MZK.PLWarszawa
Serwis MZK.PL sponsorowany jest przez kapitalne programy Pakietu JZK® Firma 365.
Masz firmę? Mamy program dla Twojej firmy.
Przetestuj JZK® Firma 365.
 piątek, 1 IIIsobota, 2 IIIniedziela, 3 IIIponiedziałek, 4 III 

Odjazdy komunikacji miejskiej z przystanku Metro Słodowiec

rozkład jazdy obowiązuje 2024-03-01

04
4:10 4
Zajezdnia Żoliborz 402 → Żerań Wschodni 444 🚲
4:13 1
Zajezdnia Żoliborz 405 → Annopol 445 🚲 ♿
4:22 18
Zajezdnia Żoliborz 414 → Żerań FSO 445 🚲 ♿
4:30 4
Zajezdnia Żoliborz 422 → Żerań Wschodni 504 🚲 ♿
4:33 1
Zajezdnia Żoliborz 425 → Annopol 505 🚲 ♿
4:48 6
Zajezdnia Wola 429 → Metro Młociny 459 🚲 ♿
4:38 1
Zajezdnia Żoliborz 430 → Annopol 510 🚲 ♿
4:40 4
Zajezdnia Żoliborz 432 → Żerań Wschodni 514 🚲 ♿
5:10 17
Woronicza 434 → Winnica 531 🚲
4:42 17
Zajezdnia Żoliborz 434 → PKP Służewiec 523 🚲
4:42 18
Zajezdnia Żoliborz 434 → Żerań FSO 505 🚲 ♿
4:43 1
Zajezdnia Żoliborz 435 → Żerań Wschodni 520 🚲 ♿
4:44 4
Zajezdnia Żoliborz 436 → Wyścigi 530 🚲
4:58 6
Zajezdnia Wola 439 → Metro Młociny 509 🚲 ♿
4:48 1
Zajezdnia Żoliborz 440 → Annopol 521 🚲 ♿
4:51 1
Zajezdnia Żoliborz 443 → Pl. Narutowicza 517 🚲 ♿
4:56 15
Zajezdnia Żoliborz 448 → P+R Al. Krakowska 545 🚲 ♿
5:13 17
Winnica 453 → PKP Służewiec 555 🚲 ♿
5:30 17
Woronicza 454 → Winnica 551 🚲
5:03 1
Zajezdnia Żoliborz 455 → Żerań Wschodni 541 🚲 ♿
5:17 6
Zajezdnia Wola 458 → Metro Młociny 529 🚲 ♿
05
5:11 6
Metro Młociny 501 → Gocławek 554 🚲 ♿
5:11 17
Zajezdnia Żoliborz 503 → PKP Służewiec 553 🚲 ♿
5:16 15
Zajezdnia Żoliborz 508 → P+R Al. Krakowska 605 🚲 ♿
5:16 6
Zajezdnia Żoliborz 508 → Gocławek 559 🚲
5:16 1
Zajezdnia Żoliborz 508 → Banacha 548 🚲 ♿
5:18 4
Zajezdnia Żoliborz 510 → Żerań Wschodni 554 🚲 ♿
5:32 17
Winnica 512 → PKP Służewiec 614 🚲
5:50 17
Woronicza 513 → Winnica 612 🚲 ♿
5:26 17
Zajezdnia Żoliborz 518 → PKP Służewiec 608 🚲 ♿
5:45 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 518 → Metro Młociny 557 🚲 ♿
5:27 1
Zajezdnia Żoliborz 519 → Żerań Wschodni 605 🚲 ♿
5:27 18
Zajezdnia Żoliborz 519 → PKP Służewiec 620 🚲 ♿
5:31 6
Metro Młociny 521 → Gocławek 614 🚲 ♿
6:01 17
Woronicza 523 → Winnica 623 🚲
5:31 17
Zajezdnia Żoliborz 523 → PKP Służewiec 613 🚲 ♿
5:36 1
Zajezdnia Żoliborz 528 → Pl. Narutowicza 602 🚲 ♿
5:54 17
Winnica 533 → PKP Służewiec 636 🚲
6:17 17
PKP Służewiec 533 → Winnica 639 🚲 ♿
6:19 6
Gocławek 538 → Metro Młociny 631 🚲 ♿
5:49 6
Metro Młociny 539 → Gocławek 632 🚲 ♿
6:20 17
Woronicza 543 → Tarchomin Kościelny 637 🚲 ♿
5:56 17
Zajezdnia Żoliborz 548 → PKP Służewiec 638 🚲 ♿
6:15 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 548 → Metro Młociny 627 🚲 ♿
5:57 1
Zajezdnia Żoliborz 549 → Żerań Wschodni 635 🚲 ♿
6:02 6
Metro Młociny 552 → Gocławek 645 🚲 ♿
6:14 17
Winnica 553 → PKP Służewiec 656 🚲
6:38 17
PKP Służewiec 553 → Winnica 700 🚲
6:39 6
Gocławek 558 → Metro Młociny 651 🚲 ♿
6:36 17
Woronicza 559 → Winnica 658 🚲 ♿
06
6:08 17
Zajezdnia Żoliborz 600 → PKP Służewiec 651 🚲 ♿
6:11 18
Zajezdnia Żoliborz 603 → Żerań FSO 635 🚲 ♿
6:13 6
Metro Młociny 603 → Gocławek 656 🚲 ♿
6:28 17
Winnica 607 → PKP Służewiec 711 🚲 ♿
6:45 17
Woronicza 608 → Tarchomin Kościelny 702 🚲 ♿
6:16 1
Zajezdnia Żoliborz 608 → Annopol 649 🚲 ♿
6:35 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 608 → Metro Młociny 647 🚲 ♿
6:58 17
PKP Służewiec 613 → Winnica 720 🚲
6:21 4
Zajezdnia Żoliborz 613 → Wyścigi 708 🚲 ♿
6:23 1
Zajezdnia Żoliborz 615 → Żerań Wschodni 701 🚲 ♿
6:27 6
Metro Młociny 617 → Gocławek 711 🚲 ♿
6:59 6
Gocławek 618 → Metro Młociny 711 🚲 ♿
6:40 17
Winnica 619 → PKP Służewiec 726 🚲
7:01 17
Woronicza 624 → Winnica 724 🚲 ♿
6:43 17
Tarchomin Kościelny 626 → PKP Służewiec 729 🚲 ♿
6:37 6
Metro Młociny 627 → Gocławek 722 🚲 ♿
6:36 15
Zajezdnia Żoliborz 628 → P+R Al. Krakowska 729 🚲 ♿
7:13 17
PKP Służewiec 628 → Winnica 736 🚲
6:37 1
Zajezdnia Żoliborz 629 → Pl. Narutowicza 705 🚲 ♿
6:53 17
Winnica 632 → PKP Służewiec 739 🚲 ♿
7:15 6
Gocławek 634 → Metro Młociny 727 🚲 ♿
7:19 17
PKP Służewiec 634 → Tarchomin Kościelny 737 🚲 ♿
6:45 6
Metro Młociny 635 → Gocławek 730 🚲 ♿
6:44 4
Zajezdnia Żoliborz 636 → Wyścigi 733 🚲 ♿
6:48 1
Zajezdnia Żoliborz 640 → Żerań Wschodni 726 🚲 ♿
7:25 17
PKP Służewiec 640 → Winnica 748 🚲 ♿
7:02 6
Zajezdnia Wola 642 → Metro Młociny 714 🚲 ♿
6:53 6
Metro Młociny 643 → Gocławek 738 🚲 ♿
7:05 17
Winnica 644 → PKP Służewiec 751 🚲
7:29 6
Gocławek 647 → Metro Młociny 741 🚲
6:56 18
Zajezdnia Żoliborz 648 → Żerań FSO 721 🚲
7:06 17
Tarchomin Kościelny 649 → PKP Służewiec 752 🚲 ♿
7:01 6
Metro Młociny 651 → Gocławek 746 🚲 ♿
7:00 1
Zajezdnia Żoliborz 652 → Żerań Wschodni 738 🚲 ♿
7:37 17
PKP Służewiec 652 → Winnica 800 🚲
7:15 17
Winnica 654 → PKP Służewiec 801 🚲
7:45 17
PKP Służewiec 659 → Tarchomin Kościelny 803 🚲 ♿
7:09 6
Metro Młociny 659 → Gocławek 754 🚲
07
7:43 6
Gocławek 700 → Metro Młociny 755 🚲 ♿
7:23 17
Winnica 702 → PKP Służewiec 809 🚲 ♿
7:23 17
Tarchomin Kościelny 706 → PKP Służewiec 809 🚲 ♿
7:53 17
PKP Służewiec 706 → Winnica 816 🚲 ♿
7:17 6
Metro Młociny 707 → Gocławek 802 🚲 ♿
7:31 17
Winnica 710 → PKP Służewiec 817 🚲
7:55 6
Gocławek 712 → Metro Młociny 807 🚲 ♿
7:25 6
Metro Młociny 715 → Gocławek 810 🚲 ♿
7:39 17
Winnica 718 → PKP Służewiec 825 🚲 ♿
8:05 17
PKP Służewiec 718 → Winnica 828 🚲
7:39 17
Tarchomin Kościelny 722 → PKP Służewiec 825 🚲 ♿
8:10 17
PKP Służewiec 723 → Tarchomin Kościelny 828 🚲 ♿
7:33 6
Metro Młociny 723 → Gocławek 818 🚲
8:07 6
Gocławek 724 → Metro Młociny 819 🚲 ♿
7:47 17
Winnica 726 → PKP Służewiec 833 🚲
8:15 17
PKP Służewiec 728 → Winnica 838 🚲 ♿
7:41 6
Metro Młociny 731 → Gocławek 826 🚲 ♿
8:15 6
Gocławek 732 → Metro Młociny 827 🚲 ♿
7:55 17
Winnica 734 → PKP Służewiec 841 🚲 ♿
8:23 17
PKP Służewiec 736 → Winnica 846 🚲
7:55 17
Tarchomin Kościelny 738 → PKP Służewiec 841 🚲 ♿
7:49 6
Metro Młociny 739 → Gocławek 834 🚲 ♿
8:23 6
Gocławek 740 → Metro Młociny 835 🚲 ♿
8:27 17
PKP Służewiec 740 → Tarchomin Kościelny 845 🚲 ♿
8:03 17
Winnica 742 → PKP Służewiec 849 🚲 ♿
8:31 17
PKP Służewiec 744 → Winnica 854 🚲
7:57 6
Metro Młociny 747 → Gocławek 842 🚲 ♿
8:31 6
Gocławek 748 → Metro Młociny 843 🚲 ♿
8:11 17
Winnica 750 → PKP Służewiec 857 🚲
8:39 17
PKP Służewiec 752 → Winnica 902 🚲 ♿
8:11 17
Tarchomin Kościelny 754 → PKP Służewiec 857 🚲 ♿
8:05 6
Metro Młociny 755 → Gocławek 850 🚲 ♿
8:39 6
Gocławek 756 → Metro Młociny 851 🚲 ♿
8:43 17
PKP Służewiec 756 → Tarchomin Kościelny 901 🚲 ♿
8:19 17
Winnica 758 → PKP Służewiec 905 🚲 ♿
08
8:47 17
PKP Służewiec 800 → Winnica 910 🚲
8:13 6
Metro Młociny 803 → Gocławek 858 🚲 ♿
8:47 6
Gocławek 804 → Metro Młociny 859 🚲 ♿
8:27 17
Winnica 806 → PKP Służewiec 913 🚲 ♿
8:55 17
PKP Służewiec 808 → Winnica 918 🚲 ♿
8:27 17
Tarchomin Kościelny 810 → PKP Służewiec 913 🚲 ♿
8:21 6
Metro Młociny 811 → Gocławek 906 🚲 ♿
8:55 6
Gocławek 812 → Metro Młociny 907 🚲 ♿
8:59 17
PKP Służewiec 812 → Tarchomin Kościelny 917 🚲 ♿
8:35 17
Winnica 814 → PKP Służewiec 921 🚲
9:03 17
PKP Służewiec 816 → Winnica 926 🚲 ♿
8:29 6
Metro Młociny 819 → Gocławek 914 🚲 ♿
9:03 6
Gocławek 820 → Metro Młociny 915 🚲 ♿
8:43 17
Winnica 822 → PKP Służewiec 929 🚲 ♿
9:11 17
PKP Służewiec 824 → Winnica 934 🚲 ♿
8:43 17
Tarchomin Kościelny 826 → PKP Służewiec 929 🚲 ♿
8:37 6
Metro Młociny 827 → Gocławek 922 🚲 ♿
9:11 6
Gocławek 828 → Metro Młociny 923 🚲 ♿
9:15 17
PKP Służewiec 828 → Tarchomin Kościelny 933 🚲 ♿
8:51 17
Winnica 830 → PKP Służewiec 937 🚲
9:19 17
PKP Służewiec 832 → Winnica 942 🚲
8:45 6
Metro Młociny 835 → Gocławek 930 🚲 ♿
9:19 6
Gocławek 836 → Metro Młociny 931 🚲
8:59 17
Winnica 838 → PKP Służewiec 945 🚲
9:27 17
PKP Służewiec 840 → Winnica 950 🚲
8:59 17
Tarchomin Kościelny 842 → PKP Służewiec 945 🚲 ♿
8:53 6
Metro Młociny 843 → Gocławek 938 🚲 ♿
9:27 6
Gocławek 844 → Metro Młociny 939 🚲 ♿
9:31 17
PKP Służewiec 844 → Zajezdnia Żoliborz 940 🚲 ♿
9:07 17
Winnica 846 → PKP Służewiec 952 🚲 ♿
9:35 17
PKP Służewiec 848 → Winnica 958 🚲 ♿
9:01 6
Metro Młociny 851 → Gocławek 946 🚲 ♿
9:35 6
Gocławek 852 → Metro Młociny 947 🚲 ♿
9:46 15
P+R Al. Krakowska 852 → Zajezdnia Żoliborz 955 🚲 ♿
9:15 17
Winnica 854 → PKP Służewiec 1000 🚲
9:43 17
PKP Służewiec 856 → Winnica 1006 🚲
9:14 17
Tarchomin Kościelny 857 → Woronicza 953 🚲 ♿
09
9:43 6
Gocławek 900 → Metro Młociny 955 🚲
9:47 17
PKP Służewiec 900 → Tarchomin Kościelny 1005 🚲 ♿
9:23 17
Winnica 902 → PKP Służewiec 1008 🚲 ♿
9:13 6
Metro Młociny 903 → Gocławek 957 🚲 ♿
9:51 17
PKP Służewiec 904 → Winnica 1014 🚲 ♿
9:51 6
Gocławek 908 → Metro Młociny 1003 🚲 ♿
9:30 17
Winnica 909 → PKP Służewiec 1015 🚲 ♿
9:59 17
PKP Służewiec 912 → Winnica 1022 🚲
9:31 17
Tarchomin Kościelny 914 → PKP Służewiec 1016 🚲 ♿
9:25 6
Metro Młociny 915 → Gocławek 1009 🚲 ♿
9:59 6
Gocławek 916 → Metro Młociny 1011 🚲 ♿
10:03 17
PKP Służewiec 916 → Zajezdnia Żoliborz 1012 🚲 ♿
9:40 17
Winnica 919 → PKP Służewiec 1025 🚲 ♿
9:56 1
Żerań Wschodni 919 → Zajezdnia Żoliborz 1005 🚲 ♿
10:07 17
PKP Służewiec 920 → Winnica 1030 🚲 ♿
10:07 6
Gocławek 924 → Metro Młociny 1019 🚲 ♿
9:37 6
Metro Młociny 927 → Gocławek 1021 🚲 ♿
10:17 17
PKP Służewiec 930 → Winnica 1040 🚲 ♿
9:52 17
Winnica 931 → PKP Służewiec 1037 🚲
10:16 6
Gocławek 934 → Metro Młociny 1028 🚲 ♿
10:21 17
PKP Służewiec 934 → Zajezdnia Żoliborz 1030 🚲
9:49 6
Metro Młociny 939 → Gocławek 1033 🚲 ♿
9:56 17
Tarchomin Kościelny 939 → Woronicza 1035 🚲 ♿
10:29 17
PKP Służewiec 942 → Winnica 1052 🚲 ♿
10:04 17
Winnica 943 → PKP Służewiec 1049 🚲 ♿
10:20 1
Żerań Wschodni 943 → Zajezdnia Żoliborz 1029 🚲 ♿
10:29 6
Gocławek 947 → Metro Młociny 1041 🚲 ♿
10:01 6
Metro Młociny 951 → Gocławek 1045 🚲 ♿
10:41 17
PKP Służewiec 954 → Winnica 1104 🚲 ♿
10:16 17
Winnica 955 → PKP Służewiec 1101 🚲 ♿
10:40 6
Gocławek 958 → Metro Młociny 1052 🚲 ♿
10:34 4
Żerań Wschodni 959 → Zajezdnia Żoliborz 1043 🚲
10
10:13 6
Metro Młociny 1003 → Gocławek 1057 🚲 ♿
10:28 18
Żerań FSO 1004 → Zajezdnia Żoliborz 1037 🚲
10:53 17
PKP Służewiec 1006 → Winnica 1116 🚲 ♿
10:28 17
Winnica 1007 → PKP Służewiec 1113 🚲
10:53 6
Gocławek 1011 → Metro Młociny 1105 🚲 ♿
10:46 4
Żerań Wschodni 1011 → Zajezdnia Żoliborz 1055 🚲
10:25 6
Metro Młociny 1015 → Gocławek 1109 🚲 ♿
11:05 17
PKP Służewiec 1018 → Winnica 1128 🚲
10:40 17
Winnica 1019 → PKP Służewiec 1125 🚲 ♿
11:05 6
Gocławek 1023 → Metro Młociny 1117 🚲 ♿
10:37 6
Metro Młociny 1027 → Gocławek 1121 🚲 ♿
11:17 17
PKP Służewiec 1030 → Winnica 1140 🚲 ♿
10:52 17
Winnica 1031 → PKP Służewiec 1137 🚲 ♿
11:17 6
Gocławek 1035 → Metro Młociny 1129 🚲 ♿
10:49 6
Metro Młociny 1039 → Gocławek 1133 🚲 ♿
11:29 17
PKP Służewiec 1042 → Winnica 1152 🚲 ♿
11:04 17
Winnica 1043 → PKP Służewiec 1149 🚲 ♿
11:29 6
Gocławek 1047 → Metro Młociny 1141 🚲 ♿
11:01 6
Metro Młociny 1051 → Gocławek 1145 🚲 ♿
11:41 17
PKP Służewiec 1054 → Winnica 1204 🚲 ♿
11:16 17
Winnica 1055 → PKP Służewiec 1201 🚲 ♿
11:41 6
Gocławek 1059 → Metro Młociny 1153 🚲 ♿
11
11:13 6
Metro Młociny 1103 → Gocławek 1157 🚲 ♿
11:53 17
PKP Służewiec 1106 → Winnica 1216 🚲 ♿
11:28 17
Winnica 1107 → PKP Służewiec 1213 🚲 ♿
11:53 6
Gocławek 1111 → Metro Młociny 1205 🚲 ♿
11:25 6
Metro Młociny 1115 → Gocławek 1209 🚲 ♿
12:05 17
PKP Służewiec 1118 → Winnica 1228 🚲
11:40 17
Winnica 1119 → PKP Służewiec 1225 🚲
12:05 6
Gocławek 1123 → Metro Młociny 1217 🚲 ♿
11:37 6
Metro Młociny 1127 → Gocławek 1221 🚲 ♿
12:17 17
PKP Służewiec 1130 → Winnica 1240 🚲 ♿
11:52 17
Winnica 1131 → PKP Służewiec 1237 🚲 ♿
12:17 6
Gocławek 1135 → Metro Młociny 1229 🚲 ♿
11:49 6
Metro Młociny 1139 → Gocławek 1233 🚲 ♿
12:29 17
PKP Służewiec 1142 → Winnica 1252 🚲 ♿
12:04 17
Winnica 1143 → PKP Służewiec 1249 🚲 ♿
12:29 6
Gocławek 1147 → Metro Młociny 1241 🚲 ♿
12:01 6
Metro Młociny 1151 → Gocławek 1245 🚲 ♿
12:41 17
PKP Służewiec 1154 → Winnica 1304 🚲
12:16 17
Winnica 1155 → PKP Służewiec 1301 🚲 ♿
12:41 6
Gocławek 1159 → Metro Młociny 1253 🚲 ♿
12
12:13 6
Metro Młociny 1203 → Gocławek 1257 🚲 ♿
12:53 17
PKP Służewiec 1206 → Winnica 1316 🚲 ♿
12:28 17
Winnica 1207 → PKP Służewiec 1313 🚲 ♿
12:53 6
Gocławek 1211 → Metro Młociny 1305 🚲 ♿
12:25 6
Metro Młociny 1215 → Gocławek 1309 🚲 ♿
13:05 17
PKP Służewiec 1218 → Winnica 1328 🚲 ♿
12:40 17
Winnica 1219 → PKP Służewiec 1325 🚲
13:05 6
Gocławek 1223 → Metro Młociny 1317 🚲 ♿
12:37 6
Metro Młociny 1227 → Gocławek 1321 🚲 ♿
13:17 17
PKP Służewiec 1230 → Winnica 1340 🚲 ♿
12:52 17
Winnica 1231 → PKP Służewiec 1337 🚲 ♿
13:17 6
Gocławek 1235 → Metro Młociny 1329 🚲 ♿
12:49 6
Metro Młociny 1239 → Gocławek 1333 🚲 ♿
13:29 17
PKP Służewiec 1242 → Winnica 1352 🚲 ♿
13:04 17
Winnica 1243 → PKP Służewiec 1349 🚲 ♿
13:29 6
Gocławek 1247 → Metro Młociny 1341 🚲 ♿
13:01 6
Metro Młociny 1251 → Gocławek 1345 🚲 ♿
13:41 17
PKP Służewiec 1254 → Winnica 1404 🚲 ♿
13:16 17
Winnica 1255 → PKP Służewiec 1401 🚲
13:41 6
Gocławek 1259 → Metro Młociny 1353 🚲 ♿
13
13:13 6
Metro Młociny 1303 → Gocławek 1357 🚲 ♿
13:53 17
PKP Służewiec 1306 → Winnica 1416 🚲
13:28 17
Winnica 1307 → PKP Służewiec 1413 🚲 ♿
13:53 6
Gocławek 1311 → Metro Młociny 1405 🚲 ♿
13:25 6
Metro Młociny 1315 → Gocławek 1409 🚲 ♿
14:05 17
PKP Służewiec 1318 → Winnica 1428 🚲 ♿
13:40 17
Winnica 1319 → PKP Służewiec 1425 🚲 ♿
14:05 6
Gocławek 1323 → Metro Młociny 1417 🚲 ♿
13:37 6
Metro Młociny 1327 → Gocławek 1421 🚲 ♿
14:17 17
PKP Służewiec 1330 → Winnica 1440 🚲 ♿
13:52 17
Winnica 1331 → PKP Służewiec 1437 🚲 ♿
14:17 6
Gocławek 1335 → Metro Młociny 1429 🚲 ♿
13:49 6
Metro Młociny 1339 → Gocławek 1433 🚲 ♿
13:48 17
Zajezdnia Żoliborz 1340 → PKP Służewiec 1433 🚲
14:29 17
PKP Służewiec 1342 → Winnica 1452 🚲 ♿
14:04 17
Winnica 1343 → PKP Służewiec 1450 🚲 ♿
14:29 6
Gocławek 1347 → Metro Młociny 1441 🚲 ♿
13:57 4
Zajezdnia Żoliborz 1349 → Wyścigi 1445 🚲
14:01 6
Metro Młociny 1351 → Gocławek 1445 🚲 ♿
14:41 17
PKP Służewiec 1354 → Winnica 1504 🚲 ♿
14:16 17
Winnica 1355 → PKP Służewiec 1502 🚲 ♿
14:41 6
Gocławek 1359 → Metro Młociny 1453 🚲 ♿
14
14:13 6
Metro Młociny 1403 → Gocławek 1458 🚲 ♿
14:12 1
Zajezdnia Żoliborz 1404 → Żerań Wschodni 1450 🚲 ♿
14:53 17
PKP Służewiec 1406 → Winnica 1516 🚲
14:28 17
Winnica 1407 → PKP Służewiec 1514 🚲
14:18 6
Zajezdnia Żoliborz 1410 → Gocławek 1503 🚲
14:53 6
Gocławek 1411 → Metro Młociny 1505 🚲 ♿
14:20 4
Zajezdnia Żoliborz 1412 → Wyścigi 1509 🚲
14:25 6
Metro Młociny 1415 → Gocławek 1510 🚲 ♿
15:05 17
PKP Służewiec 1418 → Winnica 1528 🚲 ♿
14:40 17
Winnica 1419 → PKP Służewiec 1526 🚲 ♿
14:30 17
Zajezdnia Żoliborz 1422 → PKP Służewiec 1516 🚲 ♿
15:05 6
Gocławek 1423 → Metro Młociny 1517 🚲 ♿
14:37 6
Metro Młociny 1427 → Gocławek 1522 🚲 ♿
14:36 1
Zajezdnia Żoliborz 1428 → Żerań Wschodni 1514 🚲 ♿
15:17 17
PKP Służewiec 1430 → Winnica 1540 🚲 ♿
14:52 17
Winnica 1431 → PKP Służewiec 1538 🚲 ♿
14:39 18
Zajezdnia Żoliborz 1431 → PKP Służewiec 1535 🚲
14:45 6
Metro Młociny 1435 → Gocławek 1530 🚲 ♿
15:19 6
Gocławek 1436 → Metro Młociny 1531 🚲 ♿
15:29 17
PKP Służewiec 1442 → Winnica 1552 🚲
15:10 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 1442 → Metro Młociny 1522 🚲 ♿
14:53 6
Metro Młociny 1443 → Gocławek 1538 🚲 ♿
15:05 17
Winnica 1444 → PKP Służewiec 1551 🚲 ♿
15:25 17
Woronicza 1446 → Tarchomin Kościelny 1543 🚲 ♿
15:31 6
Gocławek 1448 → Metro Młociny 1543 🚲 ♿
15:01 6
Metro Młociny 1451 → Gocławek 1546 🚲
15:15 17
Winnica 1454 → PKP Służewiec 1601 🚲 ♿
15:41 17
PKP Służewiec 1454 → Winnica 1604 🚲 ♿
15:09 6
Metro Młociny 1459 → Gocławek 1554 🚲 ♿
15:07 15
Zajezdnia Żoliborz 1459 → P+R Al. Krakowska 1600 🚲
15
15:43 6
Gocławek 1500 → Metro Młociny 1555 🚲 ♿
15:23 17
Winnica 1502 → PKP Służewiec 1609 🚲
15:51 17
PKP Służewiec 1504 → Winnica 1614 🚲 ♿
15:34 6
Dw. Wschodni (Kijowska) 1506 → Metro Młociny 1546 🚲 ♿
15:17 6
Metro Młociny 1507 → Gocławek 1602 🚲 ♿
15:55 17
PKP Służewiec 1508 → Tarchomin Kościelny 1613 🚲 ♿
15:31 17
Winnica 1510 → PKP Służewiec 1617 🚲 ♿
15:55 6
Gocławek 1512 → Metro Młociny 1607 🚲 ♿
15:59 17
PKP Służewiec 1512 → Winnica 1622 🚲 ♿
15:22 17
Zajezdnia Żoliborz 1514 → PKP Służewiec 1608 🚲 ♿
15:25 6
Metro Młociny 1515 → Gocławek 1610 🚲 ♿
15:39 17
Winnica 1518 → PKP Służewiec 1625 🚲
16:07 17
PKP Służewiec 1520 → Winnica 1630 🚲
15:33 6
Metro Młociny 1523 → Gocławek 1618 🚲 ♿
15:31 15
Zajezdnia Żoliborz 1523 → P+R Al. Krakowska 1624 🚲
16:07 6
Gocławek 1524 → Metro Młociny 1619 🚲 ♿
16:11 17
PKP Służewiec 1524 → Tarchomin Kościelny 1629 🚲 ♿
15:47 17
Winnica 1526 → PKP Służewiec 1633 🚲 ♿
16:15 17
PKP Służewiec 1528 → Winnica 1638 🚲 ♿
15:41 6
Metro Młociny 1531 → Gocławek 1626 🚲 ♿
16:15 6
Gocławek 1532 → Metro Młociny 1627 🚲 ♿
15:55 17
Winnica 1534 → PKP Służewiec 1641 🚲
16:23 17
PKP Służewiec 1536 → Winnica 1646 🚲
15:55 17
Tarchomin Kościelny 1538 → PKP Służewiec 1641 🚲 ♿
15:49 6
Metro Młociny 1539 → Gocławek 1634 🚲 ♿
16:23 6
Gocławek 1540 → Metro Młociny 1635 🚲 ♿
16:19 17
Woronicza 1540 → Tarchomin Kościelny 1637 🚲 ♿
16:03 17
Winnica 1542 → PKP Służewiec 1649 🚲
16:31 17
PKP Służewiec 1544 → Winnica 1654 🚲 ♿
15:57 6
Metro Młociny 1547 → Gocławek 1642 🚲 ♿
16:31 6
Gocławek 1548 → Metro Młociny 1643 🚲
16:11 17
Winnica 1550 → PKP Służewiec 1657 🚲 ♿
16:39 17
PKP Służewiec 1552 → Winnica 1702 🚲
16:11 17
Tarchomin Kościelny 1554 → PKP Służewiec 1657 🚲 ♿
16:05 6
Metro Młociny 1555 → Gocławek 1650 🚲 ♿
16:39 6
Gocławek 1556 → Metro Młociny 1651 🚲 ♿
16:43 17
PKP Służewiec 1556 → Tarchomin Kościelny 1701 🚲 ♿
16:19 17
Winnica 1558 → PKP Służewiec 1705 🚲 ♿
16
16:47 17
PKP Służewiec 1600 → Winnica 1710 🚲
16:13 6
Metro Młociny 1603 → Gocławek 1658 🚲 ♿
16:47 6
Gocławek 1604 → Metro Młociny 1659 🚲 ♿
16:27 17
Winnica 1606 → PKP Służewiec 1713 🚲 ♿
16:55 17
PKP Służewiec 1608 → Winnica 1718 🚲 ♿
16:27 17
Tarchomin Kościelny 1610 → PKP Służewiec 1713 🚲 ♿
16:21 6
Metro Młociny 1611 → Gocławek 1706 🚲 ♿
16:55 6
Gocławek 1612 → Metro Młociny 1707 🚲 ♿
16:59 17
PKP Służewiec 1612 → Tarchomin Kościelny 1717 🚲 ♿
16:35 17
Winnica 1614 → PKP Służewiec 1721 🚲
17:03 17
PKP Służewiec 1616 → Winnica 1726 🚲 ♿
16:29 6
Metro Młociny 1619 → Gocławek 1714 🚲
17:03 6
Gocławek 1620 → Metro Młociny 1715 🚲 ♿
16:43 17
Winnica 1622 → PKP Służewiec 1729 🚲 ♿
17:11 17
PKP Służewiec 1624 → Winnica 1734 🚲
16:43 17
Tarchomin Kościelny 1626 → PKP Służewiec 1729 🚲 ♿
16:37 6
Metro Młociny 1627 → Gocławek 1722 🚲 ♿
17:11 6
Gocławek 1628 → Metro Młociny 1723 🚲
17:15 17
PKP Służewiec 1628 → Tarchomin Kościelny 1733 🚲 ♿
16:51 17
Winnica 1630 → PKP Służewiec 1737 🚲
17:19 17
PKP Służewiec 1632 → Winnica 1742 🚲 ♿
16:45 6
Metro Młociny 1635 → Gocławek 1730 🚲 ♿
17:19 6
Gocławek 1636 → Metro Młociny 1731 🚲 ♿
16:59 17
Winnica 1638 → PKP Służewiec 1745 🚲 ♿
17:27 17
PKP Służewiec 1640 → Winnica 1750 🚲 ♿
16:59 17
Tarchomin Kościelny 1642 → PKP Służewiec 1745 🚲 ♿
16:53 6
Metro Młociny 1643 → Gocławek 1738 🚲 ♿
17:27 6
Gocławek 1644 → Metro Młociny 1739 🚲 ♿
17:31 17
PKP Służewiec 1644 → Tarchomin Kościelny 1749 🚲 ♿
17:07 17
Winnica 1646 → PKP Służewiec 1753 🚲
17:35 17
PKP Służewiec 1648 → Winnica 1758 🚲
17:01 6
Metro Młociny 1651 → Gocławek 1746 🚲 ♿
17:35 6
Gocławek 1652 → Metro Młociny 1747 🚲 ♿
17:15 17
Winnica 1654 → PKP Służewiec 1801 🚲
17:43 17
PKP Służewiec 1656 → Winnica 1806 🚲 ♿
17:15 17
Tarchomin Kościelny 1658 → PKP Służewiec 1801 🚲 ♿
17:09 6
Metro Młociny 1659 → Gocławek 1754 🚲
17
17:43 6
Gocławek 1700 → Metro Młociny 1755 🚲 ♿
17:47 17
PKP Służewiec 1700 → Tarchomin Kościelny 1805 🚲 ♿
17:23 17
Winnica 1702 → PKP Służewiec 1809 🚲 ♿
17:51 17
PKP Służewiec 1704 → Winnica 1814 🚲
17:17 6
Metro Młociny 1707 → Gocławek 1802 🚲 ♿
17:51 6
Gocławek 1708 → Metro Młociny 1803 🚲 ♿
17:31 17
Winnica 1710 → PKP Służewiec 1817 🚲 ♿
17:59 17
PKP Służewiec 1712 → Winnica 1822 🚲 ♿
17:31 17
Tarchomin Kościelny 1714 → PKP Służewiec 1817 🚲 ♿
17:25 6
Metro Młociny 1715 → Gocławek 1810 🚲 ♿
17:59 6
Gocławek 1716 → Metro Młociny 1811 🚲 ♿
18:03 17
PKP Służewiec 1716 → Tarchomin Kościelny 1821 🚲 ♿
17:39 17
Winnica 1718 → Woronicza 1819 🚲
18:07 17
PKP Służewiec 1720 → Winnica 1830 🚲
17:33 6
Metro Młociny 1723 → Gocławek 1818 🚲 ♿
18:07 6
Gocławek 1724 → Metro Młociny 1819 🚲 ♿
17:47 17
Winnica 1726 → PKP Służewiec 1833 🚲 ♿
18:15 17
PKP Służewiec 1728 → Winnica 1838 🚲
17:47 17
Tarchomin Kościelny 1730 → PKP Służewiec 1833 🚲 ♿
17:41 6
Metro Młociny 1731 → Gocławek 1826 🚲 ♿
18:15 6
Gocławek 1732 → Metro Młociny 1827 🚲 ♿
18:19 17
PKP Służewiec 1732 → Tarchomin Kościelny 1837 🚲 ♿
17:55 17
Winnica 1734 → PKP Służewiec 1841 🚲 ♿
18:23 17
PKP Służewiec 1736 → Winnica 1846 🚲 ♿
17:49 6
Metro Młociny 1739 → Gocławek 1834 🚲 ♿
18:23 6
Gocławek 1740 → Metro Młociny 1835 🚲 ♿
18:03 17
Winnica 1742 → Woronicza 1843 🚲
18:31 17
PKP Służewiec 1744 → Winnica 1854 🚲 ♿
18:03 17
Tarchomin Kościelny 1746 → PKP Służewiec 1848 🚲 ♿
17:57 6
Metro Młociny 1747 → Gocławek 1842 🚲 ♿
18:31 6
Gocławek 1748 → Metro Młociny 1843 🚲 ♿
18:35 17
PKP Służewiec 1748 → Tarchomin Kościelny 1853 🚲 ♿
18:11 17
Winnica 1750 → PKP Służewiec 1856 🚲 ♿
18:39 17
PKP Służewiec 1752 → Winnica 1902 🚲 ♿
18:05 6
Metro Młociny 1755 → Gocławek 1850 🚲 ♿
18:39 6
Gocławek 1756 → Metro Młociny 1851 🚲
18:19 17
Winnica 1758 → PKP Służewiec 1904 🚲
18
18:47 17
PKP Służewiec 1800 → Winnica 1910 🚲
18:19 17
Tarchomin Kościelny 1802 → PKP Służewiec 1904 🚲 ♿
18:13 6
Metro Młociny 1803 → Gocławek 1857 🚲 ♿
18:47 6
Gocławek 1804 → Metro Młociny 1859 🚲 ♿
18:51 17
PKP Służewiec 1804 → Tarchomin Kościelny 1909 🚲 ♿
18:29 17
Winnica 1808 → PKP Służewiec 1914 🚲 ♿
18:55 17
PKP Służewiec 1808 → Winnica 1918 🚲 ♿
18:32 17
Winnica 1811 → Woronicza 1911 🚲
18:55 6
Gocławek 1812 → Metro Młociny 1907 🚲 ♿
18:25 6
Metro Młociny 1815 → Gocławek 1909 🚲 ♿
19:03 17
PKP Służewiec 1816 → Winnica 1926 🚲
19:03 6
Gocławek 1820 → Metro Młociny 1915 🚲 ♿
18:41 17
Winnica 1820 → PKP Służewiec 1926 🚲
19:07 17
PKP Służewiec 1820 → Tarchomin Kościelny 1925 🚲 ♿
18:31 6
Metro Młociny 1821 → Rogalińska 1853 🚲 ♿
19:11 17
PKP Służewiec 1824 → Winnica 1934 🚲 ♿
18:43 17
Tarchomin Kościelny 1826 → PKP Służewiec 1928 🚲 ♿
18:37 6
Metro Młociny 1827 → Gocławek 1921 🚲
19:09 6
Gocławek 1827 → Metro Młociny 1921 🚲 ♿
18:52 17
Winnica 1831 → PKP Służewiec 1937 🚲 ♿
19:19 17
PKP Służewiec 1832 → Winnica 1942 🚲
19:17 6
Gocławek 1835 → Metro Młociny 1929 🚲
19:23 17
PKP Służewiec 1836 → Tarchomin Kościelny 1941 🚲 ♿
18:49 6
Metro Młociny 1839 → Gocławek 1933 🚲 ♿
19:27 17
PKP Służewiec 1840 → Winnica 1950 🚲
19:04 17
Winnica 1843 → PKP Służewiec 1949 🚲 ♿
18:55 6
Metro Młociny 1845 → Rogalińska 1917 🚲 ♿
19:28 6
Gocławek 1846 → Metro Młociny 1940 🚲 ♿
19:35 17
PKP Służewiec 1848 → Winnica 1958 🚲 ♿
19:07 17
Tarchomin Kościelny 1850 → PKP Służewiec 1952 🚲 ♿
19:01 6
Metro Młociny 1851 → Gocławek 1945 🚲 ♿
19:33 6
Gocławek 1851 → Zajezdnia Żoliborz 1942 🚲 ♿
19:39 17
PKP Służewiec 1852 → Tarchomin Kościelny 1957 🚲 ♿
19:16 18
Żerań FSO 1852 → Zajezdnia Żoliborz 1925 🚲 ♿
19:32 1
Żerań Wschodni 1855 → Zajezdnia Żoliborz 1941 🚲 ♿
19:16 17
Winnica 1855 → PKP Służewiec 2001 🚲
19:43 17
PKP Służewiec 1856 → Winnica 2006 🚲 ♿
19:41 6
Gocławek 1859 → Metro Młociny 1953 🚲 ♿
19:34 4
Żerań Wschodni 1859 → Zajezdnia Żoliborz 1943 🚲
19
19:55 15
P+R Al. Krakowska 1901 → Zajezdnia Żoliborz 2004 🚲 ♿
19:13 6
Metro Młociny 1903 → Gocławek 1957 🚲 ♿
19:53 17
PKP Służewiec 1906 → Winnica 2016 🚲 ♿
19:28 17
Winnica 1907 → PKP Służewiec 2013 🚲
19:52 6
Gocławek 1910 → Metro Młociny 2004 🚲 ♿
19:28 17
Tarchomin Kościelny 1911 → Woronicza 2007 🚲 ♿
19:25 6
Metro Młociny 1915 → Gocławek 2009 🚲
19:40 18
Żerań FSO 1916 → Zajezdnia Żoliborz 1949 🚲 ♿
20:05 17
PKP Służewiec 1918 → Winnica 2028 🚲 ♿
19:40 17
Winnica 1919 → PKP Służewiec 2025 🚲 ♿
19:56 1
Żerań Wschodni 1919 → Zajezdnia Żoliborz 2005 🚲 ♿
20:05 6
Gocławek 1923 → Metro Młociny 2017 🚲 ♿
19:45 17
Winnica 1924 → Woronicza 2024 🚲
20:13 17
PKP Służewiec 1926 → Zajezdnia Żoliborz 2022 🚲 ♿
19:37 6
Metro Młociny 1927 → Gocławek 2021 🚲 ♿
20:17 17
PKP Służewiec 1930 → Winnica 2040 🚲 ♿
19:52 17
Winnica 1931 → PKP Służewiec 2036 🚲
19:51 17
Tarchomin Kościelny 1934 → Woronicza 2029 🚲 ♿
20:17 6
Gocławek 1935 → Metro Młociny 2029 🚲 ♿
19:49 6
Metro Młociny 1939 → Gocławek 2033 🚲 ♿
20:29 17
PKP Służewiec 1942 → Winnica 2052 🚲
20:05 17
Winnica 1944 → PKP Służewiec 2048 🚲 ♿
20:29 6
Gocławek 1947 → Metro Młociny 2041 🚲 ♿
20:01 6
Metro Młociny 1951 → Gocławek 2044 🚲 ♿
20:41 17
PKP Służewiec 1954 → Winnica 2103 🚲 ♿
20:16 17
Winnica 1955 → PKP Służewiec 2058 🚲 ♿
20:41 6
Gocławek 1959 → Metro Młociny 2053 🚲 ♿
20
20:14 6
Metro Młociny 2004 → Gocławek 2057 🚲 ♿
20:53 17
PKP Służewiec 2006 → Winnica 2115 🚲
20:28 17
Winnica 2007 → PKP Służewiec 2110 🚲 ♿
20:51 6
Gocławek 2010 → Metro Młociny 2103 🚲
20:22 6
Metro Młociny 2012 → Wojnicka 2051 🚲 ♿
21:05 17
PKP Służewiec 2018 → Winnica 2127 🚲 ♿
20:40 17
Winnica 2019 → PKP Służewiec 2122 🚲 ♿
20:31 6
Metro Młociny 2021 → Gocławek 2114 🚲 ♿
21:03 6
Gocławek 2022 → Metro Młociny 2115 🚲 ♿
21:15 17
PKP Służewiec 2029 → Winnica 2137 🚲 ♿
21:12 6
Gocławek 2031 → Zajezdnia Żoliborz 2121 🚲 ♿
21:08 1
Żerań Wschodni 2031 → Zajezdnia Żoliborz 2117 🚲 ♿
20:54 17
Winnica 2033 → PKP Służewiec 2136 🚲 ♿
21:20 6
Gocławek 2039 → Metro Młociny 2132 🚲 ♿
21:25 17
PKP Służewiec 2040 → Winnica 2147 🚲
20:51 6
Metro Młociny 2041 → Gocławek 2134 🚲 ♿
21:10 1
Pl. Narutowicza 2043 → Zajezdnia Żoliborz 2119 🚲 ♿
21:26 1
Żerań Wschodni 2049 → Zajezdnia Żoliborz 2135 🚲 ♿
21:14 17
Winnica 2053 → PKP Służewiec 2156 🚲 ♿
21:38 17
PKP Służewiec 2053 → Winnica 2200 🚲
21:39 6
Gocławek 2058 → Metro Młociny 2151 🚲
21:32 1
Annopol 2059 → Zajezdnia Żoliborz 2141 🚲 ♿
21
21:27 1
Pl. Narutowicza 2100 → Zajezdnia Żoliborz 2136 🚲 ♿
21:11 6
Metro Młociny 2101 → Gocławek 2154 🚲 ♿
21:41 4
Żerań Wschodni 2107 → Zajezdnia Żoliborz 2150 🚲 ♿
21:42 1
Annopol 2109 → Zajezdnia Żoliborz 2151 🚲 ♿
21:45 1
Banacha 2110 → Zajezdnia Żoliborz 2154 🚲 ♿
21:34 17
Winnica 2113 → PKP Służewiec 2216 🚲 ♿
21:58 17
PKP Służewiec 2113 → Winnica 2220 🚲 ♿
21:38 18
Żerań FSO 2114 → Zajezdnia Żoliborz 2147 🚲 ♿
21:59 6
Gocławek 2118 → Metro Młociny 2211 🚲 ♿
21:31 6
Metro Młociny 2121 → Gocławek 2214 🚲 ♿
22:01 4
Żerań Wschodni 2127 → Zajezdnia Żoliborz 2210 🚲 ♿
21:54 17
Winnica 2133 → PKP Służewiec 2236 🚲 ♿
22:18 17
PKP Służewiec 2133 → Winnica 2240 🚲 ♿
22:19 6
Gocławek 2138 → Metro Młociny 2231 🚲 ♿
21:51 6
Metro Młociny 2141 → Gocławek 2234 🚲
22:14 17
Winnica 2153 → PKP Służewiec 2256 🚲
22:38 17
PKP Służewiec 2153 → Winnica 2300 🚲 ♿
22:39 6
Gocławek 2158 → Metro Młociny 2251 🚲 ♿
22:20 17
Winnica 2159 → Woronicza 2256 🚲
22
22:11 6
Metro Młociny 2201 → Gocławek 2254 🚲 ♿
22:48 17
PKP Służewiec 2203 → Zajezdnia Żoliborz 2257 🚲 ♿
22:34 17
Winnica 2213 → PKP Służewiec 2316 🚲 ♿
22:58 17
PKP Służewiec 2213 → Winnica 2320 🚲 ♿
22:59 4
Wyścigi 2214 → Zajezdnia Żoliborz 2308 🚲 ♿
22:59 6
Gocławek 2218 → Metro Młociny 2311 🚲 ♿
22:32 6
Metro Młociny 2222 → Gocławek 2314 🚲 ♿
22:54 17
Winnica 2233 → PKP Służewiec 2336 🚲 ♿
23:18 17
PKP Służewiec 2233 → Winnica 2340 🚲 ♿
23:01 1
Pl. Narutowicza 2234 → Zajezdnia Żoliborz 2310 🚲 ♿
23:19 6
Gocławek 2238 → Metro Młociny 2331 🚲 ♿
22:52 6
Metro Młociny 2242 → Gocławek 2334 🚲 ♿
23:28 17
PKP Służewiec 2243 → Zajezdnia Żoliborz 2337 🚲 ♿
23:17 1
Annopol 2244 → Zajezdnia Żoliborz 2326 🚲 ♿
23:38 17
PKP Służewiec 2253 → Winnica 000 🚲 ♿
23:21 1
Pl. Narutowicza 2254 → Zajezdnia Żoliborz 2330 🚲 ♿
23:15 17
Winnica 2254 → PKP Służewiec 2356 🚲 ♿
23:40 6
Gocławek 2259 → Metro Młociny 2351 🚲 ♿
23
23:12 6
Metro Młociny 2302 → Rogalińska 2333 🚲 ♿
23:58 15
P+R Al. Krakowska 2307 → Zajezdnia Żoliborz 006 🚲
23:22 6
Metro Młociny 2312 → Rogalińska 2343 🚲 ♿
23:41 1
Pl. Narutowicza 2314 → Zajezdnia Żoliborz 2349 🚲 ♿
23:58 17
PKP Służewiec 2314 → Winnica 019 🚲 ♿
23:34 17
Winnica 2314 → Woronicza 009 🚲 ♿
24:00 6
Gocławek 2319 → Metro Młociny 011 🚲
23:33 6
Metro Młociny 2323 → Rogalińska 2354 🚲 ♿
23:57 1
Annopol 2324 → Zajezdnia Żoliborz 005 🚲 ♿
0:17 15
P+R Al. Krakowska 2327 → Zajezdnia Żoliborz 025 🚲
0:18 17
PKP Służewiec 2334 → Winnica 039 🚲
23:55 17
Winnica 2335 → Woronicza 030 🚲 ♿
0:27 4
Wyścigi 2343 → Zajezdnia Żoliborz 035 🚲 ♿
0:35 15
P+R Al. Krakowska 2346 → Zajezdnia Żoliborz 043 🚲 ♿
0:12 18
Żerań FSO 2348 → Zajezdnia Żoliborz 020 🚲
0:37 17
PKP Służewiec 2354 → Zajezdnia Żoliborz 045 🚲 ♿
0:32 4
Żerań Wschodni 2359 → Zajezdnia Żoliborz 040 🚲 ♿
Razem 580 pozycji

16 relacji z tego przystanku