MZK.PLWarszawa
Serwis MZK.PL sponsorowany jest przez kapitalne programy Pakietu JZK® Firma 365.
Masz firmę? Mamy program dla Twojej firmy.
Przetestuj JZK® Firma 365.
 piątek, 1 IIIsobota, 2 IIIniedziela, 3 IIIponiedziałek, 4 III 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku Metro Marymont

rozkład jazdy obowiązuje 2024-03-01

04
4:16 4
Zajezdnia Żoliborz 405 → Żerań Wschodni 447 🚲
4:19 1
Zajezdnia Żoliborz 408 → Annopol 448 🚲 ♿
4:28 18
Zajezdnia Żoliborz 417 → Żerań FSO 448 🚲 ♿
4:36 4
Zajezdnia Żoliborz 425 → Żerań Wschodni 507 🚲 ♿
4:42 6
Zajezdnia Wola 426 → Metro Młociny 456 🚲 ♿
4:39 1
Zajezdnia Żoliborz 428 → Annopol 508 🚲 ♿
5:04 17
Woronicza 431 → Winnica 528 🚲
4:44 1
Zajezdnia Żoliborz 433 → Annopol 513 🚲 ♿
4:46 4
Zajezdnia Żoliborz 435 → Żerań Wschodni 517 🚲 ♿
4:52 6
Zajezdnia Wola 436 → Metro Młociny 506 🚲 ♿
4:48 17
Zajezdnia Żoliborz 437 → PKP Służewiec 526 🚲
4:48 18
Zajezdnia Żoliborz 437 → Żerań FSO 508 🚲 ♿
4:49 1
Zajezdnia Żoliborz 438 → Żerań Wschodni 523 🚲 ♿
4:50 4
Zajezdnia Żoliborz 439 → Wyścigi 533 🚲
4:54 1
Zajezdnia Żoliborz 443 → Annopol 524 🚲 ♿
4:57 1
Zajezdnia Żoliborz 446 → Pl. Narutowicza 520 🚲 ♿
5:02 15
Zajezdnia Żoliborz 451 → P+R Al. Krakowska 548 🚲 ♿
5:24 17
Woronicza 451 → Winnica 548 🚲
5:11 6
Zajezdnia Wola 455 → Metro Młociny 526 🚲 ♿
5:19 17
Winnica 456 → PKP Służewiec 558 🚲 ♿
5:09 1
Zajezdnia Żoliborz 458 → Żerań Wschodni 544 🚲 ♿
05
5:17 6
Metro Młociny 504 → Gocławek 557 🚲 ♿
5:17 17
Zajezdnia Żoliborz 506 → PKP Służewiec 556 🚲 ♿
5:44 17
Woronicza 510 → Winnica 609 🚲 ♿
5:22 15
Zajezdnia Żoliborz 511 → P+R Al. Krakowska 608 🚲 ♿
5:22 6
Zajezdnia Żoliborz 511 → Gocławek 602 🚲
5:22 1
Zajezdnia Żoliborz 511 → Banacha 551 🚲 ♿
5:24 4
Zajezdnia Żoliborz 513 → Żerań Wschodni 557 🚲 ♿
5:38 17
Winnica 515 → PKP Służewiec 617 🚲
5:39 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 515 → Metro Młociny 554 🚲 ♿
5:55 17
Woronicza 520 → Winnica 620 🚲
5:32 17
Zajezdnia Żoliborz 521 → PKP Służewiec 611 🚲 ♿
5:33 1
Zajezdnia Żoliborz 522 → Żerań Wschodni 608 🚲 ♿
5:33 18
Zajezdnia Żoliborz 522 → PKP Służewiec 623 🚲 ♿
5:37 6
Metro Młociny 524 → Gocławek 617 🚲 ♿
5:37 17
Zajezdnia Żoliborz 526 → PKP Służewiec 616 🚲 ♿
6:11 17
PKP Służewiec 530 → Winnica 636 🚲 ♿
5:30 73
Metro Marymont 530 → Kawęczyńska - Bazylika 605 🚲 ♿
5:42 1
Zajezdnia Żoliborz 531 → Pl. Narutowicza 605 🚲 ♿
6:13 6
Gocławek 535 → Metro Młociny 628 🚲 ♿
6:00 17
Winnica 536 → PKP Służewiec 639 🚲
6:14 17
Woronicza 540 → Tarchomin Kościelny 634 🚲 ♿
5:42 73
Metro Marymont 542 → Kawęczyńska - Bazylika 617 🚲 ♿
5:55 6
Metro Młociny 542 → Gocławek 635 🚲 ♿
6:09 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 545 → Metro Młociny 624 🚲 ♿
5:46 17
Metro Marymont 546 → PKP Służewiec 625 🚲 ♿
6:32 17
PKP Służewiec 550 → Winnica 657 🚲
6:02 17
Zajezdnia Żoliborz 551 → PKP Służewiec 641 🚲 ♿
6:03 1
Zajezdnia Żoliborz 552 → Żerań Wschodni 638 🚲 ♿
5:54 73
Metro Marymont 554 → Kawęczyńska - Bazylika 629 🚲 ♿
6:33 6
Gocławek 555 → Metro Młociny 648 🚲 ♿
6:08 6
Metro Młociny 555 → Gocławek 648 🚲 ♿
6:30 17
Woronicza 556 → Winnica 655 🚲 ♿
6:20 17
Winnica 556 → PKP Służewiec 659 🚲
06
6:14 17
Zajezdnia Żoliborz 603 → PKP Służewiec 654 🚲 ♿
6:39 17
Woronicza 605 → Tarchomin Kościelny 659 🚲 ♿
6:29 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 605 → Metro Młociny 644 🚲 ♿
6:17 18
Zajezdnia Żoliborz 606 → Żerań FSO 638 🚲 ♿
6:06 73
Metro Marymont 606 → Kawęczyńska - Bazylika 641 🚲 ♿
6:19 6
Metro Młociny 606 → Gocławek 659 🚲 ♿
6:34 17
Winnica 610 → PKP Służewiec 714 🚲 ♿
6:52 17
PKP Służewiec 610 → Winnica 717 🚲
6:22 1
Zajezdnia Żoliborz 611 → Annopol 652 🚲 ♿
6:53 6
Gocławek 615 → Metro Młociny 708 🚲 ♿
6:27 4
Zajezdnia Żoliborz 616 → Wyścigi 711 🚲 ♿
6:16 17
Metro Marymont 616 → PKP Służewiec 657 🚲 ♿
6:16 73
Metro Marymont 616 → Kawęczyńska - Bazylika 652 🚲 ♿
6:29 1
Zajezdnia Żoliborz 618 → Żerań Wschodni 704 🚲 ♿
6:33 6
Metro Młociny 620 → Gocławek 714 🚲 ♿
6:55 17
Woronicza 621 → Winnica 721 🚲 ♿
6:46 17
Winnica 622 → PKP Służewiec 729 🚲
7:07 17
PKP Służewiec 625 → Winnica 733 🚲
6:49 17
Tarchomin Kościelny 629 → PKP Służewiec 732 🚲 ♿
6:29 73
Metro Marymont 629 → Kawęczyńska - Bazylika 705 🚲 ♿
6:43 6
Metro Młociny 630 → Gocławek 725 🚲 ♿
7:09 6
Gocławek 631 → Metro Młociny 724 🚲 ♿
6:42 15
Zajezdnia Żoliborz 631 → P+R Al. Krakowska 732 🚲 ♿
7:13 17
PKP Służewiec 631 → Tarchomin Kościelny 734 🚲 ♿
6:43 1
Zajezdnia Żoliborz 632 → Pl. Narutowicza 708 🚲 ♿
6:59 17
Winnica 635 → PKP Służewiec 742 🚲 ♿
7:19 17
PKP Służewiec 637 → Winnica 745 🚲 ♿
6:51 6
Metro Młociny 638 → Gocławek 733 🚲 ♿
6:50 4
Zajezdnia Żoliborz 639 → Wyścigi 736 🚲 ♿
6:56 6
Zajezdnia Wola 639 → Metro Młociny 711 🚲 ♿
6:41 17
Metro Marymont 641 → PKP Służewiec 724 🚲 ♿
6:41 73
Metro Marymont 641 → Kawęczyńska - Bazylika 717 🚲 ♿
6:54 1
Zajezdnia Żoliborz 643 → Żerań Wschodni 729 🚲 ♿
7:23 6
Gocławek 644 → Metro Młociny 738 🚲
6:59 6
Metro Młociny 646 → Gocławek 741 🚲 ♿
7:11 17
Winnica 647 → PKP Służewiec 754 🚲
7:31 17
PKP Służewiec 649 → Winnica 757 🚲
6:50 73
Metro Marymont 650 → Kawęczyńska - Bazylika 726 🚲 ♿
7:02 18
Zajezdnia Żoliborz 651 → Żerań FSO 724 🚲
7:12 17
Tarchomin Kościelny 652 → PKP Służewiec 755 🚲 ♿
7:07 6
Metro Młociny 654 → Gocławek 749 🚲 ♿
7:06 1
Zajezdnia Żoliborz 655 → Żerań Wschodni 741 🚲 ♿
7:39 17
PKP Służewiec 656 → Tarchomin Kościelny 800 🚲 ♿
7:37 6
Gocławek 657 → Metro Młociny 752 🚲 ♿
7:21 17
Winnica 657 → PKP Służewiec 804 🚲
6:58 73
Metro Marymont 658 → Kawęczyńska - Bazylika 734 🚲 ♿
07
7:01 17
Metro Marymont 701 → PKP Służewiec 744 🚲 ♿
7:15 6
Metro Młociny 702 → Gocławek 757 🚲
7:47 17
PKP Służewiec 703 → Winnica 813 🚲 ♿
7:29 17
Winnica 705 → PKP Służewiec 812 🚲 ♿
7:06 73
Metro Marymont 706 → Kawęczyńska - Bazylika 742 🚲 ♿
7:49 6
Gocławek 709 → Metro Młociny 804 🚲 ♿
7:29 17
Tarchomin Kościelny 709 → PKP Służewiec 812 🚲 ♿
7:23 6
Metro Młociny 710 → Gocławek 805 🚲 ♿
7:37 17
Winnica 713 → PKP Służewiec 820 🚲
7:14 73
Metro Marymont 714 → Kawęczyńska - Bazylika 750 🚲 ♿
7:59 17
PKP Służewiec 715 → Winnica 825 🚲
7:17 17
Metro Marymont 717 → PKP Służewiec 800 🚲 ♿
7:31 6
Metro Młociny 718 → Gocławek 813 🚲 ♿
8:04 17
PKP Służewiec 720 → Tarchomin Kościelny 825 🚲 ♿
8:01 6
Gocławek 721 → Metro Młociny 816 🚲 ♿
7:45 17
Winnica 721 → PKP Służewiec 828 🚲 ♿
7:22 73
Metro Marymont 722 → Kawęczyńska - Bazylika 758 🚲 ♿
7:45 17
Tarchomin Kościelny 725 → PKP Służewiec 828 🚲 ♿
8:09 17
PKP Służewiec 725 → Winnica 835 🚲 ♿
7:39 6
Metro Młociny 726 → Gocławek 821 🚲
8:09 6
Gocławek 729 → Metro Młociny 824 🚲 ♿
7:53 17
Winnica 729 → PKP Służewiec 836 🚲
7:30 73
Metro Marymont 730 → Kawęczyńska - Bazylika 806 🚲 ♿
8:17 17
PKP Służewiec 733 → Winnica 843 🚲
7:33 17
Metro Marymont 733 → PKP Służewiec 816 🚲 ♿
7:47 6
Metro Młociny 734 → Gocławek 829 🚲 ♿
8:17 6
Gocławek 737 → Metro Młociny 832 🚲 ♿
8:01 17
Winnica 737 → PKP Służewiec 844 🚲 ♿
8:21 17
PKP Służewiec 737 → Tarchomin Kościelny 842 🚲 ♿
7:38 73
Metro Marymont 738 → Kawęczyńska - Bazylika 814 🚲 ♿
8:01 17
Tarchomin Kościelny 741 → PKP Służewiec 844 🚲 ♿
8:25 17
PKP Służewiec 741 → Winnica 851 🚲
7:55 6
Metro Młociny 742 → Gocławek 837 🚲 ♿
8:25 6
Gocławek 745 → Metro Młociny 840 🚲 ♿
8:09 17
Winnica 745 → PKP Służewiec 852 🚲 ♿
7:46 73
Metro Marymont 746 → Kawęczyńska - Bazylika 822 🚲 ♿
8:33 17
PKP Służewiec 749 → Winnica 859 🚲 ♿
7:49 17
Metro Marymont 749 → PKP Służewiec 832 🚲 ♿
8:03 6
Metro Młociny 750 → Gocławek 845 🚲 ♿
8:33 6
Gocławek 753 → Metro Młociny 848 🚲 ♿
8:17 17
Winnica 753 → PKP Służewiec 900 🚲
8:37 17
PKP Służewiec 753 → Tarchomin Kościelny 858 🚲 ♿
7:54 73
Metro Marymont 754 → Kawęczyńska - Bazylika 830 🚲 ♿
8:17 17
Tarchomin Kościelny 757 → PKP Służewiec 900 🚲 ♿
8:41 17
PKP Służewiec 757 → Winnica 907 🚲
8:11 6
Metro Młociny 758 → Gocławek 853 🚲 ♿
08
8:41 6
Gocławek 801 → Metro Młociny 856 🚲 ♿
8:25 17
Winnica 801 → PKP Służewiec 908 🚲 ♿
8:02 73
Metro Marymont 802 → Kawęczyńska - Bazylika 838 🚲 ♿
8:49 17
PKP Służewiec 805 → Winnica 915 🚲 ♿
8:05 17
Metro Marymont 805 → PKP Służewiec 848 🚲 ♿
8:19 6
Metro Młociny 806 → Gocławek 901 🚲 ♿
8:49 6
Gocławek 809 → Metro Młociny 904 🚲 ♿
8:33 17
Winnica 809 → PKP Służewiec 916 🚲 ♿
8:53 17
PKP Służewiec 809 → Tarchomin Kościelny 914 🚲 ♿
8:10 73
Metro Marymont 810 → Kawęczyńska - Bazylika 846 🚲 ♿
8:33 17
Tarchomin Kościelny 813 → PKP Służewiec 916 🚲 ♿
8:57 17
PKP Służewiec 813 → Winnica 923 🚲 ♿
8:27 6
Metro Młociny 814 → Gocławek 909 🚲 ♿
8:57 6
Gocławek 817 → Metro Młociny 912 🚲 ♿
8:41 17
Winnica 817 → PKP Służewiec 924 🚲
8:18 73
Metro Marymont 818 → Kawęczyńska - Bazylika 854 🚲 ♿
9:05 17
PKP Służewiec 821 → Winnica 931 🚲 ♿
8:21 17
Metro Marymont 821 → PKP Służewiec 904 🚲 ♿
8:35 6
Metro Młociny 822 → Gocławek 917 🚲 ♿
9:05 6
Gocławek 825 → Metro Młociny 920 🚲 ♿
8:49 17
Winnica 825 → PKP Służewiec 932 🚲 ♿
9:09 17
PKP Służewiec 825 → Tarchomin Kościelny 930 🚲 ♿
8:26 73
Metro Marymont 826 → Kawęczyńska - Bazylika 902 🚲 ♿
8:49 17
Tarchomin Kościelny 829 → PKP Służewiec 932 🚲 ♿
9:13 17
PKP Służewiec 829 → Winnica 939 🚲
8:43 6
Metro Młociny 830 → Gocławek 925 🚲 ♿
9:13 6
Gocławek 833 → Metro Młociny 928 🚲
8:57 17
Winnica 833 → PKP Służewiec 940 🚲
8:34 73
Metro Marymont 834 → Kawęczyńska - Bazylika 910 🚲 ♿
9:21 17
PKP Służewiec 837 → Winnica 947 🚲
8:37 17
Metro Marymont 837 → PKP Służewiec 920 🚲 ♿
8:51 6
Metro Młociny 838 → Gocławek 933 🚲 ♿
9:21 6
Gocławek 841 → Metro Młociny 936 🚲 ♿
9:05 17
Winnica 841 → PKP Służewiec 948 🚲
9:25 17
PKP Służewiec 841 → Zajezdnia Żoliborz 937 🚲 ♿
8:43 73
Metro Marymont 843 → Kawęczyńska - Bazylika 918 🚲 ♿
9:05 17
Tarchomin Kościelny 845 → PKP Służewiec 948 🚲 ♿
9:29 17
PKP Służewiec 845 → Winnica 955 🚲 ♿
8:59 6
Metro Młociny 846 → Gocławek 941 🚲 ♿
9:29 6
Gocławek 849 → Metro Młociny 944 🚲 ♿
9:40 15
P+R Al. Krakowska 849 → Zajezdnia Żoliborz 952 🚲 ♿
9:13 17
Winnica 849 → PKP Służewiec 955 🚲 ♿
9:37 17
PKP Służewiec 853 → Winnica 1003 🚲
8:53 17
Metro Marymont 853 → PKP Służewiec 935 🚲 ♿
9:07 6
Metro Młociny 854 → Gocławek 949 🚲 ♿
8:55 73
Metro Marymont 855 → Kawęczyńska - Bazylika 930 🚲 ♿
9:37 6
Gocławek 857 → Metro Młociny 952 🚲
9:21 17
Winnica 857 → PKP Służewiec 1003 🚲
9:41 17
PKP Służewiec 857 → Tarchomin Kościelny 1002 🚲 ♿
09
9:20 17
Tarchomin Kościelny 900 → Woronicza 956 🚲 ♿
9:00 73
Metro Marymont 900 → Rogalińska 919 🚲 ♿
9:45 17
PKP Służewiec 901 → Winnica 1011 🚲 ♿
9:45 6
Gocławek 905 → Metro Młociny 1000 🚲 ♿
9:29 17
Winnica 905 → PKP Służewiec 1011 🚲 ♿
9:19 6
Metro Młociny 906 → Gocławek 1000 🚲 ♿
9:06 73
Metro Marymont 906 → Kawęczyńska - Bazylika 941 🚲 ♿
9:08 17
Metro Marymont 908 → PKP Służewiec 950 🚲 ♿
9:53 17
PKP Służewiec 909 → Winnica 1019 🚲
9:36 17
Winnica 912 → PKP Służewiec 1018 🚲 ♿
9:53 6
Gocławek 913 → Metro Młociny 1008 🚲 ♿
9:57 17
PKP Służewiec 913 → Zajezdnia Żoliborz 1009 🚲 ♿
9:50 1
Żerań Wschodni 916 → Zajezdnia Żoliborz 1002 🚲 ♿
9:37 17
Tarchomin Kościelny 917 → PKP Służewiec 1019 🚲 ♿
10:01 17
PKP Służewiec 917 → Winnica 1027 🚲 ♿
9:31 6
Metro Młociny 918 → Gocławek 1012 🚲 ♿
9:18 73
Metro Marymont 918 → Kawęczyńska - Bazylika 953 🚲 ♿
10:01 6
Gocławek 921 → Metro Młociny 1016 🚲 ♿
9:46 17
Winnica 922 → PKP Służewiec 1028 🚲 ♿
9:24 73
Metro Marymont 924 → Rogalińska 943 🚲 ♿
10:11 17
PKP Służewiec 927 → Winnica 1037 🚲 ♿
9:28 17
Metro Marymont 928 → PKP Służewiec 1010 🚲 ♿
9:43 6
Metro Młociny 930 → Gocławek 1024 🚲 ♿
9:30 73
Metro Marymont 930 → Kawęczyńska - Bazylika 1005 🚲 ♿
10:10 6
Gocławek 931 → Metro Młociny 1025 🚲 ♿
10:15 17
PKP Służewiec 931 → Zajezdnia Żoliborz 1027 🚲
9:58 17
Winnica 934 → PKP Służewiec 1040 🚲
10:23 17
PKP Służewiec 939 → Winnica 1049 🚲 ♿
10:14 1
Żerań Wschodni 940 → Zajezdnia Żoliborz 1026 🚲 ♿
9:40 17
Metro Marymont 940 → PKP Służewiec 1022 🚲 ♿
9:55 6
Metro Młociny 942 → Gocławek 1036 🚲 ♿
10:02 17
Tarchomin Kościelny 942 → Woronicza 1038 🚲 ♿
9:42 73
Metro Marymont 942 → Kawęczyńska - Bazylika 1017 🚲 ♿
10:23 6
Gocławek 944 → Metro Młociny 1038 🚲 ♿
10:10 17
Winnica 946 → PKP Służewiec 1052 🚲 ♿
10:35 17
PKP Służewiec 951 → Winnica 1101 🚲 ♿
9:52 17
Metro Marymont 952 → PKP Służewiec 1034 🚲 ♿
10:07 6
Metro Młociny 954 → Gocławek 1048 🚲 ♿
9:54 73
Metro Marymont 954 → Kawęczyńska - Bazylika 1029 🚲 ♿
10:34 6
Gocławek 955 → Metro Młociny 1049 🚲 ♿
10:28 4
Żerań Wschodni 956 → Zajezdnia Żoliborz 1040 🚲
10:22 17
Winnica 958 → PKP Służewiec 1104 🚲 ♿
10
10:22 18
Żerań FSO 1001 → Zajezdnia Żoliborz 1034 🚲
10:47 17
PKP Służewiec 1003 → Winnica 1113 🚲 ♿
10:04 17
Metro Marymont 1004 → PKP Służewiec 1046 🚲 ♿
10:19 6
Metro Młociny 1006 → Gocławek 1100 🚲 ♿
10:06 73
Metro Marymont 1006 → Kawęczyńska - Bazylika 1041 🚲 ♿
10:47 6
Gocławek 1008 → Metro Młociny 1102 🚲 ♿
10:40 4
Żerań Wschodni 1008 → Zajezdnia Żoliborz 1052 🚲
10:34 17
Winnica 1010 → PKP Służewiec 1116 🚲
10:59 17
PKP Służewiec 1015 → Winnica 1125 🚲
10:16 17
Metro Marymont 1016 → PKP Służewiec 1058 🚲 ♿
10:31 6
Metro Młociny 1018 → Gocławek 1112 🚲 ♿
10:18 73
Metro Marymont 1018 → Kawęczyńska - Bazylika 1053 🚲 ♿
10:59 6
Gocławek 1020 → Metro Młociny 1114 🚲 ♿
10:46 17
Winnica 1022 → PKP Służewiec 1128 🚲 ♿
11:11 17
PKP Służewiec 1027 → Winnica 1137 🚲 ♿
10:28 17
Metro Marymont 1028 → PKP Służewiec 1110 🚲 ♿
10:43 6
Metro Młociny 1030 → Gocławek 1124 🚲 ♿
10:30 73
Metro Marymont 1030 → Kawęczyńska - Bazylika 1105 🚲 ♿
11:11 6
Gocławek 1032 → Metro Młociny 1126 🚲 ♿
10:58 17
Winnica 1034 → PKP Służewiec 1140 🚲 ♿
11:23 17
PKP Służewiec 1039 → Winnica 1149 🚲 ♿
10:40 17
Metro Marymont 1040 → PKP Służewiec 1122 🚲 ♿
10:55 6
Metro Młociny 1042 → Gocławek 1136 🚲 ♿
10:42 73
Metro Marymont 1042 → Kawęczyńska - Bazylika 1117 🚲 ♿
11:23 6
Gocławek 1044 → Metro Młociny 1138 🚲 ♿
11:10 17
Winnica 1046 → PKP Służewiec 1152 🚲 ♿
11:35 17
PKP Służewiec 1051 → Winnica 1201 🚲 ♿
10:52 17
Metro Marymont 1052 → PKP Służewiec 1134 🚲 ♿
11:07 6
Metro Młociny 1054 → Gocławek 1148 🚲 ♿
10:54 73
Metro Marymont 1054 → Kawęczyńska - Bazylika 1129 🚲 ♿
11:35 6
Gocławek 1056 → Metro Młociny 1150 🚲 ♿
11:22 17
Winnica 1058 → PKP Służewiec 1204 🚲 ♿
11
11:47 17
PKP Służewiec 1103 → Winnica 1213 🚲 ♿
11:04 17
Metro Marymont 1104 → PKP Służewiec 1146 🚲 ♿
11:19 6
Metro Młociny 1106 → Gocławek 1200 🚲 ♿
11:06 73
Metro Marymont 1106 → Kawęczyńska - Bazylika 1141 🚲 ♿
11:47 6
Gocławek 1108 → Metro Młociny 1202 🚲 ♿
11:34 17
Winnica 1110 → PKP Służewiec 1216 🚲 ♿
11:59 17
PKP Służewiec 1115 → Winnica 1225 🚲
11:16 17
Metro Marymont 1116 → PKP Służewiec 1158 🚲 ♿
11:31 6
Metro Młociny 1118 → Gocławek 1212 🚲 ♿
11:18 73
Metro Marymont 1118 → Kawęczyńska - Bazylika 1153 🚲 ♿
11:59 6
Gocławek 1120 → Metro Młociny 1214 🚲 ♿
11:46 17
Winnica 1122 → PKP Służewiec 1228 🚲
12:11 17
PKP Służewiec 1127 → Winnica 1237 🚲 ♿
11:28 17
Metro Marymont 1128 → PKP Służewiec 1210 🚲 ♿
11:43 6
Metro Młociny 1130 → Gocławek 1224 🚲 ♿
11:30 73
Metro Marymont 1130 → Kawęczyńska - Bazylika 1205 🚲 ♿
12:11 6
Gocławek 1132 → Metro Młociny 1226 🚲 ♿
11:58 17
Winnica 1134 → PKP Służewiec 1240 🚲 ♿
12:23 17
PKP Służewiec 1139 → Winnica 1249 🚲 ♿
11:40 17
Metro Marymont 1140 → PKP Służewiec 1222 🚲 ♿
11:55 6
Metro Młociny 1142 → Gocławek 1236 🚲 ♿
11:42 73
Metro Marymont 1142 → Kawęczyńska - Bazylika 1217 🚲 ♿
12:23 6
Gocławek 1144 → Metro Młociny 1238 🚲 ♿
12:10 17
Winnica 1146 → PKP Służewiec 1252 🚲 ♿
12:35 17
PKP Służewiec 1151 → Winnica 1301 🚲
11:52 17
Metro Marymont 1152 → PKP Służewiec 1234 🚲 ♿
12:07 6
Metro Młociny 1154 → Gocławek 1248 🚲 ♿
11:54 73
Metro Marymont 1154 → Kawęczyńska - Bazylika 1229 🚲 ♿
12:35 6
Gocławek 1156 → Metro Młociny 1250 🚲 ♿
12:22 17
Winnica 1158 → PKP Służewiec 1304 🚲 ♿
12
12:47 17
PKP Służewiec 1203 → Winnica 1313 🚲 ♿
12:04 17
Metro Marymont 1204 → PKP Służewiec 1246 🚲 ♿
12:19 6
Metro Młociny 1206 → Gocławek 1300 🚲 ♿
12:06 73
Metro Marymont 1206 → Kawęczyńska - Bazylika 1241 🚲 ♿
12:47 6
Gocławek 1208 → Metro Młociny 1302 🚲 ♿
12:34 17
Winnica 1210 → PKP Służewiec 1316 🚲 ♿
12:59 17
PKP Służewiec 1215 → Winnica 1325 🚲 ♿
12:16 17
Metro Marymont 1216 → PKP Służewiec 1258 🚲 ♿
12:31 6
Metro Młociny 1218 → Gocławek 1312 🚲 ♿
12:18 73
Metro Marymont 1218 → Kawęczyńska - Bazylika 1253 🚲 ♿
12:59 6
Gocławek 1220 → Metro Młociny 1314 🚲 ♿
12:46 17
Winnica 1222 → PKP Służewiec 1328 🚲
13:11 17
PKP Służewiec 1227 → Winnica 1337 🚲 ♿
12:28 17
Metro Marymont 1228 → PKP Służewiec 1310 🚲 ♿
12:43 6
Metro Młociny 1230 → Gocławek 1324 🚲 ♿
12:30 73
Metro Marymont 1230 → Kawęczyńska - Bazylika 1305 🚲 ♿
13:11 6
Gocławek 1232 → Metro Młociny 1326 🚲 ♿
12:58 17
Winnica 1234 → PKP Służewiec 1340 🚲 ♿
13:23 17
PKP Służewiec 1239 → Winnica 1349 🚲 ♿
12:40 17
Metro Marymont 1240 → PKP Służewiec 1322 🚲 ♿
12:55 6
Metro Młociny 1242 → Gocławek 1336 🚲 ♿
12:42 73
Metro Marymont 1242 → Kawęczyńska - Bazylika 1317 🚲 ♿
13:23 6
Gocławek 1244 → Metro Młociny 1338 🚲 ♿
13:10 17
Winnica 1246 → PKP Służewiec 1352 🚲 ♿
13:35 17
PKP Służewiec 1251 → Winnica 1401 🚲 ♿
12:52 17
Metro Marymont 1252 → PKP Służewiec 1334 🚲 ♿
13:07 6
Metro Młociny 1254 → Gocławek 1348 🚲 ♿
12:54 73
Metro Marymont 1254 → Kawęczyńska - Bazylika 1329 🚲 ♿
13:35 6
Gocławek 1256 → Metro Młociny 1350 🚲 ♿
13:22 17
Winnica 1258 → PKP Służewiec 1404 🚲
13
13:47 17
PKP Służewiec 1303 → Winnica 1413 🚲
13:04 17
Metro Marymont 1304 → PKP Służewiec 1346 🚲 ♿
13:19 6
Metro Młociny 1306 → Gocławek 1400 🚲 ♿
13:06 73
Metro Marymont 1306 → Kawęczyńska - Bazylika 1341 🚲 ♿
13:47 6
Gocławek 1308 → Metro Młociny 1402 🚲 ♿
13:34 17
Winnica 1310 → PKP Służewiec 1416 🚲 ♿
13:59 17
PKP Służewiec 1315 → Winnica 1425 🚲 ♿
13:16 17
Metro Marymont 1316 → PKP Służewiec 1358 🚲 ♿
13:31 6
Metro Młociny 1318 → Gocławek 1412 🚲 ♿
13:18 73
Metro Marymont 1318 → Kawęczyńska - Bazylika 1353 🚲 ♿
13:59 6
Gocławek 1320 → Metro Młociny 1414 🚲 ♿
13:46 17
Winnica 1322 → PKP Służewiec 1428 🚲 ♿
14:11 17
PKP Służewiec 1327 → Winnica 1437 🚲 ♿
13:28 17
Metro Marymont 1328 → PKP Służewiec 1410 🚲 ♿
13:43 6
Metro Młociny 1330 → Gocławek 1424 🚲 ♿
13:30 73
Metro Marymont 1330 → Kawęczyńska - Bazylika 1405 🚲 ♿
14:11 6
Gocławek 1332 → Metro Młociny 1426 🚲 ♿
13:58 17
Winnica 1334 → PKP Służewiec 1440 🚲 ♿
14:23 17
PKP Służewiec 1339 → Winnica 1449 🚲 ♿
13:40 17
Metro Marymont 1340 → PKP Służewiec 1422 🚲 ♿
13:55 6
Metro Młociny 1342 → Gocławek 1436 🚲 ♿
13:42 73
Metro Marymont 1342 → Kawęczyńska - Bazylika 1418 🚲 ♿
13:54 17
Zajezdnia Żoliborz 1343 → PKP Służewiec 1436 🚲
14:23 6
Gocławek 1344 → Metro Młociny 1438 🚲 ♿
14:10 17
Winnica 1346 → PKP Służewiec 1453 🚲 ♿
14:35 17
PKP Służewiec 1351 → Winnica 1501 🚲 ♿
14:03 4
Zajezdnia Żoliborz 1352 → Wyścigi 1448 🚲
13:52 17
Metro Marymont 1352 → PKP Służewiec 1435 🚲 ♿
14:07 6
Metro Młociny 1354 → Gocławek 1448 🚲 ♿
13:54 73
Metro Marymont 1354 → Kawęczyńska - Bazylika 1430 🚲 ♿
14:35 6
Gocławek 1356 → Metro Młociny 1450 🚲 ♿
14:22 17
Winnica 1358 → PKP Służewiec 1505 🚲 ♿
14
14:47 17
PKP Służewiec 1403 → Winnica 1513 🚲
14:05 17
Metro Marymont 1405 → PKP Służewiec 1448 🚲 ♿
14:19 6
Metro Młociny 1406 → Gocławek 1501 🚲 ♿
14:18 1
Zajezdnia Żoliborz 1407 → Żerań Wschodni 1453 🚲 ♿
14:07 73
Metro Marymont 1407 → Kawęczyńska - Bazylika 1443 🚲 ♿
14:47 6
Gocławek 1408 → Metro Młociny 1502 🚲 ♿
14:34 17
Winnica 1410 → PKP Służewiec 1517 🚲
14:24 6
Zajezdnia Żoliborz 1413 → Gocławek 1506 🚲
14:59 17
PKP Służewiec 1415 → Winnica 1525 🚲 ♿
14:26 4
Zajezdnia Żoliborz 1415 → Wyścigi 1512 🚲
14:17 17
Metro Marymont 1417 → PKP Służewiec 1500 🚲 ♿
14:31 6
Metro Młociny 1418 → Gocławek 1513 🚲 ♿
14:19 73
Metro Marymont 1419 → Kawęczyńska - Bazylika 1455 🚲 ♿
14:59 6
Gocławek 1420 → Metro Młociny 1514 🚲 ♿
14:46 17
Winnica 1422 → PKP Służewiec 1529 🚲 ♿
14:36 17
Zajezdnia Żoliborz 1425 → PKP Służewiec 1519 🚲 ♿
15:11 17
PKP Służewiec 1427 → Winnica 1537 🚲 ♿
14:29 17
Metro Marymont 1429 → PKP Służewiec 1512 🚲 ♿
14:43 6
Metro Młociny 1430 → Gocławek 1525 🚲 ♿
14:42 1
Zajezdnia Żoliborz 1431 → Żerań Wschodni 1517 🚲 ♿
14:31 73
Metro Marymont 1431 → Kawęczyńska - Bazylika 1507 🚲 ♿
15:13 6
Gocławek 1433 → Metro Młociny 1528 🚲 ♿
14:58 17
Winnica 1434 → PKP Służewiec 1541 🚲 ♿
14:45 18
Zajezdnia Żoliborz 1434 → PKP Służewiec 1538 🚲
14:51 6
Metro Młociny 1438 → Gocławek 1533 🚲 ♿
15:23 17
PKP Służewiec 1439 → Winnica 1549 🚲
15:04 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 1439 → Metro Młociny 1519 🚲 ♿
14:41 17
Metro Marymont 1441 → PKP Służewiec 1524 🚲 ♿
14:42 73
Metro Marymont 1442 → Kawęczyńska - Bazylika 1518 🚲 ♿
15:19 17
Woronicza 1443 → Tarchomin Kościelny 1540 🚲 ♿
15:25 6
Gocławek 1445 → Metro Młociny 1540 🚲 ♿
14:59 6
Metro Młociny 1446 → Gocławek 1541 🚲 ♿
15:11 17
Winnica 1447 → PKP Służewiec 1554 🚲 ♿
14:50 73
Metro Marymont 1450 → Kawęczyńska - Bazylika 1526 🚲 ♿
15:35 17
PKP Służewiec 1451 → Winnica 1601 🚲 ♿
14:52 17
Metro Marymont 1452 → PKP Służewiec 1535 🚲 ♿
15:07 6
Metro Młociny 1454 → Gocławek 1549 🚲
15:37 6
Gocławek 1457 → Metro Młociny 1552 🚲 ♿
15:21 17
Winnica 1457 → PKP Służewiec 1604 🚲 ♿
14:58 73
Metro Marymont 1458 → Kawęczyńska - Bazylika 1534 🚲 ♿
15
15:45 17
PKP Służewiec 1501 → Winnica 1611 🚲 ♿
15:01 17
Metro Marymont 1501 → PKP Służewiec 1544 🚲 ♿
15:15 6
Metro Młociny 1502 → Gocławek 1557 🚲 ♿
15:13 15
Zajezdnia Żoliborz 1502 → P+R Al. Krakowska 1603 🚲
15:28 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 1503 → Metro Młociny 1543 🚲 ♿
15:29 17
Winnica 1505 → PKP Służewiec 1612 🚲
15:49 17
PKP Służewiec 1505 → Tarchomin Kościelny 1610 🚲 ♿
15:06 73
Metro Marymont 1506 → Kawęczyńska - Bazylika 1542 🚲 ♿
15:49 6
Gocławek 1509 → Metro Młociny 1604 🚲 ♿
15:53 17
PKP Służewiec 1509 → Winnica 1619 🚲 ♿
15:09 17
Metro Marymont 1509 → PKP Służewiec 1552 🚲 ♿
15:23 6
Metro Młociny 1510 → Gocławek 1605 🚲 ♿
15:37 17
Winnica 1513 → PKP Służewiec 1620 🚲 ♿
15:14 73
Metro Marymont 1514 → Kawęczyńska - Bazylika 1550 🚲 ♿
15:28 17
Zajezdnia Żoliborz 1517 → PKP Służewiec 1611 🚲 ♿
16:01 17
PKP Służewiec 1517 → Winnica 1627 🚲
15:31 6
Metro Młociny 1518 → Gocławek 1613 🚲 ♿
16:01 6
Gocławek 1521 → Metro Młociny 1616 🚲 ♿
15:45 17
Winnica 1521 → PKP Służewiec 1628 🚲
16:05 17
PKP Służewiec 1521 → Tarchomin Kościelny 1626 🚲 ♿
15:22 73
Metro Marymont 1522 → Kawęczyńska - Bazylika 1558 🚲 ♿
16:09 17
PKP Służewiec 1525 → Winnica 1635 🚲 ♿
15:25 17
Metro Marymont 1525 → PKP Służewiec 1608 🚲 ♿
15:39 6
Metro Młociny 1526 → Gocławek 1621 🚲 ♿
15:37 15
Zajezdnia Żoliborz 1526 → P+R Al. Krakowska 1627 🚲
16:09 6
Gocławek 1529 → Metro Młociny 1624 🚲 ♿
15:53 17
Winnica 1529 → PKP Służewiec 1636 🚲 ♿
15:30 73
Metro Marymont 1530 → Kawęczyńska - Bazylika 1606 🚲 ♿
16:17 17
PKP Służewiec 1533 → Winnica 1643 🚲
15:33 17
Metro Marymont 1533 → PKP Służewiec 1616 🚲 ♿
15:47 6
Metro Młociny 1534 → Gocławek 1629 🚲 ♿
16:17 6
Gocławek 1537 → Metro Młociny 1632 🚲 ♿
16:13 17
Woronicza 1537 → Tarchomin Kościelny 1634 🚲 ♿
16:01 17
Winnica 1537 → PKP Służewiec 1644 🚲
15:38 73
Metro Marymont 1538 → Kawęczyńska - Bazylika 1614 🚲 ♿
16:01 17
Tarchomin Kościelny 1541 → PKP Służewiec 1644 🚲 ♿
16:25 17
PKP Służewiec 1541 → Winnica 1651 🚲 ♿
15:55 6
Metro Młociny 1542 → Gocławek 1637 🚲 ♿
16:25 6
Gocławek 1545 → Metro Młociny 1640 🚲
16:09 17
Winnica 1545 → PKP Służewiec 1652 🚲
15:46 73
Metro Marymont 1546 → Kawęczyńska - Bazylika 1622 🚲 ♿
16:33 17
PKP Służewiec 1549 → Winnica 1659 🚲
15:49 17
Metro Marymont 1549 → PKP Służewiec 1632 🚲 ♿
16:03 6
Metro Młociny 1550 → Gocławek 1645 🚲 ♿
16:33 6
Gocławek 1553 → Metro Młociny 1648 🚲 ♿
16:17 17
Winnica 1553 → PKP Służewiec 1700 🚲 ♿
16:37 17
PKP Służewiec 1553 → Tarchomin Kościelny 1658 🚲 ♿
15:54 73
Metro Marymont 1554 → Kawęczyńska - Bazylika 1630 🚲 ♿
16:17 17
Tarchomin Kościelny 1557 → PKP Służewiec 1700 🚲 ♿
16:41 17
PKP Służewiec 1557 → Winnica 1707 🚲
16:11 6
Metro Młociny 1558 → Gocławek 1653 🚲 ♿
16
16:41 6
Gocławek 1601 → Metro Młociny 1656 🚲 ♿
16:25 17
Winnica 1601 → PKP Służewiec 1708 🚲 ♿
16:02 73
Metro Marymont 1602 → Kawęczyńska - Bazylika 1638 🚲 ♿
16:49 17
PKP Służewiec 1605 → Winnica 1715 🚲 ♿
16:05 17
Metro Marymont 1605 → PKP Służewiec 1648 🚲 ♿
16:19 6
Metro Młociny 1606 → Gocławek 1701 🚲 ♿
16:49 6
Gocławek 1609 → Metro Młociny 1704 🚲 ♿
16:33 17
Winnica 1609 → PKP Służewiec 1716 🚲 ♿
16:53 17
PKP Służewiec 1609 → Tarchomin Kościelny 1714 🚲 ♿
16:10 73
Metro Marymont 1610 → Kawęczyńska - Bazylika 1646 🚲 ♿
16:33 17
Tarchomin Kościelny 1613 → PKP Służewiec 1716 🚲 ♿
16:57 17
PKP Służewiec 1613 → Winnica 1723 🚲 ♿
16:27 6
Metro Młociny 1614 → Gocławek 1709 🚲 ♿
16:57 6
Gocławek 1617 → Metro Młociny 1712 🚲 ♿
16:41 17
Winnica 1617 → PKP Służewiec 1724 🚲
16:18 73
Metro Marymont 1618 → Kawęczyńska - Bazylika 1654 🚲 ♿
17:05 17
PKP Służewiec 1621 → Winnica 1731 🚲
16:21 17
Metro Marymont 1621 → PKP Służewiec 1704 🚲 ♿
16:35 6
Metro Młociny 1622 → Gocławek 1717 🚲
17:05 6
Gocławek 1625 → Metro Młociny 1720 🚲
16:49 17
Winnica 1625 → PKP Służewiec 1732 🚲 ♿
17:09 17
PKP Służewiec 1625 → Tarchomin Kościelny 1730 🚲 ♿
16:26 73
Metro Marymont 1626 → Kawęczyńska - Bazylika 1702 🚲 ♿
16:49 17
Tarchomin Kościelny 1629 → PKP Służewiec 1732 🚲 ♿
17:13 17
PKP Służewiec 1629 → Winnica 1739 🚲 ♿
16:43 6
Metro Młociny 1630 → Gocławek 1725 🚲 ♿
17:13 6
Gocławek 1633 → Metro Młociny 1728 🚲 ♿
16:57 17
Winnica 1633 → PKP Służewiec 1740 🚲
16:34 73
Metro Marymont 1634 → Kawęczyńska - Bazylika 1710 🚲 ♿
17:21 17
PKP Służewiec 1637 → Winnica 1747 🚲 ♿
16:37 17
Metro Marymont 1637 → PKP Służewiec 1720 🚲 ♿
16:51 6
Metro Młociny 1638 → Gocławek 1733 🚲 ♿
17:21 6
Gocławek 1641 → Metro Młociny 1736 🚲 ♿
17:05 17
Winnica 1641 → PKP Służewiec 1748 🚲 ♿
17:25 17
PKP Służewiec 1641 → Tarchomin Kościelny 1746 🚲 ♿
16:42 73
Metro Marymont 1642 → Kawęczyńska - Bazylika 1718 🚲 ♿
17:05 17
Tarchomin Kościelny 1645 → PKP Służewiec 1748 🚲 ♿
17:29 17
PKP Służewiec 1645 → Winnica 1755 🚲
16:59 6
Metro Młociny 1646 → Gocławek 1741 🚲 ♿
17:29 6
Gocławek 1649 → Metro Młociny 1744 🚲 ♿
17:13 17
Winnica 1649 → PKP Służewiec 1756 🚲
16:50 73
Metro Marymont 1650 → Kawęczyńska - Bazylika 1726 🚲 ♿
17:37 17
PKP Służewiec 1653 → Winnica 1803 🚲 ♿
16:53 17
Metro Marymont 1653 → PKP Służewiec 1736 🚲 ♿
17:07 6
Metro Młociny 1654 → Gocławek 1749 🚲 ♿
17:37 6
Gocławek 1657 → Metro Młociny 1752 🚲 ♿
17:21 17
Winnica 1657 → PKP Służewiec 1804 🚲
17:41 17
PKP Służewiec 1657 → Tarchomin Kościelny 1802 🚲 ♿
16:58 73
Metro Marymont 1658 → Kawęczyńska - Bazylika 1734 🚲 ♿
17
17:21 17
Tarchomin Kościelny 1701 → PKP Służewiec 1804 🚲 ♿
17:45 17
PKP Służewiec 1701 → Winnica 1811 🚲
17:15 6
Metro Młociny 1702 → Gocławek 1757 🚲
17:45 6
Gocławek 1705 → Metro Młociny 1800 🚲 ♿
17:29 17
Winnica 1705 → PKP Służewiec 1812 🚲 ♿
17:06 73
Metro Marymont 1706 → Kawęczyńska - Bazylika 1742 🚲 ♿
17:53 17
PKP Służewiec 1709 → Winnica 1819 🚲 ♿
17:09 17
Metro Marymont 1709 → PKP Służewiec 1752 🚲 ♿
17:23 6
Metro Młociny 1710 → Gocławek 1805 🚲 ♿
17:53 6
Gocławek 1713 → Metro Młociny 1808 🚲 ♿
17:37 17
Winnica 1713 → PKP Służewiec 1820 🚲 ♿
17:57 17
PKP Służewiec 1713 → Tarchomin Kościelny 1818 🚲 ♿
17:14 73
Metro Marymont 1714 → Kawęczyńska - Bazylika 1750 🚲 ♿
17:37 17
Tarchomin Kościelny 1717 → PKP Służewiec 1820 🚲 ♿
18:01 17
PKP Służewiec 1717 → Winnica 1827 🚲
17:31 6
Metro Młociny 1718 → Gocławek 1813 🚲 ♿
18:01 6
Gocławek 1721 → Metro Młociny 1816 🚲 ♿
17:45 17
Winnica 1721 → Woronicza 1822 🚲
17:22 73
Metro Marymont 1722 → Wojnicka 1757 🚲 ♿
18:09 17
PKP Służewiec 1725 → Winnica 1835 🚲
17:25 17
Metro Marymont 1725 → PKP Służewiec 1808 🚲 ♿
17:39 6
Metro Młociny 1726 → Gocławek 1821 🚲 ♿
18:09 6
Gocławek 1729 → Metro Młociny 1824 🚲 ♿
17:53 17
Winnica 1729 → PKP Służewiec 1836 🚲 ♿
18:13 17
PKP Służewiec 1729 → Tarchomin Kościelny 1834 🚲 ♿
17:30 73
Metro Marymont 1730 → Kawęczyńska - Bazylika 1806 🚲 ♿
17:53 17
Tarchomin Kościelny 1733 → PKP Służewiec 1836 🚲 ♿
18:17 17
PKP Służewiec 1733 → Winnica 1843 🚲 ♿
17:47 6
Metro Młociny 1734 → Gocławek 1829 🚲 ♿
18:17 6
Gocławek 1737 → Metro Młociny 1832 🚲 ♿
18:01 17
Winnica 1737 → PKP Służewiec 1844 🚲 ♿
17:38 73
Metro Marymont 1738 → Kawęczyńska - Bazylika 1813 🚲 ♿
18:25 17
PKP Służewiec 1741 → Winnica 1851 🚲 ♿
17:41 17
Metro Marymont 1741 → PKP Służewiec 1824 🚲 ♿
17:55 6
Metro Młociny 1742 → Gocławek 1837 🚲 ♿
18:25 6
Gocławek 1745 → Metro Młociny 1840 🚲 ♿
18:29 17
PKP Służewiec 1745 → Tarchomin Kościelny 1850 🚲 ♿
18:09 17
Winnica 1745 → Woronicza 1846 🚲
17:46 73
Metro Marymont 1746 → Kawęczyńska - Bazylika 1821 🚲 ♿
18:09 17
Tarchomin Kościelny 1749 → PKP Służewiec 1851 🚲 ♿
18:33 17
PKP Służewiec 1749 → Winnica 1859 🚲 ♿
18:03 6
Metro Młociny 1750 → Gocławek 1845 🚲 ♿
18:33 6
Gocławek 1753 → Metro Młociny 1848 🚲
18:17 17
Winnica 1753 → PKP Służewiec 1859 🚲 ♿
17:55 73
Metro Marymont 1755 → Kawęczyńska - Bazylika 1830 🚲 ♿
17:56 17
Metro Marymont 1756 → PKP Służewiec 1838 🚲 ♿
18:41 17
PKP Służewiec 1757 → Winnica 1907 🚲
18:11 6
Metro Młociny 1758 → Gocławek 1853 🚲 ♿
18
18:41 6
Gocławek 1801 → Metro Młociny 1856 🚲 ♿
18:25 17
Winnica 1801 → PKP Służewiec 1907 🚲
18:45 17
PKP Służewiec 1801 → Tarchomin Kościelny 1906 🚲 ♿
18:25 17
Tarchomin Kościelny 1805 → PKP Służewiec 1907 🚲 ♿
18:49 17
PKP Służewiec 1805 → Winnica 1915 🚲 ♿
18:19 6
Metro Młociny 1806 → Gocławek 1900 🚲 ♿
18:06 73
Metro Marymont 1806 → Kawęczyńska - Bazylika 1841 🚲 ♿
18:49 6
Gocławek 1809 → Metro Młociny 1904 🚲 ♿
18:35 17
Winnica 1811 → PKP Służewiec 1917 🚲 ♿
18:12 73
Metro Marymont 1812 → Rogalińska 1831 🚲 ♿
18:57 17
PKP Służewiec 1813 → Winnica 1923 🚲
18:38 17
Winnica 1814 → Woronicza 1914 🚲
18:16 17
Metro Marymont 1816 → PKP Służewiec 1858 🚲 ♿
18:57 6
Gocławek 1817 → Metro Młociny 1912 🚲 ♿
19:01 17
PKP Służewiec 1817 → Tarchomin Kościelny 1922 🚲 ♿
18:31 6
Metro Młociny 1818 → Gocławek 1912 🚲 ♿
18:18 73
Metro Marymont 1818 → Kawęczyńska - Bazylika 1853 🚲 ♿
18:20 17
Metro Marymont 1820 → Woronicza 1856 🚲 ♿
19:05 17
PKP Służewiec 1821 → Winnica 1931 🚲 ♿
18:47 17
Winnica 1823 → PKP Służewiec 1929 🚲
19:03 6
Gocławek 1824 → Metro Młociny 1918 🚲 ♿
18:37 6
Metro Młociny 1824 → Rogalińska 1856 🚲 ♿
18:25 73
Metro Marymont 1825 → Rogalińska 1844 🚲 ♿
18:49 17
Tarchomin Kościelny 1829 → PKP Służewiec 1931 🚲 ♿
19:13 17
PKP Służewiec 1829 → Winnica 1939 🚲
18:43 6
Metro Młociny 1830 → Gocławek 1924 🚲
18:30 73
Metro Marymont 1830 → Kawęczyńska - Bazylika 1905 🚲 ♿
19:11 6
Gocławek 1832 → Metro Młociny 1926 🚲
19:17 17
PKP Służewiec 1833 → Tarchomin Kościelny 1938 🚲 ♿
18:58 17
Winnica 1834 → PKP Służewiec 1940 🚲 ♿
19:21 17
PKP Służewiec 1837 → Winnica 1947 🚲
18:40 17
Metro Marymont 1840 → PKP Służewiec 1922 🚲 ♿
18:55 6
Metro Młociny 1842 → Gocławek 1936 🚲 ♿
18:42 73
Metro Marymont 1842 → Kawęczyńska - Bazylika 1917 🚲 ♿
19:22 6
Gocławek 1843 → Metro Młociny 1937 🚲 ♿
19:29 17
PKP Służewiec 1845 → Winnica 1955 🚲 ♿
19:10 17
Winnica 1846 → PKP Służewiec 1952 🚲 ♿
19:27 6
Gocławek 1848 → Zajezdnia Żoliborz 1939 🚲 ♿
19:01 6
Metro Młociny 1848 → Rogalińska 1920 🚲 ♿
19:33 17
PKP Służewiec 1849 → Tarchomin Kościelny 1954 🚲 ♿
19:10 18
Żerań FSO 1849 → Zajezdnia Żoliborz 1922 🚲 ♿
19:26 1
Żerań Wschodni 1852 → Zajezdnia Żoliborz 1938 🚲 ♿
19:13 17
Tarchomin Kościelny 1853 → PKP Służewiec 1955 🚲 ♿
19:37 17
PKP Służewiec 1853 → Winnica 2003 🚲 ♿
19:07 6
Metro Młociny 1854 → Gocławek 1948 🚲 ♿
18:54 73
Metro Marymont 1854 → Kawęczyńska - Bazylika 1929 🚲 ♿
19:35 6
Gocławek 1856 → Metro Młociny 1950 🚲 ♿
19:28 4
Żerań Wschodni 1856 → Zajezdnia Żoliborz 1940 🚲
19:49 15
P+R Al. Krakowska 1858 → Zajezdnia Żoliborz 2001 🚲 ♿
19:22 17
Winnica 1858 → PKP Służewiec 2004 🚲
19
19:47 17
PKP Służewiec 1903 → Winnica 2013 🚲 ♿
19:04 17
Metro Marymont 1904 → PKP Służewiec 1946 🚲 ♿
19:19 6
Metro Młociny 1906 → Gocławek 2000 🚲 ♿
19:06 73
Metro Marymont 1906 → Kawęczyńska - Bazylika 1941 🚲 ♿
19:46 6
Gocławek 1907 → Metro Młociny 2001 🚲 ♿
19:34 17
Winnica 1910 → PKP Służewiec 2016 🚲
19:34 18
Żerań FSO 1913 → Zajezdnia Żoliborz 1946 🚲 ♿
19:34 17
Tarchomin Kościelny 1914 → Woronicza 2010 🚲 ♿
19:59 17
PKP Służewiec 1915 → Winnica 2025 🚲 ♿
19:50 1
Żerań Wschodni 1916 → Zajezdnia Żoliborz 2002 🚲 ♿
19:16 17
Metro Marymont 1916 → PKP Służewiec 1958 🚲 ♿
19:31 6
Metro Młociny 1918 → Gocławek 2012 🚲
19:18 73
Metro Marymont 1918 → Kawęczyńska - Bazylika 1953 🚲 ♿
19:59 6
Gocławek 1920 → Metro Młociny 2014 🚲 ♿
19:46 17
Winnica 1922 → PKP Służewiec 2028 🚲 ♿
20:07 17
PKP Służewiec 1923 → Zajezdnia Żoliborz 2019 🚲 ♿
20:11 17
PKP Służewiec 1927 → Winnica 2037 🚲 ♿
19:51 17
Winnica 1927 → Woronicza 2027 🚲
19:43 6
Metro Młociny 1930 → Gocławek 2024 🚲 ♿
19:30 17
Metro Marymont 1930 → Woronicza 2005 🚲 ♿
19:30 73
Metro Marymont 1930 → Wojnicka 2004 🚲 ♿
20:11 6
Gocławek 1932 → Metro Młociny 2026 🚲 ♿
19:58 17
Winnica 1934 → PKP Służewiec 2039 🚲
19:57 17
Tarchomin Kościelny 1937 → Woronicza 2032 🚲 ♿
20:23 17
PKP Służewiec 1939 → Winnica 2049 🚲
19:40 17
Metro Marymont 1940 → PKP Służewiec 2021 🚲 ♿
19:55 6
Metro Młociny 1942 → Gocławek 2036 🚲 ♿
19:42 73
Metro Marymont 1942 → Wojnicka 2016 🚲 ♿
20:23 6
Gocławek 1944 → Metro Młociny 2038 🚲 ♿
20:11 17
Winnica 1947 → PKP Służewiec 2051 🚲 ♿
20:35 17
PKP Służewiec 1951 → Winnica 2100 🚲 ♿
19:52 17
Metro Marymont 1952 → Woronicza 2025 🚲 ♿
20:07 6
Metro Młociny 1954 → Gocławek 2047 🚲 ♿
19:54 73
Metro Marymont 1954 → Wojnicka 2028 🚲 ♿
20:35 6
Gocławek 1956 → Metro Młociny 2050 🚲 ♿
20:22 17
Winnica 1958 → PKP Służewiec 2101 🚲 ♿
20
20:47 17
PKP Służewiec 2003 → Winnica 2112 🚲
20:04 17
Metro Marymont 2004 → PKP Służewiec 2043 🚲 ♿
20:06 73
Metro Marymont 2006 → Wojnicka 2040 🚲 ♿
20:20 6
Metro Młociny 2007 → Gocławek 2100 🚲 ♿
20:45 6
Gocławek 2007 → Metro Młociny 2100 🚲
20:34 17
Winnica 2010 → PKP Służewiec 2113 🚲 ♿
20:28 6
Metro Młociny 2015 → Wojnicka 2054 🚲 ♿
20:59 17
PKP Służewiec 2015 → Winnica 2124 🚲 ♿
20:16 17
Metro Marymont 2016 → PKP Służewiec 2055 🚲 ♿
20:18 73
Metro Marymont 2018 → Rogalińska 2036 🚲 ♿
20:57 6
Gocławek 2019 → Metro Młociny 2112 🚲 ♿
20:46 17
Winnica 2022 → PKP Służewiec 2125 🚲 ♿
20:37 6
Metro Młociny 2024 → Gocławek 2117 🚲 ♿
21:09 17
PKP Służewiec 2026 → Winnica 2134 🚲 ♿
21:06 6
Gocławek 2028 → Zajezdnia Żoliborz 2118 🚲 ♿
21:02 1
Żerań Wschodni 2028 → Zajezdnia Żoliborz 2114 🚲 ♿
20:28 17
Metro Marymont 2028 → Woronicza 2101 🚲 ♿
20:30 73
Metro Marymont 2030 → Rogalińska 2048 🚲 ♿
20:32 17
Metro Marymont 2032 → Woronicza 2105 🚲 ♿
21:14 6
Gocławek 2036 → Metro Młociny 2129 🚲 ♿
21:00 17
Winnica 2036 → PKP Służewiec 2139 🚲 ♿
21:19 17
PKP Służewiec 2037 → Winnica 2144 🚲
21:04 1
Pl. Narutowicza 2040 → Zajezdnia Żoliborz 2116 🚲 ♿
20:42 73
Metro Marymont 2042 → Rogalińska 2100 🚲 ♿
20:57 6
Metro Młociny 2044 → Gocławek 2137 🚲 ♿
21:20 1
Żerań Wschodni 2046 → Zajezdnia Żoliborz 2132 🚲 ♿
20:46 17
Metro Marymont 2046 → PKP Służewiec 2125 🚲 ♿
21:32 17
PKP Służewiec 2050 → Winnica 2157 🚲
20:54 73
Metro Marymont 2054 → Rogalińska 2112 🚲 ♿
21:33 6
Gocławek 2055 → Metro Młociny 2148 🚲
21:26 1
Annopol 2056 → Zajezdnia Żoliborz 2138 🚲 ♿
21:20 17
Winnica 2056 → PKP Służewiec 2159 🚲 ♿
21:21 1
Pl. Narutowicza 2057 → Zajezdnia Żoliborz 2133 🚲 ♿
21
21:17 6
Metro Młociny 2104 → Gocławek 2157 🚲 ♿
21:35 4
Żerań Wschodni 2104 → Zajezdnia Żoliborz 2147 🚲 ♿
21:36 1
Annopol 2106 → Zajezdnia Żoliborz 2148 🚲 ♿
21:06 17
Metro Marymont 2106 → PKP Służewiec 2145 🚲 ♿
21:39 1
Banacha 2107 → Zajezdnia Żoliborz 2151 🚲 ♿
21:52 17
PKP Służewiec 2110 → Winnica 2217 🚲 ♿
21:32 18
Żerań FSO 2111 → Zajezdnia Żoliborz 2144 🚲 ♿
21:53 6
Gocławek 2115 → Metro Młociny 2208 🚲 ♿
21:40 17
Winnica 2116 → PKP Służewiec 2219 🚲 ♿
21:37 6
Metro Młociny 2124 → Gocławek 2217 🚲 ♿
21:55 4
Żerań Wschodni 2124 → Zajezdnia Żoliborz 2207 🚲 ♿
21:26 17
Metro Marymont 2126 → PKP Służewiec 2205 🚲 ♿
22:12 17
PKP Służewiec 2130 → Winnica 2237 🚲 ♿
22:13 6
Gocławek 2135 → Metro Młociny 2228 🚲 ♿
22:00 17
Winnica 2136 → PKP Służewiec 2239 🚲 ♿
21:57 6
Metro Młociny 2144 → Gocławek 2237 🚲
21:46 17
Metro Marymont 2146 → PKP Służewiec 2225 🚲 ♿
22:32 17
PKP Służewiec 2150 → Winnica 2257 🚲 ♿
22:33 6
Gocławek 2155 → Metro Młociny 2248 🚲 ♿
22:20 17
Winnica 2156 → PKP Służewiec 2259 🚲
22
22:42 17
PKP Służewiec 2200 → Zajezdnia Żoliborz 2254 🚲 ♿
22:26 17
Winnica 2202 → Woronicza 2259 🚲
22:17 6
Metro Młociny 2204 → Gocławek 2257 🚲 ♿
22:06 17
Metro Marymont 2206 → Woronicza 2239 🚲 ♿
22:52 17
PKP Służewiec 2210 → Winnica 2317 🚲 ♿
22:53 4
Wyścigi 2211 → Zajezdnia Żoliborz 2305 🚲 ♿
22:53 6
Gocławek 2215 → Metro Młociny 2308 🚲 ♿
22:40 17
Winnica 2216 → PKP Służewiec 2319 🚲 ♿
22:38 6
Metro Młociny 2225 → Gocławek 2317 🚲 ♿
22:26 17
Metro Marymont 2226 → Woronicza 2259 🚲 ♿
23:12 17
PKP Służewiec 2230 → Winnica 2337 🚲 ♿
22:55 1
Pl. Narutowicza 2231 → Zajezdnia Żoliborz 2307 🚲 ♿
23:13 6
Gocławek 2235 → Metro Młociny 2328 🚲 ♿
23:00 17
Winnica 2236 → PKP Służewiec 2339 🚲 ♿
23:22 17
PKP Służewiec 2240 → Zajezdnia Żoliborz 2334 🚲 ♿
23:11 1
Annopol 2241 → Zajezdnia Żoliborz 2323 🚲 ♿
22:58 6
Metro Młociny 2245 → Gocławek 2337 🚲 ♿
23:32 17
PKP Służewiec 2250 → Winnica 2357 🚲 ♿
23:15 1
Pl. Narutowicza 2251 → Zajezdnia Żoliborz 2327 🚲 ♿
23:34 6
Gocławek 2256 → Metro Młociny 2348 🚲 ♿
23:21 17
Winnica 2257 → PKP Służewiec 2359 🚲 ♿
23
23:52 15
P+R Al. Krakowska 2304 → Zajezdnia Żoliborz 003 🚲
23:18 6
Metro Młociny 2305 → Rogalińska 2336 🚲 ♿
23:35 1
Pl. Narutowicza 2311 → Zajezdnia Żoliborz 2346 🚲 ♿
23:52 17
PKP Służewiec 2311 → Winnica 016 🚲 ♿
23:28 6
Metro Młociny 2315 → Rogalińska 2346 🚲 ♿
23:54 6
Gocławek 2316 → Metro Młociny 008 🚲
23:40 17
Winnica 2317 → Woronicza 012 🚲 ♿
23:51 1
Annopol 2321 → Zajezdnia Żoliborz 002 🚲 ♿
0:11 15
P+R Al. Krakowska 2324 → Zajezdnia Żoliborz 022 🚲
23:39 6
Metro Młociny 2326 → Rogalińska 2357 🚲 ♿
0:12 17
PKP Służewiec 2331 → Winnica 036 🚲
0:01 17
Winnica 2338 → Woronicza 033 🚲 ♿
0:21 4
Wyścigi 2340 → Zajezdnia Żoliborz 032 🚲 ♿
0:29 15
P+R Al. Krakowska 2343 → Zajezdnia Żoliborz 040 🚲 ♿
0:06 18
Żerań FSO 2345 → Zajezdnia Żoliborz 017 🚲
0:31 17
PKP Służewiec 2351 → Zajezdnia Żoliborz 042 🚲 ♿
0:26 4
Żerań Wschodni 2356 → Zajezdnia Żoliborz 037 🚲 ♿
Razem 746 pozycji

17 relacji z tego przystanku