla 1132 → Leśna Dolina - Pętla 1211 🚳 ♿
11:44
Elektrociepłownia - Pętla 1136 → Halicka - Pętla 1221 🚳 ♿
11:55
Elektrociepłownia - Pętla 1148 → Transportowa - Pętla 1221 🚳 ♿
11:56
Zagumienna 1156 → Kleosin - Kraszewskiego 1231 🚳 ♿
12:05
Elektrociepłownia - Pętla 1157 → Boboli - Cmentarz 1239 🚳 ♿
12:05
Elektrociepłownia - Pętla 1158 → Niewodnicka - Spokojna 1234 🚳 ♿
12
12:19
Elektrociepłownia - Pętla 1211 → Halicka - Pętla 1256 🚳 ♿
12:31
Elektrociepłownia - Pętla 1223 → Leśna Dolina - Pętla 1302 🚳 ♿
12:24
Zagumienna 1224 → Kleosin - Kraszewskiego 1259 🚳 ♿
12:36
Elektrociepłownia - Pętla 1229 → Transportowa - Pętla 1302 🚳 ♿
12:37
Elektrociepłownia - Pętla 1230 → Niewodnicka - Spokojna 1306 🚳 ♿
12:54
Elektrociepłownia - Pętla 1246 → Leśna Dolina - Pętla 1325 🚳 ♿
12:57
Elektrociepłownia - Pętla 1249 → Halicka - Pętla 1334 🚳 ♿
12:53
Zagumienna 1253 → Kleosin - Kraszewskiego 1328 🚳 ♿
13
13:14
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1301 → Niewodnicka - Spokojna 1343 🚳 ♿
13:19
Elektrociepłownia - Pętla 1311 → Boboli - Cmentarz 1353 🚳 ♿
13:21
Elektrociepłownia - Pętla 1314 → Transportowa - Pętla 1347 🚳 ♿
13:29
Elektrociepłownia - Pętla 1321 → Halicka - Pętla 1406 🚳 ♿
13:21
Zagumienna 1321 → Kleosin - Kraszewskiego 1356 🚳 ♿
13:43
Elektrociepłownia - Pętla 1336 → Niewodnicka - Spokojna 1412 🚳 ♿
13:44
Elektrociepłownia - Pętla 1336 → Leśna Dolina - Pętla 1415 🚳 ♿
13:47
Zagumienna 1347 → Kleosin - Kraszewskiego 1422 🚳 ♿
14:01
Elektrociepłownia - Pętla 1354 → Transportowa - Pętla 1427 🚳 ♿
14:04
Elektrociepłownia - Pętla 1356 → Halicka - Pętla 1441 🚳 ♿
14
14:09
Elektrociepłownia - Pętla 1401 → Leśna Dolina - Pętla 1440 🚳 ♿
14:15
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1402 → Niewodnicka - Spokojna 1444 🚳 ♿
14:15
Zagumienna 1415 → Kleosin - Kraszewskiego 1450 🚳 ♿
14:39
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1426 → Niewodnicka - Spokojna 1508 🚳 ♿
14:34
Elektrociepłownia - Pętla 1427 → Transportowa - Pętla 1500 🚳 ♿
14:35
Elektrociepłownia - Pętla 1427 → Boboli - Cmentarz 1509 🚳 ♿
14:40
Elektrociepłownia - Pętla 1432 → Halicka - Pętla 1517 🚳 ♿
14:43
Zagumienna 1443 → Kleosin - Kraszewskiego 1518 🚳 ♿
15:00
Elektrociepłownia - Pętla 1452 → Leśna Dolina - Pętla 1531 🚳 ♿
15
15:08
Elektrociepłownia - Pętla 1501 → Niewodnicka - Spokojna 1537 🚳 ♿
15:15
Elektrociepłownia - Pętla 1507 → Halicka - Pętla 1552 🚳 ♿
15:15
Elektrociepłownia - Pętla 1508 → Transportowa - Pętla 1541 🚳 ♿
15:11
Zagumienna 1511 → Kleosin - Kraszewskiego 1546 🚳 ♿
15:25
Elektrociepłownia - Pętla 1517 → Leśna Dolina - Pętla 1556 🚳 ♿
15:39
Elektrociepłownia - Pętla 1532 → Niewodnicka - Spokojna 1608 🚳 ♿
15:40
Zagumienna 1540 → Kleosin - Kraszewskiego 1615 🚳 ♿
15:50
Elektrociepłownia - Pętla 1542 → Leśna Dolina - Pętla 1621 🚳 ♿
15:50
Elektrociepłownia - Pętla 1543 → Transportowa - Pętla 1616 🚳 ♿
15:58
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1555 → Halicka - Pętla 1635 🚳 ♿
16
16:19
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1606 → Niewodnicka - Spokojna 1648 🚳 ♿
16:14
Elektrociepłownia - Pętla 1606 → Leśna Dolina - Pętla 1645 🚳 ♿
16:08
Zagumienna 1608 → Kleosin - Kraszewskiego 1643 🚳 ♿
16:32
Elektrociepłownia - Pętla 1625 → Transportowa - Pętla 1658 🚳 ♿
16:41
Elektrociepłownia - Pętla 1633 → Boboli - Cmentarz 1715 🚳 ♿
16:36
Zagumienna 1636 → Kleosin - Kraszewskiego 1711 🚳 ♿
16:44
Elektrociepłownia - Pętla 1637 → Niewodnicka - Spokojna 1713 🚳 ♿
16:43
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1640 → Halicka - Pętla 1720 🚳 ♿
17:06
Elektrociepłownia - Pętla 1658 → Leśna Dolina - Pętla 1737 🚳 ♿
17
17:05
Zagumienna 1705 → Kleosin - Kraszewskiego 1737 🚳 ♿
17:15
Elektrociepłownia - Pętla 1708 → Transportowa - Pętla 1740 🚳 ♿
17:21
Elektrociepłownia - Pętla 1714 → Niewodnicka - Spokojna 1749 🚳 ♿
17:31
Elektrociepłownia - Pętla 1723 → Leśna Dolina - Pętla 1801 🚳 ♿
17:28
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1725 → Halicka - Pętla 1804 🚳 ♿
17:33
Zagumienna 1733 → Kleosin - Kraszewskiego 1805 🚳 ♿
17:52
Elektrociepłownia - Pętla 1745 → Niewodnicka - Spokojna 1820 🚳 ♿
17:55
Elektrociepłownia - Pętla 1747 → Leśna Dolina - Pętla 1825 🚳 ♿
17:56
Elektrociepłownia - Pętla 1749 → Transportowa - Pętla 1821 🚳 ♿
17:51
Zagumienna 1751 → Kleosin - Kraszewskiego 1823 🚳 ♿
18
18:15
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1812 → Halicka - Pętla 1851 🚳 ♿
18:21
Elektrociepłownia - Pętla 1813 → Leśna Dolina - Pętla 1851 🚳 ♿
18:29
Gen. Maczka - Świętokrzyska 1816 → Niewodnicka - Spokojna 1857 🚳 ♿
18:19
Zagumienna 1819 → Kleosin - Kraszewskiego 1851 🚳 ♿
18:38
Elektrociepłownia - Pętla 1831 → Transportowa - Pętla 1903 🚳 ♿
18:50
Elektrociepłownia - Pętla 1843 → Niewodnicka - Spokojna 1918 🚳 ♿
18:49
Zagumienna 1849 → Kleosin - Kraszewskiego 1921 🚳 ♿
18:58
Elektrociepłownia - Pętla 1850 → Leśna Dolina - Pętla 1928 🚳 ♿
19:00
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1857 → Halicka - Pętla 1936 🚳 ♿
19
19:20
Elektrociepłownia - Pętla 1913 → Niewodnicka - Spokojna 1948 🚳 ♿
19:22
Elektrociepłownia - Pętla 1914 → Leśna Dolina - Pętla 1952 🚳 ♿
19:17
Zagumienna 1917 → Kleosin - Kraszewskiego 1949 🚳 ♿
19:46
Elektrociepłownia - Pętla 1938 → Leśna Dolina - Pętla 2016 🚳 ♿
19:45
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 1942 → Halicka - Pętla 2021 🚳 ♿
19:53
Elektrociepłownia - Pętla 1946 → Niewodnicka - Spokojna 2021 🚳 ♿
19:48
Zagumienna 1948 → Kleosin - Kraszewskiego 2020 🚳 ♿
20:01
Elektrociepłownia - Pętla 1954 → Transportowa - Pętla 2026 🚳 ♿
20
20:13
Elektrociepłownia - Pętla 2005 → Leśna Dolina - Pętla 2043 🚳 ♿
20:20
Elektrociepłownia - Pętla 2013 → Niewodnicka - Spokojna 2048 🚳 ♿
20:17
Zagumienna 2017 → Kleosin - Kraszewskiego 2048 🚳 ♿
20:30
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2027 → Halicka - Pętla 2105 🚳 ♿
20:41
Elektrociepłownia - Pętla 2033 → Leśna Dolina - Pętla 2110 🚳 ♿
20:53
Elektrociepłownia - Pętla 2046 → Niewodnicka - Spokojna 2121 🚳 ♿
20:49
Zagumienna 2049 → Kleosin - Kraszewskiego 2120 🚳 ♿
21:01
Elektrociepłownia - Pętla 2053 → Leśna Dolina - Pętla 2130 🚳 ♿
21
21:10
Elektrociepłownia - Pętla 2103 → Transportowa - Pętla 2134 🚳 ♿
21:10
1000-Lecia Pp - Bitwy Białostockiej 2107 → Halicka - Pętla 2145 🚳 ♿
21:27
Elektrociepłownia - Pętla 2119 → Leśna Dolina - Pętla 2156 🚳 ♿
21:28
Elektrociepłownia - Pętla 2121 → Niewodnicka - Spokojna 2156 🚳 ♿
21:28
Zagumienna 2128 → Kleosin - Kraszewskiego 2159 🚳 ♿
21:56
Elektrociepłownia - Pętla 2149 → Niewodnicka - Spokojna 2224 🚳 ♿
22:05
Elektrociepłownia - Pętla 2157 → Leśna Dolina - Pętla 2234 🚳 ♿
22
22:08
Zagumienna 2208 → Kleosin - Kraszewskiego 2239 🚳 ♿
22:23
Elektrociepłownia - Pętla 2216 → Transportowa - Pętla 2247 🚳 ♿
22:24
Elektrociepłownia - Pętla 2216 → Halicka - Pętla 2259 🚳 ♿
22:32
Gen. Maczka - Świętokrzyska 2220 → Niewodnicka - Spokojna 2300 🚳 ♿
22:32
Elektrociepłownia - Pętla 2224 → Leśna Dolina - Pętla 2301 🚳 ♿
22:50
Elektrociepłownia - Pętla 2243 → Al. Niepodległości - Lawendowa 2314 🚳 ♿
23
23:30
Elektrociepłownia - Pętla 2322 → Leśna Dolina - Pętla 2359 🚳 ♿
23:31
Elektrociepłownia - Pętla 2324 → Transportowa - Pętla 2355 🚳 ♿
Razem 187 pozycji

7 relacji z tego przystanku