MZK.PLWarszawa
Serwis MZK.PL sponsorowany jest przez kapitalne programy Pakietu JZK® Firma 365.
Masz firmę? Mamy program dla Twojej firmy.
Przetestuj JZK® Firma 365.
 środa, 21 IIczwartek, 22 IIpiątek, 23 IIsobota, 24 II 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku Metro Pole Mokotowskie

rozkład jazdy obowiązuje 2024-02-21

04
4:14 17
Woronicza 406 → Winnica 503 🚲
4:16 9
Woronicza 408 → P+R Al. Krakowska 441 🚲 ♿
4:24 9
Woronicza 416 → P+R Al. Krakowska 449 🚲 ♿
4:24 76
Woronicza 416 → Fort Wola 514 🚲 ♿
4:28 9
Woronicza 420 → Wiatraczna 502 🚲 ♿
4:28 33
Woronicza 420 → Metro Młociny 509 🚲
4:31 7
Woronicza 423 → P+R Al. Krakowska 456 🚲
4:34 17
Woronicza 426 → Winnica 523 🚲
4:35 9
Woronicza 427 → Gocławek 518 🚲 ♿
4:42 15
Woronicza 434 → Marymont - Potok 513 🚲
4:43 7
Woronicza 435 → Kawęczyńska - Bazylika 521 🚲 ♿
4:44 9
Woronicza 436 → P+R Al. Krakowska 509 🚲 ♿
4:48 9
Woronicza 440 → Wiatraczna 522 🚲 ♿
4:48 33
Woronicza 440 → Metro Młociny 529 🚲 ♿
4:50 9
Woronicza 442 → P+R Al. Krakowska 515 🚲 ♿
4:51 35
Woronicza 443 → Piaski 532 🚲 ♿
4:52 17
Woronicza 444 → Winnica 543 🚲 ♿
4:55 9
Woronicza 447 → P+R Al. Krakowska 520 🚲 ♿
5:00 7
Woronicza 452 → Kawęczyńska - Bazylika 540 🚲 ♿
5:01 17
Woronicza 453 → Winnica 553 🚲
5:33 33
Zajezdnia Żoliborz 454 → Kielecka 535 🚲 ♿
5:07 33
Woronicza 459 → Metro Młociny 549 🚲 ♿
5:32 17
Zajezdnia Żoliborz 459 → PKP Służewiec 548 🚲
05
5:10 25
Woronicza 502 → Annopol 602 🚲
5:19 17
PKP Służewiec 504 → Winnica 610 🚲 ♿
5:12 9
Woronicza 504 → P+R Al. Krakowska 536 🚲 ♿
5:44 33
Zajezdnia Żoliborz 504 → Kielecka 546 🚲 ♿
5:15 76
Woronicza 507 → Fort Wola 606 🚲 ♿
5:11 33
Kielecka 509 → Metro Młociny 553 🚲 ♿
5:18 17
Woronicza 510 → Metro Marymont 544 🚲 ♿
5:54 33
Zajezdnia Żoliborz 514 → Kielecka 556 🚲 ♿
5:22 17
Woronicza 514 → Tarchomin Kościelny 608 🚲 ♿
6:05 17
Winnica 519 → PKP Służewiec 621 🚲 ♿
5:21 33
Kielecka 519 → Metro Młociny 603 🚲 ♿
5:30 25
Woronicza 522 → Annopol 622 🚲
5:31 9
Woronicza 523 → Gocławek 614 🚲 ♿
5:40 17
PKP Służewiec 524 → Winnica 631 🚲
5:32 15
Woronicza 524 → Marymont - Potok 603 🚲
6:06 33
Zajezdnia Żoliborz 525 → Kielecka 608 🚲 ♿
5:34 76
Woronicza 526 → Fort Wola 625 🚲 ♿
5:31 33
Kielecka 529 → Metro Młociny 613 🚲 ♿
6:03 17
Zajezdnia Żoliborz 529 → PKP Służewiec 619 🚲 ♿
5:38 17
Woronicza 530 → Winnica 629 🚲 ♿
5:50 17
PKP Służewiec 534 → Metro Marymont 616 🚲 ♿
6:17 33
Zajezdnia Żoliborz 535 → Kielecka 619 🚲 ♿
6:24 17
Winnica 538 → PKP Służewiec 640 🚲
5:47 17
Woronicza 539 → Tarchomin Kościelny 633 🚲 ♿
5:41 33
Kielecka 539 → Metro Młociny 623 🚲 ♿
5:51 25
Woronicza 543 → Banacha 606 🚲 ♿
6:00 17
PKP Służewiec 544 → Winnica 651 🚲
6:26 33
Zajezdnia Żoliborz 544 → Kielecka 628 🚲
6:18 17
Zajezdnia Żoliborz 544 → PKP Służewiec 634 🚲 ♿
5:47 33
Kielecka 545 → Metro Młociny 629 🚲 ♿
5:54 9
Woronicza 546 → Wiatraczna 628 🚲 ♿
5:56 25
Woronicza 548 → Annopol 648 🚲
6:23 17
Zajezdnia Żoliborz 549 → PKP Służewiec 639 🚲 ♿
5:59 33
Woronicza 551 → Metro Młociny 641 🚲 ♿
6:08 17
PKP Służewiec 552 → Metro Marymont 634 🚲 ♿
6:02 25
Woronicza 554 → Banacha 617 🚲
6:35 33
Metro Młociny 554 → Kielecka 637 🚲
6:03 17
Woronicza 555 → Winnica 655 🚲 ♿
5:59 33
Kielecka 557 → Metro Młociny 641 🚲
6:46 17
Winnica 559 → PKP Służewiec 702 🚲
6:15 17
PKP Służewiec 559 → Winnica 707 🚲
06
6:11 33
Woronicza 603 → Metro Młociny 653 🚲 ♿
6:12 9
Woronicza 604 → Gocławek 655 🚲 ♿
6:46 33
Zajezdnia Żoliborz 604 → Kielecka 648 🚲 ♿
6:21 17
PKP Służewiec 605 → Tarchomin Kościelny 708 🚲 ♿
6:32 17
Metro Marymont 609 → PKP Służewiec 648 🚲 ♿
6:11 33
Kielecka 609 → Metro Młociny 654 🚲
6:27 17
PKP Służewiec 611 → Winnica 719 🚲 ♿
6:20 9
Woronicza 612 → P+R Al. Krakowska 644 🚲 ♿
6:53 33
Metro Młociny 612 → Kielecka 655 🚲 ♿
6:21 25
Woronicza 613 → Banacha 636 🚲
6:48 17
Zajezdnia Żoliborz 614 → PKP Służewiec 704 🚲 ♿
6:57 33
Zajezdnia Żoliborz 615 → Kielecka 659 🚲
6:17 33
Kielecka 615 → Metro Młociny 700 🚲 ♿
6:25 9
Woronicza 617 → Gocławek 709 🚲 ♿
6:33 17
PKP Służewiec 617 → Metro Marymont 659 🚲 ♿
7:00 33
Zajezdnia Żoliborz 618 → Kielecka 702 🚲 ♿
7:06 17
Winnica 619 → PKP Służewiec 722 🚲
6:23 33
Kielecka 621 → Metro Młociny 706 🚲 ♿
6:39 17
PKP Służewiec 623 → Winnica 731 🚲
6:31 25
Woronicza 623 → Banacha 647 🚲
7:06 33
Zajezdnia Żoliborz 624 → Kielecka 708 🚲
7:00 17
Zajezdnia Żoliborz 626 → PKP Służewiec 717 🚲 ♿
6:35 15
Woronicza 627 → Marymont - Potok 708 🚲
6:29 33
Kielecka 627 → Metro Młociny 712 🚲
6:37 9
Woronicza 629 → Gocławek 723 🚲 ♿
6:45 17
PKP Służewiec 629 → Tarchomin Kościelny 733 🚲 ♿
7:11 33
Metro Młociny 630 → Kielecka 713 🚲 ♿
7:20 17
Winnica 633 → PKP Służewiec 737 🚲 ♿
6:36 33
Kielecka 634 → Metro Młociny 720 🚲 ♿
6:53 17
PKP Służewiec 636 → Winnica 746 🚲 ♿
7:20 33
Zajezdnia Żoliborz 637 → Kielecka 722 🚲
6:47 17
Woronicza 638 → Metro Marymont 714 🚲 ♿
7:04 17
Metro Marymont 640 → PKP Służewiec 721 🚲 ♿
6:42 33
Kielecka 640 → Metro Młociny 726 🚲
6:51 9
Woronicza 642 → P+R Al. Krakowska 718 🚲 ♿
6:59 17
PKP Służewiec 642 → Metro Marymont 726 🚲 ♿
7:27 33
Metro Młociny 644 → Kielecka 729 🚲 ♿
6:48 33
Kielecka 646 → Metro Młociny 732 🚲 ♿
7:38 17
Winnica 648 → PKP Służewiec 755 🚲
7:05 17
PKP Służewiec 648 → Winnica 758 🚲
6:58 25
Woronicza 649 → Banacha 716 🚲
7:35 33
Metro Młociny 651 → Kielecka 737 🚲 ♿
6:54 33
Kielecka 652 → Metro Młociny 738 🚲
7:10 17
PKP Służewiec 653 → Tarchomin Kościelny 758 🚲 ♿
7:40 33
Zajezdnia Żoliborz 655 → Kielecka 742 🚲
7:41 17
Tarchomin Kościelny 655 → PKP Służewiec 758 🚲 ♿
6:58 33
Kielecka 656 → Metro Młociny 742 🚲 ♿
7:15 17
PKP Służewiec 658 → Winnica 808 🚲 ♿
7:43 33
Zajezdnia Żoliborz 658 → Kielecka 745 🚲 ♿
07
7:02 33
Kielecka 700 → Piaski 736 🚲 ♿
7:51 17
Winnica 701 → PKP Służewiec 808 🚲 ♿
7:19 17
PKP Służewiec 702 → Metro Marymont 746 🚲 ♿
7:48 33
Zajezdnia Żoliborz 702 → Kielecka 750 🚲 ♿
7:06 33
Kielecka 704 → Metro Młociny 750 🚲
7:50 33
Metro Młociny 705 → Kielecka 752 🚲 ♿
7:23 17
PKP Służewiec 706 → Winnica 816 🚲
7:33 17
Metro Marymont 707 → PKP Służewiec 750 🚲 ♿
7:10 33
Kielecka 708 → Metro Młociny 754 🚲 ♿
7:27 17
PKP Służewiec 710 → Tarchomin Kościelny 815 🚲 ♿
7:57 33
Zajezdnia Żoliborz 711 → Kielecka 759 🚲 ♿
7:14 33
Kielecka 712 → Piaski 748 🚲 ♿
8:03 17
Winnica 713 → PKP Służewiec 820 🚲
7:31 17
PKP Służewiec 714 → Winnica 824 🚲
7:18 33
Kielecka 716 → Metro Młociny 802 🚲 ♿
8:02 33
Metro Młociny 717 → Kielecka 804 🚲 ♿
7:35 17
PKP Służewiec 718 → Metro Marymont 802 🚲 ♿
8:04 17
Tarchomin Kościelny 718 → PKP Służewiec 821 🚲 ♿
7:29 33
Woronicza 720 → Metro Młociny 813 🚲
7:39 17
PKP Służewiec 722 → Winnica 832 🚲 ♿
8:13 17
Winnica 723 → PKP Służewiec 830 🚲
8:08 33
Metro Młociny 723 → Kielecka 810 🚲 ♿
7:26 33
Kielecka 724 → Piaski 800 🚲 ♿
7:43 17
PKP Służewiec 726 → Tarchomin Kościelny 831 🚲 ♿
7:53 17
Metro Marymont 727 → PKP Służewiec 810 🚲 ♿
7:30 33
Kielecka 728 → Metro Młociny 814 🚲 ♿
8:14 33
Metro Młociny 729 → Kielecka 816 🚲 ♿
7:47 17
PKP Służewiec 730 → Winnica 840 🚲
8:21 17
Winnica 731 → PKP Służewiec 838 🚲 ♿
7:41 33
Woronicza 732 → Metro Młociny 825 🚲
8:18 33
Metro Młociny 733 → Kielecka 820 🚲
7:51 17
PKP Służewiec 734 → Metro Marymont 818 🚲 ♿
8:21 17
Tarchomin Kościelny 735 → PKP Służewiec 838 🚲 ♿
7:38 33
Kielecka 736 → Piaski 812 🚲 ♿
8:23 33
Zajezdnia Żoliborz 737 → Kielecka 825 🚲 ♿
7:55 17
PKP Służewiec 738 → Winnica 848 🚲 ♿
8:29 17
Winnica 739 → PKP Służewiec 846 🚲
7:42 33
Kielecka 740 → Metro Młociny 826 🚲 ♿
8:26 33
Metro Młociny 741 → Kielecka 828 🚲 ♿
7:59 17
PKP Służewiec 742 → Tarchomin Kościelny 847 🚲 ♿
8:09 17
Metro Marymont 743 → PKP Służewiec 826 🚲 ♿
7:46 33
Kielecka 744 → Metro Młociny 830 🚲
8:30 33
Metro Młociny 745 → Kielecka 832 🚲
8:03 17
PKP Służewiec 746 → Winnica 856 🚲 ♿
8:37 17
Winnica 747 → PKP Służewiec 854 🚲 ♿
7:50 33
Kielecka 748 → Piaski 824 🚲 ♿
8:35 33
Zajezdnia Żoliborz 749 → Kielecka 837 🚲 ♿
8:07 17
PKP Służewiec 750 → Metro Marymont 834 🚲 ♿
8:37 17
Tarchomin Kościelny 751 → PKP Służewiec 854 🚲 ♿
7:54 33
Kielecka 752 → Metro Młociny 838 🚲 ♿
8:38 33
Metro Młociny 753 → Kielecka 840 🚲 ♿
8:11 17
PKP Służewiec 754 → Winnica 904 🚲 ♿
8:45 17
Winnica 755 → PKP Służewiec 902 🚲
7:58 33
Kielecka 756 → Metro Młociny 842 🚲
8:42 33
Metro Młociny 757 → Kielecka 844 🚲 ♿
8:15 17
PKP Służewiec 758 → Tarchomin Kościelny 903 🚲 ♿
8:25 17
Metro Marymont 759 → PKP Służewiec 842 🚲 ♿
08
8:02 33
Kielecka 800 → Piaski 836 🚲 ♿
8:47 33
Zajezdnia Żoliborz 801 → Kielecka 849 🚲 ♿
8:19 17
PKP Służewiec 802 → Winnica 912 🚲
8:53 17
Winnica 803 → PKP Służewiec 910 🚲 ♿
8:06 33
Kielecka 804 → Metro Młociny 850 🚲 ♿
8:50 33
Metro Młociny 805 → Kielecka 852 🚲
8:23 17
PKP Służewiec 806 → Metro Marymont 850 🚲 ♿
8:53 17
Tarchomin Kościelny 807 → PKP Służewiec 910 🚲 ♿
8:10 33
Kielecka 808 → Metro Młociny 854 🚲 ♿
8:54 33
Metro Młociny 809 → Kielecka 856 🚲 ♿
8:27 17
PKP Służewiec 810 → Winnica 920 🚲
9:01 17
Winnica 811 → PKP Służewiec 918 🚲 ♿
8:14 33
Kielecka 812 → Piaski 848 🚲 ♿
8:59 33
Zajezdnia Żoliborz 813 → Kielecka 901 🚲 ♿
8:31 17
PKP Służewiec 814 → Zajezdnia Żoliborz 910 🚲 ♿
8:41 17
Metro Marymont 815 → PKP Służewiec 858 🚲 ♿
8:18 33
Kielecka 816 → Zajezdnia Żoliborz 904 🚲
9:02 33
Metro Młociny 817 → Kielecka 904 🚲
8:35 17
PKP Służewiec 818 → Winnica 928 🚲 ♿
9:09 17
Winnica 819 → PKP Służewiec 926 🚲
8:22 33
Kielecka 820 → Metro Młociny 906 🚲 ♿
9:06 33
Metro Młociny 821 → Kielecka 908 🚲 ♿
8:39 17
PKP Służewiec 822 → Metro Marymont 906 🚲 ♿
9:09 17
Tarchomin Kościelny 823 → PKP Służewiec 926 🚲 ♿
8:26 33
Kielecka 824 → Metro Młociny 910 🚲 ♿
8:59 33
Piaski 825 → Kielecka 901 🚲 ♿
8:43 17
PKP Służewiec 826 → Winnica 936 🚲
9:17 17
Winnica 827 → PKP Służewiec 934 🚲 ♿
8:30 33
Kielecka 828 → Zajezdnia Żoliborz 916 🚲
9:14 33
Metro Młociny 829 → Kielecka 916 🚲
8:47 17
PKP Służewiec 830 → Tarchomin Kościelny 935 🚲 ♿
8:57 17
Metro Marymont 831 → PKP Służewiec 914 🚲 ♿
8:34 33
Kielecka 832 → Metro Młociny 918 🚲 ♿
9:18 33
Metro Młociny 833 → Kielecka 920 🚲 ♿
8:51 17
PKP Służewiec 834 → Winnica 944 🚲 ♿
9:25 17
Winnica 835 → PKP Służewiec 942 🚲 ♿
8:38 33
Kielecka 836 → Metro Młociny 922 🚲 ♿
9:11 33
Piaski 837 → Kielecka 913 🚲 ♿
8:55 17
PKP Służewiec 838 → Metro Marymont 922 🚲 ♿
9:25 17
Tarchomin Kościelny 839 → PKP Służewiec 942 🚲 ♿
8:42 33
Kielecka 840 → Zajezdnia Żoliborz 928 🚲
9:26 33
Metro Młociny 841 → Kielecka 928 🚲
8:59 17
PKP Służewiec 842 → Winnica 952 🚲
9:33 17
Winnica 843 → PKP Służewiec 950 🚲
8:46 33
Kielecka 844 → Metro Młociny 930 🚲 ♿
9:30 33
Metro Młociny 845 → Kielecka 932 🚲 ♿
9:03 17
PKP Służewiec 846 → Zajezdnia Żoliborz 942 🚲 ♿
9:13 17
Metro Marymont 847 → PKP Służewiec 930 🚲 ♿
8:50 33
Kielecka 848 → Metro Młociny 934 🚲 ♿
9:23 33
Piaski 849 → Kielecka 925 🚲 ♿
9:07 17
PKP Służewiec 850 → Winnica 1000 🚲 ♿
9:41 17
Winnica 851 → PKP Służewiec 958 🚲 ♿
8:54 33
Kielecka 852 → Zajezdnia Żoliborz 940 🚲
9:38 33
Metro Młociny 853 → Kielecka 940 🚲 ♿
9:12 17
PKP Służewiec 855 → Metro Marymont 939 🚲 ♿
9:41 17
Tarchomin Kościelny 855 → PKP Służewiec 958 🚲 ♿
8:58 33
Kielecka 856 → Metro Młociny 942 🚲 ♿
9:42 33
Metro Młociny 857 → Woronicza 953 🚲
9:49 17
Winnica 859 → PKP Służewiec 1006 🚲
09
9:17 17
PKP Służewiec 900 → Winnica 1010 🚲 ♿
9:02 33
Kielecka 900 → Metro Młociny 946 🚲 ♿
9:35 33
Piaski 901 → Kielecka 937 🚲 ♿
9:29 17
Metro Marymont 903 → PKP Służewiec 946 🚲 ♿
9:05 33
Kielecka 903 → Metro Młociny 949 🚲 ♿
9:21 17
PKP Służewiec 904 → Zajezdnia Żoliborz 1000 🚲
9:50 33
Metro Młociny 905 → Kielecka 952 🚲 ♿
9:23 17
PKP Służewiec 906 → Metro Marymont 950 🚲 ♿
9:57 17
Winnica 907 → PKP Służewiec 1014 🚲
9:52 9
Gocławek 907 → Woronicza 1003 🚲 ♿
9:11 33
Kielecka 909 → Metro Młociny 955 🚲 ♿
9:54 33
Metro Młociny 909 → Woronicza 1005 🚲
9:57 17
Tarchomin Kościelny 911 → PKP Służewiec 1014 🚲 ♿
9:29 17
PKP Służewiec 912 → Winnica 1022 🚲 ♿
9:45 33
Piaski 912 → Kielecka 947 🚲 ♿
10:03 17
Winnica 914 → PKP Służewiec 1020 🚲 ♿
9:17 33
Kielecka 915 → Metro Młociny 1001 🚲 ♿
10:00 33
Metro Młociny 916 → Kielecka 1002 🚲 ♿
9:35 17
PKP Służewiec 918 → Metro Marymont 1002 🚲 ♿
9:43 17
Metro Marymont 918 → PKP Służewiec 1000 🚲 ♿
10:04 9
Gocławek 919 → Woronicza 1015 🚲 ♿
10:04 33
Metro Młociny 920 → Kielecka 1006 🚲
9:38 25
Banacha 921 → Woronicza 949 🚲
9:23 33
Kielecka 921 → Metro Młociny 1007 🚲 ♿
10:11 17
Winnica 922 → PKP Służewiec 1028 🚲
9:41 17
PKP Służewiec 924 → Winnica 1034 🚲 ♿
9:57 33
Piaski 924 → Kielecka 959 🚲 ♿
10:10 17
Tarchomin Kościelny 925 → Woronicza 1021 🚲 ♿
10:11 33
Metro Młociny 927 → Kielecka 1013 🚲 ♿
9:29 33
Kielecka 927 → Metro Młociny 1013 🚲 ♿
10:19 17
Winnica 930 → PKP Służewiec 1036 🚲 ♿
9:47 17
PKP Służewiec 930 → Metro Marymont 1014 🚲 ♿
10:08 9
Wiatraczna 930 → Woronicza 1019 🚲 ♿
9:32 33
Kielecka 930 → Zajezdnia Żoliborz 1018 🚲
10:13 33
Metro Młociny 930 → Woronicza 1024 🚲
9:58 17
Metro Marymont 933 → PKP Służewiec 1015 🚲 ♿
10:05 33
Piaski 933 → Kielecka 1007 🚲 ♿
9:35 33
Kielecka 933 → Metro Młociny 1019 🚲 ♿
9:53 17
PKP Służewiec 936 → Winnica 1046 🚲 ♿
10:26 17
Winnica 937 → PKP Służewiec 1043 🚲 ♿
10:21 33
Metro Młociny 938 → Kielecka 1023 🚲 ♿
9:41 33
Kielecka 939 → Metro Młociny 1025 🚲 ♿
9:59 17
PKP Służewiec 942 → Metro Marymont 1026 🚲 ♿
10:27 17
Tarchomin Kościelny 942 → PKP Służewiec 1044 🚲 ♿
10:27 33
Metro Młociny 944 → Kielecka 1029 🚲 ♿
9:47 33
Kielecka 945 → Metro Młociny 1031 🚲 ♿
10:36 17
Winnica 947 → PKP Służewiec 1053 🚲 ♿
10:05 17
PKP Służewiec 948 → Winnica 1058 🚲
10:33 33
Metro Młociny 950 → Kielecka 1035 🚲 ♿
10:29 9
Wiatraczna 951 → Woronicza 1040 🚲 ♿
9:53 33
Kielecka 951 → Metro Młociny 1037 🚲 ♿
10:18 17
Metro Marymont 953 → PKP Służewiec 1035 🚲 ♿
10:11 17
PKP Służewiec 954 → Metro Marymont 1038 🚲 ♿
10:40 9
Gocławek 956 → Woronicza 1051 🚲 ♿
10:39 33
Metro Młociny 956 → Kielecka 1041 🚲 ♿
10:26 15
Marymont - Potok 956 → Woronicza 1037 🚲
9:59 33
Kielecka 957 → Metro Młociny 1043 🚲 ♿
10:48 17
Winnica 959 → PKP Służewiec 1105 🚲
10
10:17 17
PKP Służewiec 1000 → Winnica 1110 🚲 ♿
10:45 33
Metro Młociny 1002 → Kielecka 1047 🚲 ♿
10:05 33
Kielecka 1003 → Metro Młociny 1049 🚲 ♿
10:30 17
Metro Marymont 1005 → PKP Służewiec 1047 🚲 ♿
10:23 17
PKP Służewiec 1006 → Metro Marymont 1050 🚲 ♿
10:52 17
Tarchomin Kościelny 1007 → Woronicza 1103 🚲 ♿
10:51 33
Metro Młociny 1008 → Kielecka 1053 🚲 ♿
10:11 33
Kielecka 1009 → Metro Młociny 1055 🚲 ♿
11:00 17
Winnica 1011 → PKP Służewiec 1117 🚲 ♿
10:29 17
PKP Służewiec 1012 → Winnica 1122 🚲 ♿
10:57 33
Metro Młociny 1014 → Kielecka 1059 🚲 ♿
10:17 33
Kielecka 1015 → Metro Młociny 1101 🚲 ♿
10:42 17
Metro Marymont 1017 → PKP Służewiec 1059 🚲 ♿
10:35 17
PKP Służewiec 1018 → Metro Marymont 1102 🚲 ♿
11:03 33
Metro Młociny 1020 → Kielecka 1105 🚲 ♿
10:23 33
Kielecka 1021 → Metro Młociny 1107 🚲 ♿
11:12 17
Winnica 1023 → PKP Służewiec 1129 🚲 ♿
10:41 17
PKP Służewiec 1024 → Winnica 1134 🚲 ♿
11:09 33
Metro Młociny 1026 → Kielecka 1111 🚲 ♿
10:29 33
Kielecka 1027 → Metro Młociny 1113 🚲 ♿
10:54 17
Metro Marymont 1029 → PKP Służewiec 1111 🚲 ♿
10:47 17
PKP Służewiec 1030 → Metro Marymont 1114 🚲 ♿
11:15 33
Metro Młociny 1032 → Kielecka 1117 🚲 ♿
10:35 33
Kielecka 1033 → Metro Młociny 1119 🚲 ♿
11:24 17
Winnica 1035 → PKP Służewiec 1141 🚲
10:53 17
PKP Służewiec 1036 → Winnica 1146 🚲 ♿
11:21 33
Metro Młociny 1038 → Kielecka 1123 🚲 ♿
10:41 33
Kielecka 1039 → Metro Młociny 1125 🚲 ♿
11:06 17
Metro Marymont 1041 → PKP Służewiec 1123 🚲 ♿
10:59 17
PKP Służewiec 1042 → Metro Marymont 1126 🚲 ♿
11:27 33
Metro Młociny 1044 → Kielecka 1129 🚲 ♿
10:47 33
Kielecka 1045 → Metro Młociny 1131 🚲 ♿
11:36 17
Winnica 1047 → PKP Służewiec 1153 🚲 ♿
11:05 17
PKP Służewiec 1048 → Winnica 1158 🚲
11:33 33
Metro Młociny 1050 → Kielecka 1135 🚲 ♿
10:53 33
Kielecka 1051 → Metro Młociny 1137 🚲 ♿
11:18 17
Metro Marymont 1053 → PKP Służewiec 1135 🚲 ♿
11:11 17
PKP Służewiec 1054 → Metro Marymont 1138 🚲 ♿
11:39 33
Metro Młociny 1056 → Kielecka 1141 🚲 ♿
10:59 33
Kielecka 1057 → Metro Młociny 1143 🚲 ♿
11:48 17
Winnica 1059 → PKP Służewiec 1205 🚲 ♿
11
11:17 17
PKP Służewiec 1100 → Winnica 1210 🚲 ♿
11:45 33
Metro Młociny 1102 → Kielecka 1147 🚲 ♿
11:05 33
Kielecka 1103 → Metro Młociny 1149 🚲 ♿
11:30 17
Metro Marymont 1105 → PKP Służewiec 1147 🚲 ♿
11:23 17
PKP Służewiec 1106 → Metro Marymont 1150 🚲 ♿
11:51 33
Metro Młociny 1108 → Kielecka 1153 🚲 ♿
11:11 33
Kielecka 1109 → Metro Młociny 1155 🚲 ♿
12:00 17
Winnica 1111 → PKP Służewiec 1217 🚲 ♿
11:29 17
PKP Służewiec 1112 → Winnica 1222 🚲 ♿
11:57 33
Metro Młociny 1114 → Kielecka 1159 🚲 ♿
11:17 33
Kielecka 1115 → Metro Młociny 1201 🚲 ♿
11:42 17
Metro Marymont 1117 → PKP Służewiec 1159 🚲 ♿
11:35 17
PKP Służewiec 1118 → Metro Marymont 1202 🚲 ♿
12:03 33
Metro Młociny 1120 → Kielecka 1205 🚲 ♿
11:23 33
Kielecka 1121 → Metro Młociny 1207 🚲 ♿
12:12 17
Winnica 1123 → PKP Służewiec 1229 🚲 ♿
11:41 17
PKP Służewiec 1124 → Winnica 1234 🚲
12:09 33
Metro Młociny 1126 → Kielecka 1211 🚲 ♿
11:29 33
Kielecka 1127 → Metro Młociny 1213 🚲 ♿
11:54 17
Metro Marymont 1129 → PKP Służewiec 1211 🚲 ♿
11:47 17
PKP Służewiec 1130 → Metro Marymont 1214 🚲 ♿
12:15 33
Metro Młociny 1132 → Kielecka 1217 🚲 ♿
11:35 33
Kielecka 1133 → Metro Młociny 1219 🚲 ♿
12:24 17
Winnica 1135 → PKP Służewiec 1241 🚲 ♿
11:53 17
PKP Służewiec 1136 → Winnica 1246 🚲 ♿
12:21 33
Metro Młociny 1138 → Kielecka 1223 🚲 ♿
11:41 33
Kielecka 1139 → Metro Młociny 1225 🚲 ♿
12:06 17
Metro Marymont 1141 → PKP Służewiec 1223 🚲 ♿
11:59 17
PKP Służewiec 1142 → Metro Marymont 1226 🚲 ♿
12:27 33
Metro Młociny 1144 → Kielecka 1229 🚲 ♿
11:47 33
Kielecka 1145 → Metro Młociny 1231 🚲 ♿
12:36 17
Winnica 1147 → PKP Służewiec 1253 🚲
12:05 17
PKP Służewiec 1148 → Winnica 1258 🚲 ♿
12:33 33
Metro Młociny 1150 → Kielecka 1235 🚲 ♿
11:53 33
Kielecka 1151 → Metro Młociny 1237 🚲 ♿
12:18 17
Metro Marymont 1153 → PKP Służewiec 1235 🚲 ♿
12:11 17
PKP Służewiec 1154 → Metro Marymont 1238 🚲 ♿
12:39 33
Metro Młociny 1156 → Kielecka 1241 🚲 ♿
11:59 33
Kielecka 1157 → Metro Młociny 1243 🚲 ♿
12:48 17
Winnica 1159 → PKP Służewiec 1305 🚲 ♿
12
12:17 17
PKP Służewiec 1200 → Winnica 1310 🚲 ♿
12:45 33
Metro Młociny 1202 → Kielecka 1247 🚲 ♿
12:05 33
Kielecka 1203 → Metro Młociny 1249 🚲 ♿
12:30 17
Metro Marymont 1205 → PKP Służewiec 1247 🚲 ♿
12:23 17
PKP Służewiec 1206 → Metro Marymont 1250 🚲 ♿
12:51 33
Metro Młociny 1208 → Kielecka 1253 🚲 ♿
12:11 33
Kielecka 1209 → Metro Młociny 1255 🚲 ♿
13:00 17
Winnica 1211 → PKP Służewiec 1317 🚲 ♿
12:29 17
PKP Służewiec 1212 → Winnica 1322 🚲 ♿
12:57 33
Metro Młociny 1214 → Kielecka 1259 🚲 ♿
12:17 33
Kielecka 1215 → Metro Młociny 1301 🚲 ♿
12:42 17
Metro Marymont 1217 → PKP Służewiec 1259 🚲 ♿
12:35 17
PKP Służewiec 1218 → Metro Marymont 1302 🚲 ♿
13:03 33
Metro Młociny 1220 → Kielecka 1305 🚲 ♿
12:23 33
Kielecka 1221 → Metro Młociny 1307 🚲 ♿
13:12 17
Winnica 1223 → PKP Służewiec 1329 🚲 ♿
12:41 17
PKP Służewiec 1224 → Winnica 1334 🚲 ♿
13:09 33
Metro Młociny 1226 → Kielecka 1311 🚲 ♿
12:29 33
Kielecka 1227 → Metro Młociny 1313 🚲 ♿
12:54 17
Metro Marymont 1229 → PKP Służewiec 1311 🚲 ♿
12:47 17
PKP Służewiec 1230 → Metro Marymont 1314 🚲 ♿
13:15 33
Metro Młociny 1232 → Kielecka 1317 🚲 ♿
12:35 33
Kielecka 1233 → Metro Młociny 1319 🚲 ♿
13:24 17
Winnica 1235 → PKP Służewiec 1341 🚲 ♿
12:53 17
PKP Służewiec 1236 → Winnica 1346 🚲
13:21 33
Metro Młociny 1238 → Kielecka 1323 🚲 ♿
12:41 33
Kielecka 1239 → Metro Młociny 1325 🚲 ♿
13:06 17
Metro Marymont 1241 → PKP Służewiec 1323 🚲 ♿
12:59 17
PKP Służewiec 1242 → Metro Marymont 1326 🚲 ♿
13:27 33
Metro Młociny 1244 → Kielecka 1329 🚲 ♿
12:47 33
Kielecka 1245 → Metro Młociny 1331 🚲 ♿
13:36 17
Winnica 1247 → PKP Służewiec 1353 🚲
13:05 17
PKP Służewiec 1248 → Winnica 1358 🚲 ♿
13:33 33
Metro Młociny 1250 → Kielecka 1335 🚲 ♿
12:53 33
Kielecka 1251 → Metro Młociny 1337 🚲 ♿
13:18 17
Metro Marymont 1253 → PKP Służewiec 1335 🚲 ♿
13:11 17
PKP Służewiec 1254 → Metro Marymont 1338 🚲 ♿
13:39 33
Metro Młociny 1256 → Kielecka 1341 🚲 ♿
12:59 33
Kielecka 1257 → Metro Młociny 1343 🚲 ♿
13:48 17
Winnica 1259 → PKP Służewiec 1405 🚲 ♿
13
13:17 17
PKP Służewiec 1300 → Winnica 1410 🚲 ♿
13:45 33
Metro Młociny 1302 → Kielecka 1347 🚲 ♿
13:05 33
Kielecka 1303 → Metro Młociny 1349 🚲 ♿
13:30 17
Metro Marymont 1305 → PKP Służewiec 1347 🚲 ♿
13:23 17
PKP Służewiec 1306 → Metro Marymont 1350 🚲 ♿
13:51 33
Metro Młociny 1308 → Kielecka 1353 🚲 ♿
13:11 33
Kielecka 1309 → Metro Młociny 1355 🚲 ♿
14:00 17
Winnica 1311 → PKP Służewiec 1417 🚲 ♿
13:29 17
PKP Służewiec 1312 → Winnica 1422 🚲 ♿
13:57 33
Metro Młociny 1314 → Kielecka 1359 🚲 ♿
13:17 33
Kielecka 1315 → Metro Młociny 1401 🚲 ♿
13:42 17
Metro Marymont 1317 → PKP Służewiec 1359 🚲 ♿
13:35 17
PKP Służewiec 1318 → Metro Marymont 1402 🚲 ♿
14:03 33
Metro Młociny 1320 → Kielecka 1405 🚲 ♿
13:23 33
Kielecka 1321 → Metro Młociny 1407 🚲 ♿
14:12 17
Winnica 1323 → PKP Służewiec 1429 🚲
13:41 17
PKP Służewiec 1324 → Winnica 1434 🚲 ♿
14:09 33
Metro Młociny 1326 → Kielecka 1411 🚲 ♿
13:29 33
Kielecka 1327 → Metro Młociny 1413 🚲 ♿
13:54 17
Metro Marymont 1329 → PKP Służewiec 1411 🚲 ♿
13:47 17
PKP Służewiec 1330 → Metro Marymont 1414 🚲 ♿
14:15 33
Metro Młociny 1332 → Kielecka 1417 🚲 ♿
13:35 33
Kielecka 1333 → Metro Młociny 1419 🚲 ♿
14:24 17
Winnica 1335 → PKP Służewiec 1441 🚲 ♿
13:53 17
PKP Służewiec 1336 → Winnica 1446 🚲
14:21 33
Metro Młociny 1338 → Kielecka 1423 🚲 ♿
13:41 33
Kielecka 1339 → Metro Młociny 1425 🚲 ♿
14:06 17
Metro Marymont 1341 → PKP Służewiec 1423 🚲 ♿
13:59 17
PKP Służewiec 1342 → Metro Marymont 1426 🚲 ♿
14:27 33
Metro Młociny 1344 → Kielecka 1429 🚲 ♿
13:47 33
Kielecka 1345 → Metro Młociny 1431 🚲 ♿
14:36 17
Winnica 1347 → PKP Służewiec 1453 🚲 ♿
14:05 17
PKP Służewiec 1348 → Winnica 1458 🚲 ♿
14:33 33
Metro Młociny 1350 → Kielecka 1435 🚲 ♿
13:53 33
Kielecka 1351 → Metro Młociny 1437 🚲 ♿
14:18 17
Metro Marymont 1353 → PKP Służewiec 1435 🚲 ♿
14:11 17
PKP Służewiec 1354 → Metro Marymont 1438 🚲 ♿
14:39 33
Metro Młociny 1356 → Kielecka 1441 🚲 ♿
13:59 33
Kielecka 1357 → Metro Młociny 1443 🚲 ♿
14:48 17
Winnica 1359 → PKP Służewiec 1505 🚲 ♿
14
14:17 17
PKP Służewiec 1400 → Winnica 1510 🚲 ♿
14:11 15
Woronicza 1402 → Marymont - Potok 1445 🚲
14:45 33
Metro Młociny 1402 → Kielecka 1447 🚲 ♿
14:13 9
Woronicza 1404 → Gocławek 1459 🚲 ♿
14:06 33
Kielecka 1404 → Metro Młociny 1450 🚲 ♿
14:30 17
Metro Marymont 1405 → PKP Służewiec 1447 🚲 ♿
14:14 25
Woronicza 1405 → Annopol 1510 🚲
14:15 9
Woronicza 1406 → P+R Al. Krakowska 1442 🚲 ♿
14:23 17
PKP Służewiec 1406 → Metro Marymont 1450 🚲 ♿
14:51 33
Metro Młociny 1408 → Kielecka 1453 🚲 ♿
14:44 17
Zajezdnia Żoliborz 1408 → PKP Służewiec 1501 🚲
14:12 33
Kielecka 1410 → Metro Młociny 1456 🚲 ♿
15:02 17
Winnica 1412 → PKP Służewiec 1519 🚲 ♿
14:29 17
PKP Służewiec 1412 → Winnica 1522 🚲
14:59 33
Metro Młociny 1415 → Kielecka 1501 🚲 ♿
14:25 17
Woronicza 1416 → Tarchomin Kościelny 1513 🚲 ♿
14:18 33
Kielecka 1416 → Metro Młociny 1502 🚲 ♿
14:27 9
Woronicza 1418 → P+R Al. Krakowska 1454 🚲 ♿
14:35 17
PKP Służewiec 1418 → Metro Marymont 1502 🚲 ♿
14:44 17
Metro Marymont 1418 → PKP Służewiec 1501 🚲 ♿
15:05 33
Metro Młociny 1421 → Kielecka 1507 🚲 ♿
14:31 9
Woronicza 1422 → Wiatraczna 1508 🚲 ♿
14:24 33
Kielecka 1422 → Metro Młociny 1508 🚲 ♿
15:14 17
Winnica 1424 → PKP Służewiec 1531 🚲 ♿
14:41 17
PKP Służewiec 1424 → Winnica 1534 🚲 ♿
14:29 33
Kielecka 1427 → Metro Młociny 1513 🚲 ♿
14:37 9
Woronicza 1428 → Gocławek 1523 🚲 ♿
15:12 33
Metro Młociny 1428 → Kielecka 1514 🚲 ♿
14:46 17
PKP Służewiec 1429 → Metro Marymont 1513 🚲 ♿
14:57 17
Metro Marymont 1431 → PKP Służewiec 1514 🚲 ♿
14:41 33
Woronicza 1432 → Metro Młociny 1525 🚲
14:51 17
PKP Służewiec 1434 → Winnica 1544 🚲 ♿
15:20 33
Metro Młociny 1435 → Kielecka 1522 🚲 ♿
15:26 17
Winnica 1436 → PKP Służewiec 1543 🚲
14:38 33
Kielecka 1436 → Piaski 1512 🚲 ♿
14:55 17
PKP Służewiec 1438 → Tarchomin Kościelny 1543 🚲 ♿
14:42 33
Kielecka 1440 → Metro Młociny 1526 🚲 ♿
15:26 33
Metro Młociny 1441 → Kielecka 1528 🚲 ♿
14:59 17
PKP Służewiec 1442 → Winnica 1552 🚲 ♿
15:09 17
Metro Marymont 1443 → PKP Służewiec 1526 🚲 ♿
14:53 33
Woronicza 1444 → Metro Młociny 1537 🚲
15:30 33
Zajezdnia Żoliborz 1444 → Kielecka 1532 🚲
15:03 17
PKP Służewiec 1446 → Metro Marymont 1530 🚲 ♿
15:32 33
Metro Młociny 1447 → Kielecka 1534 🚲 ♿
15:38 17
Winnica 1448 → PKP Służewiec 1555 🚲 ♿
14:50 33
Kielecka 1448 → Piaski 1524 🚲 ♿
15:07 17
PKP Służewiec 1450 → Winnica 1600 🚲
15:28 17
Zajezdnia Żoliborz 1451 → PKP Służewiec 1545 🚲 ♿
14:54 33
Kielecka 1452 → Metro Młociny 1538 🚲 ♿
15:38 33
Metro Młociny 1453 → Kielecka 1540 🚲 ♿
15:11 17
PKP Służewiec 1454 → Tarchomin Kościelny 1559 🚲 ♿
15:21 17
Metro Marymont 1455 → PKP Służewiec 1538 🚲 ♿
15:05 17
Woronicza 1456 → Metro Marymont 1532 🚲 ♿
14:58 33
Kielecka 1456 → Metro Młociny 1542 🚲
15:15 17
PKP Służewiec 1458 → Winnica 1608 🚲 ♿
15:44 33
Metro Młociny 1459 → Kielecka 1546 🚲 ♿
15
15:50 17
Winnica 1500 → PKP Służewiec 1607 🚲 ♿
15:02 33
Kielecka 1500 → Piaski 1536 🚲 ♿
15:19 17
PKP Służewiec 1502 → Metro Marymont 1546 🚲 ♿
15:06 33
Kielecka 1504 → Metro Młociny 1550 🚲 ♿
15:50 33
Metro Młociny 1505 → Kielecka 1552 🚲 ♿
15:23 17
PKP Służewiec 1506 → Winnica 1616 🚲
15:33 17
Metro Marymont 1507 → PKP Służewiec 1550 🚲 ♿
15:17 33
Woronicza 1508 → Metro Młociny 1601 🚲
15:54 33
Zajezdnia Żoliborz 1508 → Kielecka 1556 🚲
15:19 17
Woronicza 1510 → Tarchomin Kościelny 1607 🚲 ♿
15:56 33
Metro Młociny 1511 → Kielecka 1558 🚲 ♿
15:14 33
Kielecka 1512 → Piaski 1548 🚲 ♿
16:03 17
Winnica 1513 → PKP Służewiec 1620 🚲 ♿
15:31 17
PKP Służewiec 1514 → Winnica 1624 🚲 ♿
15:18 33
Kielecka 1516 → Metro Młociny 1602 🚲 ♿
16:02 33
Metro Młociny 1517 → Kielecka 1604 🚲 ♿
15:35 17
PKP Służewiec 1518 → Metro Marymont 1602 🚲 ♿
15:44 17
Metro Marymont 1518 → PKP Służewiec 1601 🚲 ♿
15:22 33
Kielecka 1520 → Metro Młociny 1606 🚲
16:06 33
Metro Młociny 1521 → Kielecka 1608 🚲 ♿
15:39 17
PKP Służewiec 1522 → Winnica 1632 🚲
16:13 17
Winnica 1523 → PKP Służewiec 1630 🚲 ♿
15:26 33
Kielecka 1524 → Piaski 1600 🚲 ♿
16:10 33
Metro Młociny 1525 → Kielecka 1612 🚲 ♿
15:43 17
PKP Służewiec 1526 → Tarchomin Kościelny 1631 🚲 ♿
15:53 17
Metro Marymont 1527 → PKP Służewiec 1610 🚲 ♿
15:30 33
Kielecka 1528 → Metro Młociny 1614 🚲 ♿
16:15 33
Zajezdnia Żoliborz 1529 → Kielecka 1617 🚲
15:47 17
PKP Służewiec 1530 → Winnica 1640 🚲
16:21 17
Winnica 1531 → PKP Służewiec 1638 🚲
15:34 33
Kielecka 1532 → Metro Młociny 1618 🚲 ♿
16:18 33
Metro Młociny 1533 → Kielecka 1620 🚲 ♿
15:51 17
PKP Służewiec 1534 → Metro Marymont 1618 🚲 ♿
16:01 17
Metro Marymont 1535 → PKP Służewiec 1618 🚲 ♿
15:38 33
Kielecka 1536 → Piaski 1612 🚲 ♿
16:22 33
Metro Młociny 1537 → Kielecka 1624 🚲 ♿
15:55 17
PKP Służewiec 1538 → Winnica 1648 🚲 ♿
16:29 17
Winnica 1539 → PKP Służewiec 1646 🚲 ♿
15:42 33
Kielecka 1540 → Metro Młociny 1626 🚲
16:27 33
Zajezdnia Żoliborz 1541 → Kielecka 1629 🚲
15:59 17
PKP Służewiec 1542 → Tarchomin Kościelny 1647 🚲 ♿
16:20 17
Zajezdnia Żoliborz 1543 → PKP Służewiec 1637 🚲 ♿
15:46 33
Kielecka 1544 → Metro Młociny 1630 🚲 ♿
16:30 33
Metro Młociny 1545 → Kielecka 1632 🚲 ♿
16:03 17
PKP Służewiec 1546 → Winnica 1656 🚲 ♿
16:37 17
Winnica 1547 → PKP Służewiec 1654 🚲
15:50 33
Kielecka 1548 → Piaski 1624 🚲 ♿
16:34 33
Metro Młociny 1549 → Kielecka 1636 🚲 ♿
16:07 17
PKP Służewiec 1550 → Metro Marymont 1634 🚲 ♿
16:17 17
Metro Marymont 1551 → PKP Służewiec 1634 🚲 ♿
15:54 33
Kielecka 1552 → Metro Młociny 1638 🚲
16:39 33
Zajezdnia Żoliborz 1553 → Kielecka 1641 🚲
16:11 17
PKP Służewiec 1554 → Winnica 1704 🚲
16:45 17
Winnica 1555 → PKP Służewiec 1702 🚲 ♿
15:58 33
Kielecka 1556 → Metro Młociny 1642 🚲 ♿
16:42 33
Metro Młociny 1557 → Kielecka 1644 🚲 ♿
16:15 17
PKP Służewiec 1558 → Tarchomin Kościelny 1703 🚲 ♿
16:25 17
Metro Marymont 1559 → PKP Służewiec 1642 🚲 ♿
16
16:02 33
Kielecka 1600 → Piaski 1636 🚲 ♿
16:35 33
Piaski 1601 → Kielecka 1637 🚲 ♿
16:19 17
PKP Służewiec 1602 → Winnica 1712 🚲 ♿
16:53 17
Winnica 1603 → PKP Służewiec 1710 🚲
16:06 33
Kielecka 1604 → Metro Młociny 1650 🚲
16:50 33
Metro Młociny 1605 → Kielecka 1652 🚲 ♿
16:23 17
PKP Służewiec 1606 → Metro Marymont 1650 🚲 ♿
16:53 17
Tarchomin Kościelny 1607 → PKP Służewiec 1710 🚲 ♿
16:10 33
Kielecka 1608 → Metro Młociny 1654 🚲 ♿
16:54 33
Metro Młociny 1609 → Kielecka 1656 🚲
16:27 17
PKP Służewiec 1610 → Winnica 1720 🚲 ♿
17:01 17
Winnica 1611 → PKP Służewiec 1718 🚲
16:14 33
Kielecka 1612 → Piaski 1648 🚲 ♿
16:47 33
Piaski 1613 → Kielecka 1649 🚲 ♿
16:31 17
PKP Służewiec 1614 → Tarchomin Kościelny 1719 🚲 ♿
16:41 17
Metro Marymont 1615 → PKP Służewiec 1658 🚲 ♿
16:18 33
Kielecka 1616 → Metro Młociny 1702 🚲 ♿
17:02 33
Metro Młociny 1617 → Kielecka 1704 🚲 ♿
16:35 17
PKP Służewiec 1618 → Winnica 1728 🚲
17:09 17
Winnica 1619 → PKP Służewiec 1726 🚲 ♿
16:22 33
Kielecka 1620 → Metro Młociny 1706 🚲
17:06 33
Metro Młociny 1621 → Kielecka 1708 🚲
16:39 17
PKP Służewiec 1622 → Metro Marymont 1706 🚲 ♿
17:09 17
Tarchomin Kościelny 1623 → PKP Służewiec 1726 🚲 ♿
16:26 33
Kielecka 1624 → Piaski 1700 🚲 ♿
16:59 33
Piaski 1625 → Kielecka 1701 🚲 ♿
16:43 17
PKP Służewiec 1626 → Winnica 1736 🚲 ♿
17:17 17
Winnica 1627 → PKP Służewiec 1734 🚲 ♿
16:30 33
Kielecka 1628 → Metro Młociny 1714 🚲 ♿
17:14 33
Metro Młociny 1629 → Kielecka 1716 🚲 ♿
16:47 17
PKP Służewiec 1630 → Tarchomin Kościelny 1735 🚲 ♿
16:57 17
Metro Marymont 1631 → PKP Służewiec 1714 🚲 ♿
16:34 33
Kielecka 1632 → Metro Młociny 1718 🚲
17:18 33
Metro Młociny 1633 → Kielecka 1720 🚲
16:51 17
PKP Służewiec 1634 → Winnica 1744 🚲
17:25 17
Winnica 1635 → PKP Służewiec 1742 🚲 ♿
16:38 33
Kielecka 1636 → Piaski 1712 🚲 ♿
17:11 33
Piaski 1637 → Kielecka 1713 🚲 ♿
16:55 17
PKP Służewiec 1638 → Metro Marymont 1722 🚲 ♿
17:25 17
Tarchomin Kościelny 1639 → PKP Służewiec 1742 🚲 ♿
16:42 33
Kielecka 1640 → Metro Młociny 1726 🚲 ♿
17:26 33
Metro Młociny 1641 → Kielecka 1728 🚲 ♿
16:59 17
PKP Służewiec 1642 → Winnica 1752 🚲 ♿
17:33 17
Winnica 1643 → PKP Służewiec 1750 🚲
16:46 33
Kielecka 1644 → Metro Młociny 1730 🚲
17:30 33
Metro Młociny 1645 → Kielecka 1732 🚲
17:03 17
PKP Służewiec 1646 → Tarchomin Kościelny 1751 🚲 ♿
17:13 17
Metro Marymont 1647 → PKP Służewiec 1730 🚲 ♿
16:50 33
Kielecka 1648 → Piaski 1724 🚲 ♿
17:23 33
Piaski 1649 → Kielecka 1725 🚲 ♿
17:07 17
PKP Służewiec 1650 → Winnica 1800 🚲
17:41 17
Winnica 1651 → PKP Służewiec 1758 🚲 ♿
16:54 33
Kielecka 1652 → Metro Młociny 1738 🚲 ♿
17:38 33
Metro Młociny 1653 → Kielecka 1740 🚲 ♿
17:11 17
PKP Służewiec 1654 → Metro Marymont 1738 🚲 ♿
17:41 17
Tarchomin Kościelny 1655 → PKP Służewiec 1758 🚲 ♿
16:58 33
Kielecka 1656 → Metro Młociny 1742 🚲
17:42 33
Metro Młociny 1657 → Kielecka 1744 🚲
17:15 17
PKP Służewiec 1658 → Winnica 1808 🚲
17:49 17
Winnica 1659 → PKP Służewiec 1806 🚲
17
17:02 33
Kielecka 1700 → Piaski 1736 🚲 ♿
17:35 33
Piaski 1701 → Kielecka 1737 🚲 ♿
17:19 17
PKP Służewiec 1702 → Tarchomin Kościelny 1807 🚲 ♿
17:29 17
Metro Marymont 1703 → PKP Służewiec 1746 🚲 ♿
17:06 33
Kielecka 1704 → Metro Młociny 1750 🚲 ♿
17:50 33
Metro Młociny 1705 → Kielecka 1752 🚲 ♿
17:23 17
PKP Służewiec 1706 → Winnica 1816 🚲 ♿
17:57 17
Winnica 1707 → PKP Służewiec 1814 🚲 ♿
17:10 33
Kielecka 1708 → Metro Młociny 1754 🚲
17:54 33
Metro Młociny 1709 → Kielecka 1756 🚲 ♿
17:27 17
PKP Służewiec 1710 → Metro Marymont 1754 🚲 ♿
17:57 17
Tarchomin Kościelny 1711 → PKP Służewiec 1814 🚲 ♿
17:14 33
Kielecka 1712 → Piaski 1748 🚲 ♿
17:47 33
Piaski 1713 → Kielecka 1749 🚲 ♿
17:31 17
PKP Służewiec 1714 → Winnica 1824 🚲 ♿
18:05 17
Winnica 1715 → PKP Służewiec 1822 🚲
17:18 33
Kielecka 1716 → Metro Młociny 1802 🚲 ♿
18:02 33
Metro Młociny 1717 → Kielecka 1804 🚲
17:35 17
PKP Służewiec 1718 → Tarchomin Kościelny 1823 🚲 ♿
17:45 17
Metro Marymont 1719 → PKP Służewiec 1802 🚲 ♿
17:22 33
Kielecka 1720 → Metro Młociny 1806 🚲 ♿
18:06 33
Metro Młociny 1721 → Kielecka 1808 🚲 ♿
17:39 17
PKP Służewiec 1722 → Winnica 1832 🚲 ♿
18:13 17
Winnica 1723 → PKP Służewiec 1830 🚲
17:26 33
Kielecka 1724 → Zajezdnia Żoliborz 1812 🚲 ♿
17:59 33
Piaski 1725 → Kielecka 1801 🚲 ♿
17:43 17
PKP Służewiec 1726 → Metro Marymont 1810 🚲 ♿
18:13 17
Tarchomin Kościelny 1727 → PKP Służewiec 1830 🚲 ♿
17:30 33
Kielecka 1728 → Metro Młociny 1814 🚲
18:14 33
Metro Młociny 1729 → Kielecka 1816 🚲
17:47 17
PKP Służewiec 1730 → Winnica 1840 🚲
18:21 17
Winnica 1731 → PKP Służewiec 1838 🚲 ♿
17:34 33
Kielecka 1732 → Metro Młociny 1818 🚲 ♿
18:18 33
Metro Młociny 1733 → Kielecka 1820 🚲 ♿
17:51 17
PKP Służewiec 1734 → Tarchomin Kościelny 1839 🚲 ♿
18:01 17
Metro Marymont 1735 → PKP Służewiec 1818 🚲 ♿
17:38 33
Kielecka 1736 → Zajezdnia Żoliborz 1824 🚲 ♿
18:11 33
Piaski 1737 → Kielecka 1813 🚲 ♿
17:55 17
PKP Służewiec 1738 → Winnica 1848 🚲 ♿
18:29 17
Winnica 1739 → PKP Służewiec 1846 🚲 ♿
17:42 33
Kielecka 1740 → Metro Młociny 1826 🚲
18:26 33
Metro Młociny 1741 → Kielecka 1828 🚲
17:59 17
PKP Służewiec 1742 → Metro Marymont 1826 🚲 ♿
18:29 17
Tarchomin Kościelny 1743 → PKP Służewiec 1846 🚲 ♿
17:46 33
Kielecka 1744 → Metro Młociny 1830 🚲 ♿
18:30 33
Metro Młociny 1745 → Kielecka 1832 🚲 ♿
18:03 17
PKP Służewiec 1746 → Winnica 1856 🚲
18:37 17
Winnica 1747 → Woronicza 1848 🚲
17:50 33
Kielecka 1748 → Zajezdnia Żoliborz 1836 🚲 ♿
18:23 33
Piaski 1749 → Kielecka 1825 🚲 ♿
18:07 17
PKP Służewiec 1750 → Tarchomin Kościelny 1855 🚲 ♿
18:17 17
Metro Marymont 1751 → PKP Służewiec 1834 🚲 ♿
17:54 33
Kielecka 1752 → Metro Młociny 1838 🚲
18:38 33
Metro Młociny 1753 → Kielecka 1840 🚲 ♿
18:11 17
PKP Służewiec 1754 → Winnica 1904 🚲 ♿
18:45 17
Winnica 1755 → PKP Służewiec 1902 🚲 ♿
17:58 33
Kielecka 1756 → Metro Młociny 1842 🚲 ♿
18:42 33
Metro Młociny 1757 → Kielecka 1844 🚲
18:15 17
PKP Służewiec 1758 → Metro Marymont 1842 🚲 ♿
18:45 17
Tarchomin Kościelny 1759 → PKP Służewiec 1902 🚲 ♿
18
18:02 33
Kielecka 1800 → Zajezdnia Żoliborz 1848 🚲 ♿
18:35 33
Piaski 1801 → Kielecka 1837 🚲 ♿
18:19 17
PKP Służewiec 1802 → Winnica 1912 🚲
18:53 17
Winnica 1803 → PKP Służewiec 1910 🚲 ♿
18:05 33
Kielecka 1803 → Metro Młociny 1849 🚲 ♿
18:50 33
Metro Młociny 1805 → Kielecka 1852 🚲 ♿
18:23 17
PKP Służewiec 1806 → Tarchomin Kościelny 1911 🚲 ♿
18:33 17
Metro Marymont 1807 → PKP Służewiec 1850 🚲 ♿
18:10 33
Kielecka 1808 → Metro Młociny 1854 🚲
18:54 33
Metro Młociny 1809 → Kielecka 1856 🚲
18:27 17
PKP Służewiec 1810 → Winnica 1920 🚲
19:01 17
Winnica 1811 → Woronicza 1912 🚲
18:13 33
Kielecka 1811 → Zajezdnia Żoliborz 1859 🚲 ♿
18:45 33
Piaski 1812 → Kielecka 1847 🚲 ♿
18:59 17
Tarchomin Kościelny 1814 → PKP Służewiec 1916 🚲 ♿
18:31 17
PKP Służewiec 1814 → Metro Marymont 1858 🚲 ♿
18:17 33
Kielecka 1815 → Zajezdnia Żoliborz 1903 🚲 ♿
19:00 33
Metro Młociny 1816 → Kielecka 1902 🚲 ♿
19:07 17
Winnica 1818 → PKP Służewiec 1924 🚲 ♿
18:35 17
PKP Służewiec 1818 → Winnica 1928 🚲 ♿
18:21 33
Kielecka 1819 → Metro Młociny 1905 🚲
19:04 33
Metro Młociny 1820 → Kielecka 1906 🚲
18:46 17
Metro Marymont 1821 → PKP Służewiec 1903 🚲 ♿
18:39 17
PKP Służewiec 1822 → Tarchomin Kościelny 1927 🚲 ♿
18:25 33
Kielecka 1823 → Metro Młociny 1909 🚲 ♿
18:57 33
Piaski 1824 → Kielecka 1859 🚲 ♿
19:15 17
Winnica 1826 → PKP Służewiec 1932 🚲
18:43 17
PKP Służewiec 1826 → Winnica 1936 🚲 ♿
18:29 33
Kielecka 1827 → Metro Młociny 1913 🚲 ♿
19:12 33
Metro Młociny 1828 → Woronicza 1923 🚲 ♿
19:15 17
Tarchomin Kościelny 1830 → PKP Służewiec 1932 🚲 ♿
18:32 33
Kielecka 1830 → Zajezdnia Żoliborz 1918 🚲
18:48 17
PKP Służewiec 1831 → Metro Marymont 1915 🚲 ♿
19:14 33
Metro Młociny 1831 → Kielecka 1916 🚲
18:50 25
Banacha 1833 → Woronicza 1901 🚲
19:05 33
Piaski 1833 → Kielecka 1907 🚲 ♿
18:35 33
Kielecka 1833 → Metro Młociny 1919 🚲 ♿
19:25 17
Winnica 1836 → PKP Służewiec 1942 🚲 ♿
18:53 17
PKP Służewiec 1836 → Winnica 1946 🚲 ♿
19:21 33
Metro Młociny 1838 → Kielecka 1923 🚲 ♿
19:28 17
Winnica 1839 → Woronicza 1939 🚲
18:41 33
Kielecka 1839 → Metro Młociny 1925 🚲
19:06 17
Metro Marymont 1841 → PKP Służewiec 1923 🚲 ♿
18:59 17
PKP Służewiec 1842 → Metro Marymont 1926 🚲 ♿
19:14 15
Marymont - Potok 1844 → Woronicza 1925 🚲 ♿
19:27 33
Metro Młociny 1844 → Kielecka 1929 🚲
19:10 17
Metro Marymont 1845 → Woronicza 1921 🚲 ♿
18:47 33
Kielecka 1845 → Metro Młociny 1931 🚲 ♿
19:14 9
P+R Al. Krakowska 1847 → Woronicza 1925 🚲 ♿
19:37 17
Winnica 1848 → PKP Służewiec 1954 🚲
19:05 17
PKP Służewiec 1848 → Winnica 1958 🚲 ♿
19:33 33
Metro Młociny 1850 → Kielecka 1935 🚲 ♿
18:53 33
Kielecka 1851 → Metro Młociny 1937 🚲 ♿
19:39 17
Tarchomin Kościelny 1854 → PKP Służewiec 1956 🚲 ♿
19:11 17
PKP Służewiec 1854 → Metro Marymont 1938 🚲 ♿
19:40 9
Gocławek 1856 → Woronicza 1951 🚲 ♿
19:13 17
PKP Służewiec 1856 → Zajezdnia Żoliborz 1952 🚲 ♿
19:39 33
Metro Młociny 1856 → Kielecka 1941 🚲 ♿
18:59 33
Kielecka 1857 → Metro Młociny 1943 🚲
19:48 17
Winnica 1859 → PKP Służewiec 2005 🚲 ♿
19
19:17 17
PKP Służewiec 1900 → Winnica 2010 🚲 ♿
19:45 33
Metro Młociny 1902 → Kielecka 1947 🚲
19:05 33
Kielecka 1903 → Metro Młociny 1949 🚲 ♿
19:30 17
Metro Marymont 1905 → PKP Służewiec 1947 🚲 ♿
19:32 7
P+R Al. Krakowska 1905 → Woronicza 1943 🚲
19:23 17
PKP Służewiec 1906 → Metro Marymont 1950 🚲 ♿
19:38 15
Marymont - Potok 1908 → Woronicza 1949 🚲
19:51 33
Metro Młociny 1908 → Kielecka 1953 🚲 ♿
19:11 33
Kielecka 1909 → Zajezdnia Żoliborz 1957 🚲 ♿
20:00 17
Winnica 1911 → PKP Służewiec 2017 🚲 ♿
19:29 17
PKP Służewiec 1912 → Winnica 2022 🚲
19:57 33
Metro Młociny 1914 → Kielecka 1959 🚲
19:17 33
Kielecka 1915 → Metro Młociny 2001 🚲
20:03 17
Tarchomin Kościelny 1918 → PKP Służewiec 2020 🚲 ♿
19:35 17
PKP Służewiec 1918 → Metro Marymont 2002 🚲 ♿
20:03 33
Metro Młociny 1920 → Kielecka 2005 🚲 ♿
19:23 33
Kielecka 1921 → Metro Młociny 2007 🚲 ♿
20:18 25
Annopol 1922 → Woronicza 2029 🚲
20:12 17
Winnica 1923 → PKP Służewiec 2029 🚲
19:41 17
PKP Służewiec 1924 → Winnica 2033 🚲 ♿
20:09 33
Metro Młociny 1926 → Kielecka 2011 🚲
19:29 33
Kielecka 1927 → Zajezdnia Żoliborz 2015 🚲
19:54 17
Metro Marymont 1929 → PKP Służewiec 2011 🚲 ♿
19:47 17
PKP Służewiec 1930 → Metro Marymont 2014 🚲 ♿
20:15 33
Metro Młociny 1932 → Kielecka 2017 🚲 ♿
19:35 33
Kielecka 1933 → Metro Młociny 2019 🚲 ♿
20:24 17
Winnica 1935 → PKP Służewiec 2041 🚲
19:53 17
PKP Służewiec 1936 → Winnica 2045 🚲
20:21 33
Metro Młociny 1938 → Kielecka 2023 🚲 ♿
20:24 17
Tarchomin Kościelny 1939 → Woronicza 2035 🚲 ♿
19:41 33
Kielecka 1939 → Zajezdnia Żoliborz 2026 🚲
20:06 17
Metro Marymont 1941 → PKP Służewiec 2023 🚲 ♿
19:59 17
PKP Służewiec 1942 → Metro Marymont 2026 🚲 ♿
20:27 33
Metro Młociny 1944 → Kielecka 2029 🚲
19:47 33
Kielecka 1945 → Metro Młociny 2030 🚲 ♿
20:36 17
Winnica 1947 → PKP Służewiec 2053 🚲 ♿
20:05 17
PKP Służewiec 1948 → Winnica 2057 🚲 ♿
20:33 33
Metro Młociny 1950 → Kielecka 2035 🚲
19:53 33
Kielecka 1951 → Zajezdnia Żoliborz 2038 🚲 ♿
20:41 17
Winnica 1952 → Woronicza 2052 🚲
20:11 17
PKP Służewiec 1954 → Metro Marymont 2038 🚲 ♿
20:20 17
Metro Marymont 1955 → Woronicza 2030 🚲 ♿
20:39 33
Metro Młociny 1956 → Kielecka 2041 🚲 ♿
19:59 33
Kielecka 1957 → Metro Młociny 2042 🚲
20:48 17
Winnica 1959 → PKP Służewiec 2104 🚲
20
20:17 17
PKP Służewiec 2000 → Winnica 2108 🚲 ♿
20:47 17
Tarchomin Kościelny 2002 → Woronicza 2057 🚲 ♿
20:45 33
Metro Młociny 2002 → Woronicza 2055 🚲 ♿
20:05 33
Kielecka 2003 → Metro Młociny 2047 🚲
20:21 17
PKP Służewiec 2005 → Metro Marymont 2047 🚲 ♿
20:30 17
Metro Marymont 2005 → PKP Służewiec 2046 🚲 ♿
20:49 33
Metro Młociny 2007 → Kielecka 2051 🚲 ♿
20:11 33
Kielecka 2009 → Metro Młociny 2053 🚲 ♿
20:59 17
Winnica 2011 → PKP Służewiec 2115 🚲 ♿
20:27 17
PKP Służewiec 2011 → Winnica 2118 🚲
20:55 33
Metro Młociny 2013 → Woronicza 2105 🚲
20:38 17
Metro Marymont 2015 → Woronicza 2048 🚲 ♿
20:33 17
PKP Służewiec 2017 → Metro Marymont 2059 🚲 ♿
20:59 33
Metro Młociny 2018 → Kielecka 2101 🚲 ♿
20:21 33
Kielecka 2019 → Metro Młociny 2103 🚲 ♿
21:08 17
Winnica 2021 → PKP Służewiec 2124 🚲 ♿
20:38 25
Banacha 2022 → Woronicza 2048 🚲
20:40 17
PKP Służewiec 2024 → Winnica 2131 🚲
21:05 33
Metro Młociny 2024 → Kielecka 2107 🚲 ♿
20:50 17
Metro Marymont 2027 → PKP Służewiec 2106 🚲 ♿
20:31 33
Kielecka 2029 → Metro Młociny 2113 🚲 ♿
20:56 9
P+R Al. Krakowska 2030 → Woronicza 2106 🚲 ♿
21:11 33
Metro Młociny 2030 → Kielecka 2113 🚲
21:20 17
Winnica 2033 → PKP Służewiec 2136 🚲 ♿
20:50 17
PKP Służewiec 2034 → Metro Marymont 2116 🚲 ♿
21:16 33
Metro Młociny 2035 → Kielecka 2118 🚲 ♿
21:02 17
Metro Marymont 2039 → PKP Służewiec 2118 🚲 ♿
20:41 33
Kielecka 2039 → Metro Młociny 2123 🚲 ♿
21:07 7
P+R Al. Krakowska 2041 → Woronicza 2117 🚲 ♿
21:00 17
PKP Służewiec 2044 → Winnica 2151 🚲 ♿
21:32 17
Winnica 2045 → PKP Służewiec 2148 🚲 ♿
21:26 33
Metro Młociny 2045 → Kielecka 2128 🚲
21:02 25
Banacha 2046 → Woronicza 2112 🚲
20:51 33
Kielecka 2049 → Metro Młociny 2133 🚲
21:19 15
Marymont - Potok 2050 → Woronicza 2129 🚲
21:14 17
Metro Marymont 2051 → Woronicza 2124 🚲 ♿
21:28 9
Wiatraczna 2052 → Woronicza 2138 🚲 ♿
21:10 17
PKP Służewiec 2054 → Metro Marymont 2136 🚲 ♿
21:35 33
Metro Młociny 2054 → Kielecka 2137 🚲 ♿
20:56 33
Kielecka 2054 → Zajezdnia Żoliborz 2140 🚲 ♿
21:18 17
Metro Marymont 2055 → Woronicza 2128 🚲 ♿
21:46 17
Winnica 2059 → PKP Służewiec 2202 🚲 ♿
21:01 33
Kielecka 2059 → Metro Młociny 2143 🚲
21
21:42 9
Gocławek 2100 → Woronicza 2152 🚲 ♿
21:20 17
PKP Służewiec 2104 → Winnica 2211 🚲 ♿
21:20 25
Banacha 2104 → Woronicza 2130 🚲
21:45 33
Metro Młociny 2104 → Kielecka 2147 🚲 ♿
21:50 76
Fort Wola 2105 → Woronicza 2200 🚲 ♿
21:35 9
P+R Al. Krakowska 2109 → Woronicza 2145 🚲 ♿
21:32 17
Metro Marymont 2109 → PKP Służewiec 2148 🚲 ♿
21:11 33
Kielecka 2109 → Metro Młociny 2153 🚲 ♿
21:39 15
Marymont - Potok 2110 → Woronicza 2149 🚲 ♿
21:48 9
Wiatraczna 2112 → Woronicza 2158 🚲 ♿
21:30 17
PKP Służewiec 2114 → Metro Marymont 2156 🚲 ♿
22:08 25
Annopol 2114 → Woronicza 2218 🚲
21:55 33
Metro Młociny 2114 → Kielecka 2157 🚲 ♿
21:32 25
Banacha 2116 → Woronicza 2142 🚲
22:06 17
Winnica 2119 → PKP Służewiec 2222 🚲 ♿
21:21 33
Kielecka 2119 → Metro Młociny 2203 🚲 ♿
21:40 17
PKP Służewiec 2124 → Winnica 2231 🚲 ♿
22:05 33
Metro Młociny 2124 → Kielecka 2207 🚲
22:20 25
Annopol 2126 → Woronicza 2230 🚲 ♿
21:52 17
Metro Marymont 2129 → PKP Służewiec 2208 🚲 ♿
21:31 33
Kielecka 2129 → Zajezdnia Żoliborz 2215 🚲 ♿
21:59 15
Marymont - Potok 2130 → Woronicza 2209 🚲 ♿
21:50 17
PKP Służewiec 2134 → Zajezdnia Żoliborz 2228 🚲 ♿
22:15 33
Metro Młociny 2134 → Kielecka 2217 🚲
22:26 17
Winnica 2139 → PKP Służewiec 2242 🚲 ♿
21:41 33
Kielecka 2139 → Metro Młociny 2223 🚲
22:25 76
Fort Wola 2140 → Woronicza 2235 🚲 ♿
22:00 17
PKP Służewiec 2144 → Winnica 2251 🚲 ♿
22:25 33
Metro Młociny 2144 → Kielecka 2227 🚲 ♿
22:12 17
Metro Marymont 2149 → PKP Służewiec 2228 🚲 ♿
21:51 33
Kielecka 2149 → Metro Młociny 2233 🚲
22:10 17
PKP Służewiec 2154 → Metro Marymont 2236 🚲 ♿
22:35 33
Metro Młociny 2154 → Woronicza 2245 🚲 ♿
22:46 17
Winnica 2159 → PKP Służewiec 2302 🚲 ♿
22:01 33
Kielecka 2159 → Zajezdnia Żoliborz 2245 🚲 ♿
22
22:20 17
PKP Służewiec 2204 → Winnica 2311 🚲 ♿
22:45 33
Metro Młociny 2204 → Kielecka 2247 🚲 ♿
22:32 17
Metro Marymont 2209 → PKP Służewiec 2248 🚲 ♿
22:30 17
PKP Służewiec 2214 → Zajezdnia Żoliborz 2308 🚲 ♿
22:55 33
Metro Młociny 2214 → Kielecka 2257 🚲 ♿
23:06 17
Winnica 2219 → PKP Służewiec 2322 🚲
22:21 33
Kielecka 2219 → Metro Młociny 2303 🚲 ♿
22:40 17
PKP Służewiec 2224 → Winnica 2331 🚲 ♿
23:05 33
Metro Młociny 2224 → Kielecka 2307 🚲
23:12 17
Winnica 2225 → Woronicza 2322 🚲
22:52 17
Metro Marymont 2229 → Woronicza 2302 🚲 ♿
22:31 33
Kielecka 2229 → Zajezdnia Żoliborz 2315 🚲 ♿
23:15 33
Metro Młociny 2234 → Kielecka 2317 🚲
23:26 17
Winnica 2239 → PKP Służewiec 2342 🚲 ♿
22:41 33
Kielecka 2239 → Zajezdnia Żoliborz 2325 🚲
23:25 33
Metro Młociny 2244 → Kielecka 2327 🚲 ♿
23:02 17
PKP Służewiec 2246 → Winnica 2351 🚲 ♿
23:12 17
Metro Marymont 2249 → Woronicza 2322 🚲 ♿
22:53 33
Kielecka 2251 → Zajezdnia Żoliborz 2335 🚲
23:35 33
Metro Młociny 2254 → Kielecka 2337 🚲 ♿
23:46 17
Winnica 2259 → PKP Służewiec 002 🚲 ♿
23
23:02 33
Kielecka 2300 → Zajezdnia Żoliborz 2345 🚲 ♿
23:22 17
PKP Służewiec 2306 → Winnica 011 🚲
23:41 9
Wiatraczna 2306 → Woronicza 2351 🚲 ♿
23:54 33
Metro Młociny 2314 → Woronicza 004 🚲
23:42 9
P+R Al. Krakowska 2317 → Woronicza 2352 🚲 ♿
0:05 17
Winnica 2319 → PKP Służewiec 021 🚲 ♿
23:48 15
Marymont - Potok 2320 → Woronicza 2358 🚲
23:22 33
Kielecka 2320 → Zajezdnia Żoliborz 005 🚲 ♿
0:03 7
Kawęczyńska - Bazylika 2323 → Woronicza 013 🚲 ♿
23:41 17
PKP Służewiec 2326 → Zajezdnia Żoliborz 017 🚲 ♿
0:08 76
Fort Wola 2326 → Woronicza 018 🚲 ♿
0:02 9
Wiatraczna 2327 → Woronicza 012 🚲 ♿
0:12 33
Metro Młociny 2334 → Woronicza 022 🚲
0:02 9
P+R Al. Krakowska 2337 → Woronicza 012 🚲 ♿
0:24 17
Winnica 2339 → Woronicza 034 🚲 ♿
0:22 9
Wiatraczna 2347 → Woronicza 032 🚲 ♿
0:32 33
Metro Młociny 2354 → Woronicza 042 🚲 ♿
Razem 923 pozycje

17 relacji z tego przystanku